Правила дорожнього руху у Львові

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Ума, 27 лис 2006.

  1. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    а в чому проблема?О_о
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    в тому, що ще місяць тому ДАІшники кілька днів ховалися за перехрестям на тролейбусній зупинці і штрафували всіх, хто їхав по Чорновола в правому ряду. Люди платили штрафи за те, що тепер дозволено.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    о_О я там раніше теж не раз з правого ряда проїзджав... гайци не попадались:)
     
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Та вже з часу мого допису))) 27 лютого;)
    Сьогодні вразило двійко людей з власними правилами переходу. Різко гальмувати з тим щоб зупинитись як розумієте сьогодні справа марна. І пішоходам тєжко, розумію. Але! Не доходити до пішоходного рівно 100 метрів і вискакувати з-за маршрутки, як дядько, чи дивитись довго на авто, а потім кидатись йому під колеса на височенних шпильках, як одна звізда! То занадто для нервів. Могла бути біда...
    Ту кобіту я мала намір наздогнати і накопати по м"якому місцю, щоб до голови щось дійшло.
    Львів"янам певно відімкнули в головах відчуття самозбереження((

    В Хорватії попри дорогу за містом виставляють сітки, щоб тварини не вибігали, а я пропоную у Львові поставити височенькі паркани. Там де нема пішоходних звісно..і то бажано з підключеною електрикою - бо ж сто пудоф перелазити будуть))
     
    Останнє редагування: 16 бер 2010
    • Подобається Подобається x 2
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Двійко? то ще добре. Мені за останні дні частіше попадаються. Вчорашні три випадки:
    Новий Львів. Вискакує перед самим носом на дорогу молода дівчина. Спасло її те, що 50 метрів перед цим червона Ауді мутила щось на дорозі і я знизив швидкість до 25 і переключився на 2-гу передачу. Дивує те, що вона навіть не повернула голову в мою сторону. Я зпересердя аж не втримався і через привідкрите вікно вдогонку крикнув: "Ну і коза дурна" :)
    Другий випадок. Їду по стометрівці, стоять два менти зправа по ходу. Зліва направо за ментами 10 м переходить дорогу дівчина (пішохідного переходу нема) і мило мені посміхається, при чому навіть не думає зупинятися. Я глянув в дзеркало заднього виду (щоб не буцнув хто ззаду) і таки зупинився, тому що вона була вже 1,5 м перед моїм капотом. Скорчив тій дівчині гримасу і запитав: "Ну і що робиш?" Рушив і дивився в дзеркало чи менти зроблять їй хоча би зауваження. Ніфінта. Почимчикувала собі попри ментів як нівчому не бувало.
    Третій випадок. Через Сихівську по діагоналі чеше дідок прямо мені на переріз і голову відвернув в другу сторону. Я пригальмував і зупинився. Не сигналив щоб не налякати дідуся. В момент коли той пан дійшов майже до моєї машини, повертає голову в мою сторону, бачить що перед ним машина. І треба було бачити реакцію- величезні очі, і я думав що він вискочить з своїх галошів з переляку. Він просто не встиг сообразити що я вже чемно стою :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    пока дочитав до кінця теж саме подумав)))))) найбільше нервує коли дед, якому на кладовищі вже пропуски ставлять, переходить в неположеному місці дорогу, і починає тобі махати палкою куда ти мол гад їдеш...... :russian_ru:
     
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ну. Багато не пройшло часу з мого останнього допису. Сьогодні вранці їду на роботу і якийсь дідок з візком, на якому ящики, кидається напереріз. Слизота. Якби назустріч їхала машина, то я б того діда торцанув би разом з візком. А так встигнув вивернутись на слизоті на зустрічну. Ото мав бажання вийти з машини і зарядити по кумполу, але стримався. Все таки стара людина. Був би молодшим, ну точно дістав би
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. SteelMaster

    SteelMaster Well-Known Member

    Та треба бачу виходити і наваляти... Може почують шо автомобілісти бють пішоходів, менше під машини пригати будуть.
    Біля південного взагалі, вибачте, бидло якесь, по іншому не скажеш, постійно дорогу перебігають за метрів 100 від світлофора...
    Про городоцьку взагалі мовчу,перед мостом скнилівським, де часто людей збивають, всерівно лізуть, хоча там стоїть підземка
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. good

    good Well-Known Member

    ви правильно підмітили..хоч сам машину не воджу, але частенько звертаю увагу на пішоходів. здається, останнім часом, людям жити надоїло, тому й лізуть..
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Новий знак біля Магнусу. Заборонили повертати ліворуч на Наливайка. Треба об"їжджєти. Будьмо уважні, кажуть там вже ДАЙ пасеться :)

    10564998_417790008396351_4859070112131603046_n[1].jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А коли оновили?
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    От зараз і оновили, лишилось фіналізувати

    Ще недавно було ось так

    42JKAxV[1].jpg
     
  15. fedorivandriy

    fedorivandriy Active Member

    Як вам нові розмітки для автобусного транспорту та таксі?
     
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    хтось знає - чи дозволені в Україні такі знаки ? :mda:
    IMG_20200706_093515.jpg
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    чи можна так паркуватися? :scratch_one-s_head:

    Створити точковий рисунок.png
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)