Правила дорожнього руху у Львові

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Ума, 27 лис 2006.

  1. Ума

    Ума Well-Known Member

    Потрібна консультація (ліньки правила відкривати)

    Ситуація така. На вул. Стрийській біля Податкової є світлофор. На ньому колись був дозволений поворот на ліво (якщо їхати з центру на виїзд зі Львова, я забула як та вулиця називається). Згодом повісили знак - рух прямо, чим заборонили поворот на ліво. Але інколи водії повертають, бо їм треба, чим створюють неприємні корки.

    Так от, в мене виникла "правова колізія" відносно знаків і розмітки. Розмітка залишилась стара і дозволяє рух прямо і наліво, а знак дозволяє лише рух прямо. Чим тоді користуватися, тобто що головніше? Я десь так розумію, що знак головний.. але ж.. хіба можна сказати, що водій, котрий повернув наліво винен і порушив правила дорожнього руху?
     
  2. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху

    Треба керуватися присутністю/відсутністю дайців :)
    А якщо серйозно, то згідно знаку. Тіко прямо і всьо!
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: правила дорожнього руху

    до речі, справді, по-дурному продумане перехрестя... всі й так повертають наліво, ніхто не хоче коло попід міст робити пів кілометра
     
  4. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху

    Я десь так і думала, але не пригадую чітко правило, щоб вказувало, чим перше керуватися!

    ну такі колізії часто виникають, особливо з розміткою.

    Взимку, коли сніг на дорозі, то спробуй доведи, що водій перетнув подвійну суцільну :) нічого не видно... а отже... не порушив...
     
  5. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху

    І ще одна консультація потрібна (бажано згідно правил):

    Дибільне перехрестя на вул. Франка, де та вулиця завертає до Стрийського ринку (там, ще є острівок такий з зупинкою трамвайною). Так от. під"їзджаєш до світлофору - ще коли червоне світло світить, то все ок. Але коли світить червоне, а поруч дозволений зелений поворот наліво (!), то курча... як то проїхати? Там завжди їдуть зустріні авта... і абсолютно не встигаєш, та й куди там на ліво їхати? Якась маячня. Я завжди проїзжаю не по стілофору, а сама по собі - є\нема машини і їду, а шо робити? Я не доганяю того перехрестку :sad:
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: правила дорожнього руху

    Зателефонуйте або напишіть до Львівської ДАІ
    УДАI УМВС України в Львiвськiй областi 0322 64-69-41
    вул.Перфецького, 19, м.Львiв, 79053.
    (інфа з сайту http://sai.gov.ua/ )

    В центрі Чернігова, наприклад, є площа, де колись була незрозуміла розмітка - ніби круговий рух + пішоходний рух в "колі". 4 роки тому я внаглу зупинився, ввімкнув аварійку та підійшов до ДАЇшників, які уважно стежили за "чужинцями", запитав, як я мушу тут проїхати.
    Відповіли - "машин нема, пішоходів нема - то й їдьте!".
    Все ж таки повернув праворуч, за квартал розвернувся й поїхав, куди треба.

    Зараз впорядкували.
     
  7. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху

    Умо, я через це перехрестя щодня їжджу, увечері. Колись обїзжав „острівець”, і повертав на головну дорогу за ним (з трамвайної колії, за зупинкою) таким чином уникаючи дійсно дурнуватої розвязки. Тепер дію в залежності від ситуації – так як мені потрібно на Н.Львів, то обганяю всі машини по лівому ряду, і вискакую на перехрестя, трохи „боком”, але за умови, щоб не зашкодити руху інших машин, які їдуть по головній.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: правила дорожнього руху

    Хе, у мене саме на тому місці була така справа. Виїжджав я з цієї бічної (в.Динамівська) повернув направо на Стрийську. Дивлюсь, біля повороту в податкову стоять ДАІ. Я довго не думачи розвернувся на 180 градусів і поїхав, даїшникам лише щелепи повідвисали.....

    Якщо говорити про правову сторону цієї справи, то знак головніше, але в суді Ви завжди можете сказати, що розмітки Вас збили з пантелику і Ви будете праві. Неможна розмітку малювати в "піку" ЗНАКАМ.
    Або розмітку треба витерти як слід. Адже тикими діями даішники могли створити по суті аварійну ситуацію.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: правила дорожнього руху

    Ті, що ставлять знаки - теж не святі.
    Така ж ситуація перехрестя Коперніка - Сахарова-Дзержинського. Неможливо повернути з Коперніка на Дзержинського(наліво), хіба після червого - ривком.:)
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: правила дорожнього руху

    Про кільця

    У Львові звик, що завжди кільце - це головна дорога. КОли під"їжджаєш, то пропускаєш тих, хто рухається по кільцю. Але в Рівному і у Франківську я був збитий з пантелику. Під"їзжаю до кільця, машини що рухаються ним, зупиняються і мене пропускають. Тобто діють за "правилом правої руки", як на нерегульованому перехресті. Ото я плювався поки звик :) Виїдеш на кільце, потім думаєш як з нього з"їхати :)
     
  11. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху

    Мене у Львові шо нервує, так це те, що вночі світлофори не переводять в офф-лайн режим... Їдеш година 2-3 по вулиці, людей нема, машин нема, а на червоному стояти мусиш... Могли би вимикати, наприклад з 01.00 до 06.00...
     
  12. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху


    ну, я бачу, що кожен вдається до якихось махінацій :)

    але як то ПРАВИЛЬНО мало би бути? там суцільний конфлікт правил!

    Я чого питаюся, бо мені сьогодні знайомий, коли я проїзджала це перехрестя на Франка сказав, що не знає як його правильно проїхати - і розповів, що його якось зупинили міліціонери за порушення переїзду перехрестя. А як правильно мало бути, то вони сказали правила треба вчити.... видно самі не знають :) там така головоломка!!!
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: правила дорожнього руху

    Якщо є конфлікт правил, то Вас не можуть наказати за порушення правил. По-моєму тут все ясно.

    Як можна визнчити як правильно, коли є конфлікт правил????

    Вина не доведена.
     
  14. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху

    але ж про щось думали і чимось керувалися, коли ставили такий світлофор на тому перехресті?
     
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: правила дорожнього руху

    "Звикли" - це одне. Українські правила такого не визначають.
    В деяких країнах це зафіксовано. А в Києві як правило є табличка із зазначенням головної дороги.
    Точно так же дехто вважає, що на Т-подібному перехресті перевагу має той, хто рухається "по верхній перекладинці" літери "Т".
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: правила дорожнього руху

    На курсах точно пам"ятаю, що інструктор розказував, що кільце - завжди головна дорога :) Мабуть він просто мав на увазі, що це у Львові так, а про те, що буває інакше - не попередив
     
  17. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху

    У Львові перед кожним кільцем стоїть знак значимості доріг і знак поступитися дорогою, саме тому воно головне, а не тому, що воно завжди головне. У Рівному просто стоять знаки, що кільцеве перехрестя!
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: правила дорожнього руху

    Угу, є такий знак - жирне чорне коло на білому фоні. До речі, в правилах і офіційному переліку дорожніх знаків такого знака нема :)
     
  19. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: правила дорожнього руху

    ну ж не всі види знаків можливо описати, я маю на увазі - розв"язки різні бувають і усіх варіантів передбачити неможливо, імхо :)
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: правила дорожнього руху

    Та хто там думав, Умо?

    Я знаю в одному місці знак СТОП, який повністю заріс деревом. Даїшники пасуться весь час там, шкода, що мене не зупиняють..... Халатності багато кругом, наша задача відстоювати свої права, нє? Природно, що даішники будуть говорити, що вони праві, але сами ми з Вами, Умо знаємо, що саме ми білі й пухнасті, нє?
     
а де твій аватар? :)