Praca zdalna przy pozycjonowaniu stron internetowych - I am looking for person to work

Тема у розділі 'Polska | polskie forum', створена користувачем Karol Żaczek, 26 лют 2014.

  1. Karol Żaczek

    Karol Żaczek New Member

    Witam

    Oferuję prace zdalną przy pozycjonowaniu stron internetowych. Podstawa 600zł miesięcznie + ewentualne prowizje za efekty.

    Osoba taka nie musi posiadać doświadczenia bo wszystkiego ją nauczę, ale taka osoba będzie odpowiedzialna za pisanie postow na polskich forach internetowych (i dodawała tam linki do stron) więc musi bardzo dobrze znać język polski w pisaniu (oraz przydałoby się aby dobrze znała taki język tez w mowieniu aby mogła się ze mną dogadać [​IMG] )

    Kontakt: praca@studio8.pl

    Greetings from Poland [​IMG]

    Please do not remove this post, I'm looking somebody from Ukraine to work for me, but I don't speak in your language.
     
  2. Karol Żaczek

    Karol Żaczek New Member

    Widzę ze mój watek został przeniesiony do cześci gdzie mówi się po polsku, wiec mogę się bardziej rozpisać.

    Wiem że 600zł podstawy to nie dużo, ale startuje z moją firmą właśnie od zera i nie mogę więcej zaproponować. Ale płacę minimum 50zł co każdy miesiąc więcej (a nie jednorazowo) od każdej wypozycjonowanej strony internetowej, a limitu prowizji nie ma.
     
а де твій аватар? :)