Послідовність дій при оформленні автомобіля

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Dell, 9 сер 2011.

  1. Dell

    Dell Active Member

    Подибільному якось сфорумльована тем:pardon:а, але суть думаю зрозуміла. Що треба в якому порядку робити коли купуєш авто в салоні. Перше це вибрати і внести завдаток, а далі? Спершу страховка чи реєстрація в міліції? Чи можна незареєстроване авто перегнати містом і поставити на стоянку? може там ще якісь нюанси. підкажіть чайнику:crazy:.
     
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Реєстрація спершу. В багатьох салонах, до речі, її вам зроблять за невелику надбавку до премії.
    Поки не буде номерів, нікуди ви її не поженете.
    Можете гнати без талона протягом 10 днів від дати продажу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Dell

    Dell Active Member

    дякую за відповідь. але уточніть
    тобто в салоні можна домовитись щоб вони зробили реєстрацію і за це їм щось там заплатити? це офіційно?
     
  4. shumik

    shumik Well-Known Member

    У 2008-му році купляв нове авто з салону. За додаткових 100 грн. я забрав своє авто вже з номерами і всіма необхідними документами. Тіко не пам’ятаю чи то офіційно давав ті 100 грн. чи як :scratch_one-s_head:
     
  5. Dell

    Dell Active Member

    це круто ) мені в салоні сказали, що вони цього офіційно не можуть зробити, хіба можна зробити так щоб їхня людина підїхала зі мною в мрев і т.д. карочє корупція
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А в нас начальника МРЕО посадили.....

    Хабарі брав ...уявляєте о_О
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Dell

    Dell Active Member

    та не може бути. це ж кажуть криштально чесні люди
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Народ переживав як тепер здавати на права...начальника взяли то перестали брати))))

    Пройшло десь місяць....вчора один здавав..вже знову беруть ))))))))))))
    То як в анекдоті.....РУКИ МАЄ-ЗНАЧИТЬ БЕРЕ!!! :haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    А який порядок дій при купівлі і переоформленні б/у авто?
     
  10. Kalyn

    Kalyn New Member

    Двадцять літ Державі а все не можуть розігнати МРЕО. Ця структура основний паразит на авторинку. Давно пора реєстрацію авто передати нотаріусам. Створити єдину Державну базу з ліцензійним доступом нотаріусів, які б здійснювали реєстрацію і видачу номерних знаків. Така система знищилаб корупцію в цій сфері. Власник авто мав би право вибору до якого нотаріуса звернутися. Також зникла би вічна проблема (для власників але не для МРЕО) відсутності то номерів то бланків.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Зараз ніби трохи спростили переоформлення вживаного авто. Продавцеві не потрібно знімати машину з обліку перед продажем, просто покупець переоформлює на себе. Хтось вже новими умовами скористався?
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона





    Бачив як то роблять в Бундесі.

    Два віконечка: одне - знімає з обліку, а друге - ставить і видає номери. Час відвідування першого вікна - 4 хв., час відвідування другого - 5 хв.

    Все. їдь на всі чотири сторони, до 10 хв. часу зайняла вся процедура.
     
  13. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Згідно змін до правил реєстрації ТЗ знімати з обліку не треба. Але... Від нового року номерів нема, бланків техпаспортів нема, програма висить, робота стоїть...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Це точно. Бланків не було навіть за $ :sad:
    Але в п"ятницю завезли. От тільки не знаю чи для всіх, чи тільки для обраних.
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Номери, наскільки я знаю, можна залишити старі, це не проблема. Гірше з бланками, звісно :)
     
  16. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Пенсіонерам та інвалідам, якщо додумаються красно подякувати
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    зовсім ні, я навіть коли свою купував у травні, то мені ще тоді пропонували старі номери лишити бо не було нових. Але я відмовився, кажу нехай будуть старі номери, але інші. То мені видали номери з іншої машини, яку в той день знімали з обліку :) Я зекономив десь 70 грн на тому :)

    Тоді, можливо, це було якось напів-легально, але тепер це, як я розумію, прописано в законі. Ось тут детально розписано новий порядок реєстрації ТЗ http://www.pohlyad.com/news/n/8658
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

а де твій аватар? :)