послание анархистам

Тема у розділі 'Анархія, теорія анархізму', створена користувачем V.P., 23 сер 2011.

  1. V.P.

    V.P. vegan power

    я очень соскучился по флейму и троллингу... ну прям очень.
    суть темы.
    гмм... как бы это так чтобы было понятно и без матов... собственно, господин (мною очень уважаемый) Ривнянин и не менее уважаемый пупер считают себя анархистами. пишу о них, собственно, потому что никого из "черных" на данном форуме я не знаю.
    у мня всплыл ряд вопросов к ребятам. прошу никого кроме нас в тему не лезть, иначе вы докажите свою быкотворную сущность (Гранд, тебе можно)
    1.не считаешь ли ты, что анархист не может быть националистом?
    2. не путаешь ли ты анархизм с безвластием?
    3. читал ли ты теоритеков, как классиков так и современников анархизма?
    4. отношение к проявлениям фашизма среди украинского населения, и населения островфорума в частности
    5. отношению к мишлению направленому на неуважение нацистов и неофашистов.
    сопствинна все. дерзайте, ребятушкит
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    у меня сразу встречный вопрос -- а каким языком (language, mowa) должен пользоваться анархист? :)
     
  3. V.P.

    V.P. vegan power

    та мне какать кагбы каким языком ты пользуешься и где.
    понятным для собеседника
     
  4. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    1. Ну почему? В 90-е даже появилось такое течение как национал-анархизм...
    2. Анархия - мать порядка!
    3. Классиков -да..
    4. Не относится к вопросу об анархии..
    5. То же...
     
  5. V.P.

    V.P. vegan power

    бу-бу.
    ничего ты не читал. не в 90-ых.
    относиться
    относиться


    все с вами ясно господа.
    бб
     
  6. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Свидок, Я хорошо понимаю, что тебя интересуют ответы на 4 и 5 вопросы....Остальное для затравки...;)
     
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    и сколькими ты владеешь?

    что-то слишком быстро ты слился :scratch_one-s_head:
     
  8. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    А що тут розуміти. Як не подивишся репортаж з якоїсь цивілізованої країни, ну там Швеції, наприклад, демонстрація "антифашистів". А ті "антифашисти" в більшості там нігери, араби, та інші вихідці з бідних країн, приживалки на тілі Європи, які дуже переймаються, щоб їм не вказали їх місце. :)
     
  9. V.P.

    V.P. vegan power

    вже нічого мене не цікавать. взагалі

    дункане, я володію українською, російською, німецькю, трохи шведською, трохи англійською, трохи СИ++... також володію розмітками HTML та xHTML.
     
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Лжёт.
    В который раз за ним по форуму гоняюсь, чтобы перевёл абзацик ради интереса - увиливает, чудило.)
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    антифа взагалі не має нічого спільного з анархією, точно так само, як і бонхеди не мають нічого спільного з націоналізмом

    наведу характерний приклад -- у львівському осередкові УНА-УНСО був чорношкірий, кілька вихідців з середньої азії, а от львівські скінхеди -- через одного були членами СНПУ (сучасна Свобода).
    зара у тебе буде невеликий розрив шаблона -- львівські поляки скоріше будуть з тобою розмовляти російською, аніж україньською, а в Польщі за російську та німецьку і в писок можуть дати ;)

    html від xhtml майже нічим не відрізняється :)
    поясниш різницю? ;)
     
  12. V.P.

    V.P. vegan power

    різниця є.

    я не думаю шаблонами, навідміну від багатьох. анархізм це спосіб життя а не суто спосіб вислову своєї політичної думки, бо політика - є влада, а влада - то погано
    а взагалі то повна дурня святкувати, наприклад, день конституції або незаложності для анархіста. бо конституція буває тільки у держав, що є інструментом влади. незалежність від однієї держави для створення іншої - також дурниця, по-суті.
    рівнянин, все-ріно шовеніст, який вбачає всі трабли в росії або срср.
    анархіст повинен думати глобально, а не такими містячковими категоріями як нація.
    а націонал анархізм, як і націонал -комунізм, друже, з"явився на початку 30-х років, а не 90-х.
    нічого ти не читав.

    самойловіч і блік - в ігнорі вже давно.
     
  13. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    о_О
    Млинець! Одні вважають комунякою і совком інші шовіністом і націоналістом!...
    Всі ознаки порядної людини!:o
     
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    зара у тебе буде ще один розрив шаблона, а точніше -- три

    1. "на відміну" тре писати окремо

    2. теоретики анархізму ніколи не жили за принципами анархізму, різного роду аристократи типу Бакуніна чи Кропоткіна попивали коньячок та гамцяли паштет з гусячої печінки, розмірковуючи про те, "як класно би було, якщо..."

    3. практики анархізму, такі як Шмідт та Махно не мали нічого спільного з комунізмом, про який люблять балакати добродії з КРАС’у, вони завжди опиралися на приватну власність, оскільки тільки особиста зацікавленість завжди керує людиною.
     
  15. V.P.

    V.P. vegan power

    ні одного.
    нічого спільного не мають і із націоналізмом тупого зразка(тобто тупорилим українським неонацизмом, що називають націоналізмом)
    анархізм не опирається на приватну власність. він опирається на більш гуманні принципи співіснування людей.

    олег, лучше бы ты шарил в истории развития европы в 20-ом веке, чем знал в каких оврагах прятались клоуны-партизаны.
    и о вопросе об фашизме.
    анархисты в испании, италии, франции принимали активное участие в сопротивлении установлению фашистских режимов.
    наиболее ярко это было в италии. во время восхождения муссолини.

    [OFFTOP]хоть раздел воскресил.... без личностей поднять интерес людям важко[/OFFTOP]
     
  16. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Здесь нет Олега. Он находится за чертой форума. Прошу придерживаться правил общения. Это раз.
    Второе. Не тебе оценивать уровень моих знаний. или ты опять лишнего на грудь принял?
     
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    нацизм -- це поєднання соціалізму та ультранаціоналізму, коли генетичні потреби нації ставилися на перший план + "піклування" деражави
    нічого спільного з нацизмом україньський націоналізм не має

    і, до речі, а я що -- казав, що націоналізм має щось спільне з анархізмом? ;)
    сенс націонал-анархізму, про який згадував пан Рівнянин -- це побудова анархічної держави, як на мене -- цікавий варіант анархії
    а на кого "спирався" Махно?
    і чим керувалися анархісти Іспанії?

    дай відповіді на ці питання -- і сам побачиш, як ти помиляєшся ;)
    що стосується "гуманних принципів", то евтаназія також багатьма вважається гуманною
     
  18. V.P.

    V.P. vegan power

    я на лечении. я не пью. это раз.
    второе, ты подавал пример обращения по именам, гмм......
     
  19. V.P.

    V.P. vegan power

    государство, имхо, не может быть анарахическим... это бред... как говорить об... гмм... атеистический ценности библии... или там... соревнования с 1им участником.
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    а що таке держава?
     
а де твій аватар? :)