Пошук лікаря

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем TARIKAFR, 30 лип 2008.

  1. galechka

    galechka миється в бані

    Чомусь лінк підтягує російськомовний текст, але це Київська лікарня, заради гарного результату можно хоча б проконсультуватись
     
  2. VitaMinkas

    VitaMinkas New Member

    Если нужен будет эндокринолог, то обращайтесь сразу в Киев в Центр инновационных медицинских технологий Врач Эндокринолог в Киеве - CIMT . Там принимает доктор Маньковский, профессионал своего дела. Назначит все необходимые анализы и обследования.
     
  3. Mella

    Mella New Member

    Привіт усім!
    Порадьте доброго уролога для старшого чоловіка (85 років), у якого відсутнє сечовипускання без катетеру останні 1,5 місяці. Маємо повтрювану процедуру - певний період з катетером, знімають його, добу дідусь не може мочитися, катетер вставляють знову, і так було вже 2 рази.
    Не знаю точно, як це називається, але, здається, ішурія (неможливість випорожнення сечового міхура, незважаючи на переповнення його сечею за різних причин). Шукаю лікарів і по знайомих, і тут вирішила написати. Чи хтось або близькі стикались із такою проблемою і чи може порадити доброго лікаря, який порадить не лише оперативне втручання. Операція небезпечна з огляду на вік і гіпертонію.
    Буду дуже вдячна за пораду!
     
  4. Djkjlz

    Djkjlz Member

    Бджілки мої лікарі.)
    У мене було безліч захворюваннь, зі всіма системами організму, зі спиною найбільше, грижі, остеохонроз, невралгія..
    Десятки лікарів, сотні різних препаратів, лік. ефекту практично не ьуло ніякого, як згадаю це був жах.

    Тепер я довіряю тільки бджілкам, проблеми з хребтом вилікував бджоловжаленням, сам собі ставлю бджілок, дідові суглоби, ноги попідліковував.
    Перечииавши багацько літератури, я зрозумів що практично немає хворіб при яких би бжділка не допомогла.

    Так що друзі робіть висновки.
    Всім зичу гарного здоров‘я. )
     
  5. Djkjlz

    Djkjlz Member

    Бджілки мої лікарі.)
    У мене були проблеми зі всіма системати організму, найбільше зі спиною, грилі, остеох. і т.д

    Десятки кфаліфікованих лікарів, сотні різних мед. препаратів, Тисячі $ на вітер.. ефекту практично небуло ніякого.

    Прочитавши багато літератури, відгуків, форумів вирішив спробувати лікування Бджоловжаленням і прод. Бджільництва.

    Лікувальний ефект, перевершив всі мої сподівання, тепер тільки бджілки.
    Собі їх ставлю на спину, дідові суглоби, ноги підлікували.

    Пишіть, питайтесь, все що цікавить все підкажу, розкажу.

    Всім гарного здоров‘я.)
    Будуть питання дзвоніть
    0687639077
    Володимир
     
  6. Djkjlz

    Djkjlz Member

    Бджілки мої лікарі.)
    У мене були проблеми зі всіма системати організму, найбільше зі спиною, грилі, остеох. і т.д

    Десятки кфаліфікованих лікарів, сотні різних мед. препаратів, Тисячі $ на вітер.. ефекту практично небуло ніякого.

    Прочитавши багато літератури, відгуків, форумів вирішив спробувати лікування Бджоловжаленням і прод. Бджільництва.

    Лікувальний ефект, перевершив всі мої сподівання, тепер тільки бджілки.
    Собі їх ставлю на спину, дідові суглоби, ноги підлікували.

    Пишіть, питайтесь, все що цікавить все підкажу, розкажу.

    Всім гарного здоров‘я.)
    Будуть питання дзвоніть
    0687639077
    Володимир
     
  7. Olesx

    Olesx New Member

  8. sweet lady

    sweet lady Member

    може хтось порадить семейного лікаря у львові? бо записалися не до дуже "гарного" лікаря, а може ми ій теж не дуже сподобалися))))) але хочемо змінити.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    гарні - то від 25 до 30 років?
     
  10. Vivian

    Vivian Member

    Всім привіт. Хтось народжував в Трухима Андрія Васильовича (перинатальний)? Можете поділитись враженнями? Про нього жодної інформації в інтернеті.
     
  11. Roman Macockiy

    Roman Macockiy New Member

    Хтось робив 4Д узд при вагітності??? Поділіться відгуками!
     
  12. Volodymyr K

    Volodymyr K Member

    Допоможіть знайти контакти лікаря Мудрий Ярослав. Наперед дякую
     
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а чого воно не працює? :scratch_one-s_head::scratch_one-s_head::scratch_one-s_head:
    (мапа для вибору лікаря - офіційний сайт НСЗУ)

    Знімок екрана 2021-12-28 073318.png
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Для чого ви шукаєте шкварки?
    Сімейного лікаря маєте.
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    нє, не мав потреби :dntknw:

    от сьогодні планував сходити у поліклініку (за кілька кілометрів)... але погода противна - сильний вітер з мокрим снігом, ожеледиця...

    ну я і подумав про онлайн...
    але схоже, що єдиний офіційний сайт (!) де можна вибрати лікаря - лежить...

    знайшов їх на фейсбуці... безліч скарг...

    зображення_2021-12-28_084545.png

    (це ж не про те, що нахамили... а про те, що система не працює...
    якщо медична допомога прив'язана до сайту, а сайт не працює...
    це не поганий результат... це нульовий результат...
    карочє... спасєніє утопающіх - дєло рук саміх утопающіх... :mda:
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви чекали на потребу, щоб замільдуватися в сімейного? От потреба і настала.
    Так хто кому дохтор?
     
  17. Lana B

    Lana B New Member

    Порадьте хорошого ендокринолога
     
  18. Lillit

    Lillit Member

    Я можу порекомендувати вам багатопрофільну клініку Denis. Мені потрібна була колоноскопія в києві то я зверталася туди, дуже сподобалося. Ставлення до пацієнтів на високому рівні, наскільки мені відомо, у них бездоганна репутація.
     
  19. yuliakonkoz

    yuliakonkoz Member

    Важливо постійно стежити за здоров'ям. І важливо знайти лабораторію, якій можна довірити дослідження своїх аналізів. Я довіряю клініко-діагностичному центру Артмедіуз, більше інформації дивіться на їхньому сайті https://artmediuz.od.ua
     
  20. ZhannaTkach

    ZhannaTkach New Member

    Логопед Ігор Бурма дуже уважний, чемний і любить дітей та працює з душею. Ми займалися з ним недовго 3 місяці, але результат був. Мені сподобалося, що логопед сам підлаштовується під мене і мою дитину Він дуже добрий і чуйний. Я була рада, що знайшла такого фахівця.
     
а де твій аватар? :)