Пошук лікаря

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем TARIKAFR, 30 лип 2008.

  1. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Я от пропоную окрім викладань різних лікарських помилок і некомпетенцій, от пропоную повернути розмову в практичну сторорну і при нагоді порадити свого якогось доброго лікаря з свого досвіду щоб і другим було легше шукати.
    От я наприклад знаю, що з питань епілепсії, найкомпетентнішою в регіоні є зав. відділом, чи то кафедрою в обласній, та забув імя, жіночка молода. Знаю достовірно, що вона квіліфікована європейською спілкою, чий диплом не купляється, як на наших курсах. Таких людей мають бути одиниці в цілій Україні, бо то праці вартує доброї, я вже не говорю про вільне володіння мовами, що забезпечує доступ до світових ресурсів, що оновлюються безперестанно.
    Я ще подумаю, як згадаю її імя, та і про інші кандидатури при нагоді, то поділюсь досвідом.
    А у вас які рекомендації ?
     
    • Подобається Подобається x 14
  2. Е.Стілл

    Е.Стілл Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Поправка: не зав. відділом, доцент кафедри, завідуюча західним регіональним центром епілепсії (назва можливо не точна), неврологічне відділення обл. лікарні - рекомендую. Гадаю, та, про яку Ви згадали (по опису), займається проблемами розсіяного склерозу (адреса та сама).
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А я одного діда знаю.
    В Завадовичах...
    диски вправляє...

    Ще знаю Шуварську.
    Віру Іванівну.
    Файно діагностує...
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Знаю одного доброго лікаря-ексрасенса в Моршині. Він взагалі працював все життя гастроентерологом, а зараз вже на пенсії, приймає людей вдома. Має винятковий дар, знайома з ним вчилася в меді, то розказувала, як він ще студентом руками вмів знімати головний біль
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Интересно, кто такой? А то уж гастроэнтерологов у нас много :sad: А руками головную боль мой дядя снимает и массажи раньше делал оч хорошо
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Londoner

    Londoner Абирвалг

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Ніхто не чув про подальшу долю дівчини, яка займалася зцільництвом в середині 90-х в Городку? В неї були здібності до рентгенівського бачення (уявляєте?!). Вона ще хотіла поступати в Медичний....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Я хочу лиш маленьке доповнення, що існує до 300 медичних проблем, що викликчуть біль голови, яка є тільки наслідком чогось, а не хворобою. Більшість болей голови є від втоми, перенагрузок,то психотерапія тут абсолютно показана. Та біль голови може бути помірною і при дуже серйозних патологіях. Тобто, якщо болі не проходять, чи доповнюються іншими скаргами, то раджу подумати про медичне обстеження.
    Це стосується всіх патологій, щоб не заходити якісь серйозні речі.
    А от, що стосується гострих проблем з хребтом / грижі дисків, переломів / то маю тільки добрі відгуки про обласного нейрохірурга, що на Топольній. Він багато раз стажувався за буграми. Та і описують, як дуже привітну людину. Раджу без сумніву.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Він не масажем знімає...
    Той вуйко теж таке вміє (можливо, частково), але, принаймні мені він розказав, чим я хворіла і що мені бракує зараз. Я не маю на увазі, що він мені "придумав" хвороби, а сказав те, що я знала, але йому не говорила...
     
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    А чим? :padonak:
     
  10. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Я не дуже в тому розуміюся, щось типу енергетичного поля...
     
  11. Е.Стілл

    Е.Стілл Well-Known Member

    знаю хорошого гінеколога, який практикує Су-Джок терапію, ефективно працює з панянками, що мають проблеми в клімактеричному періоді, пише (не купляє!!!) по цьому кандитдатську.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    А я ходила до дуже доброго шкірного лікаря в 1999 році в шкір-вет диспансері. Старший такий собі пан, файний поважний. (Ім*я зараз не пригадую мене знайома лікарка направила)
    Пам*ятаю у мене була якась висипка на тілі і він сказав що то запалення шкіри і виписав мені ліки на травах аби мені в аптеці зробили. Додому ми принесли баньочку з під майонезу з ліками.
    Шмішно було, але ефективно!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. nulped

    nulped New Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    хтось би міг порадити уролога? наперед дякую)))
     
  14. nulped

    nulped New Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    шо ніхто не знає доброго уролога ((((
     
  15. TARIKAFR

    TARIKAFR Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Знаю, та не настільки добре знаю, щоб рекомендувати. То відповідь поки - Н'є! :8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Можу порадити з досвіду рідного брата,та й зі свого(маю хронічний пієлонефрит), в 1ій міській поліклініці,що на Руській.Прізвище Коза;-)Це мужчина,але нажаль імені не памятаю.
     
  17. S-Irine

    S-Irine Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Допоможить, будь ласка!!!
    В мене у дитини аллергія, яка проявляєтся астматичними приступами (поки що саме астми нема). Виявили, що алергія харчова. Півтора роки був спокій...
    Вже два тижні з дитиною щось робиться: Кожен день кашляє, через день починає задихатись. Сьогодні в садочку була рвота та приступ (Перелякали весь садок). Ліки, яки прописали раніше, не допомогають. симптоми знімаю Но-шпой і еофіліном. Але це ж не лікування!!!!
    Порадьте, до кого можна звернутись!!!
     
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Тему "Закон Герінга" бачили?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. галичанка

    галичанка New Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    Кажуть, що непогані такі урологи
    Борис Богдан Медінститут
    Яків Іванович Кропивницький Обласна клінічна лікарня
    Філіпський Центр для залізничників
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Пораджу Вам гарного лікаря...

    То де такий?
     
а де твій аватар? :)