Портал за $15 000 000

Тема у розділі 'Новий сайт', створена користувачем Deus igrok, 16 січ 2008.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    http://www.top4top.ru/#

    [​IMG]
    http://habrahabr.ru/blog/startup/27921.html

    http://lenta.ru/articles/2007/12/12/top4top/
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Російський інтернет портал вартістю 15 000 000$

    назва, по-моєму, не дуже зручна як на 15 мільйонів
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: http://www.top4top.ru/# портал за $15 000 000

    Крутий сервіс !!! навіть в Г"американців такого нема
     
  4. syavych

    syavych копач

    Відповідь: http://www.top4top.ru/# портал за $15 000 000

    Сервіс непоганий, але думаю там не обійшлось без відмивання грошей. 15 лимонів явно багацько для такого порталу :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Пиранья

    Пиранья Well-Known Member

    Відповідь: Портал за $15 000 000

    15 лимонов, это по моему рекламный трюк :)
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Портал за $15 000 000

    Дорогие друзья!

    Мы настоятельно рекомендуем вам выбрать полнофункциональную Flash-версию с тем, чтобы получить возможность пользоваться всеми сервисами Top4Top.

    Облегчённая HTML-версия предназначена лишь для ознакомления с контентом и ограниченной навигации в тех ситуациях, когда трафик ограничен по объему, а интернет-доступ — по скорости.

    Напоминаем, что Adobe Flash Player 9.0.115 является на сегодняшний день самой оптимизированной, быстрой и компактной версией флэш-проигрывателя, поэтому установка или апгрейд предыдущей версии Adobe Flash Player до 9.0.115 предоставит вам максимум удобств и наилучший набор пользовательских функций.

    Разумеется, мы гарантируем безопасность программ, предлагаемых нами для скачивания и установки. http://www.top4top.ru/swf/Main.html#/topusers.top
     
  7. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Портал за $15 000 000

    Типічний російський сайт з типічним (на жаль) українофобством і шовінізмом.
    формула сайту: комсомольска правда(чи як там?)+кремль+the sun(то згідно думки п. Самойловича)+web 2.0
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Портал за $15 000 000

    за неимением барыни ,пользуем служанку
     
  9. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Мда .... випадково в закладках помітив лінк, зайшов ...і в шоці )
    15 лямів ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Ну, не получилося, буває. Популярність Діброва по телебаченню, не означає його популярності в інтернет просторі.
     
  11. found

    found Well-Known Member

    15 мільйонів мертвих американських президентів???
    кхе-хе...:mocking: ну і ну... я зараз бачу простенький білий дизайн, без пафосу.
     
  12. syavych

    syavych копач

    в простоті якраз вся сила. гугл хіба дуже пафосний? (хоча сьогодні так:crazy:)
     
  13. found

    found Well-Known Member

    Силу простоти в зменшенні кількості зображень в елементах дизайну я прекрасно розумію. Це зменшенн кількості запитів досервера, що, відповідно, зменшує його навантаження (тему css-спрайтів піднімати не буду). Але проект такої вартості в першу чергу повинен привертати увагу своєю красою. А простота ніяк не виправдає підрядників перед інвесторами.

    Зі старим дизайном, чи з новим гугл залишиться гуглом. Це не стартап, це гігант-авторитет, він уже на вершині.
     
  14. sani

    sani Well-Known Member

    Цей сайт прогорів, після того його кардинально переробили і змінили стратегію розвитку. Бо до того він був дуже наворочений і не кожен міг навіть його побачити, не кажучи щоб користуватися усіма його сервісами.
    Власне через те і прогорів.
    Я пам"ятаю, як зайшов на нього перший раз(ще колись, тоді давно) щоб побачити то чудо техніки... Воно запропонувало мені встановини новий флеш плеєр. У 99% випадків, якби якийсь інший сайт мене таке попросив, яб його просто закрив і забув. А тут я хотів просто подивитись на то чудо за 15 лямів.... І зря... крім нікому непотрібних наворотів, я там нічого не побачив, подумав бред і закрив. І більше не заходив... І так зробило напевно 90% відвідувачів, тому прогорів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. found

    found Well-Known Member

    Для проекту з таким бюджетом повинен проводитись аналіз ринку. На рекламу гроші потратили, а от запитати жителів інтернету чи потрібно воно їм, чи ні - забули... Особисто я про цей стартап ніколи раніше не чув.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    15 мільйонів? Це не так вже й багато. Уявімо, що сайт має розкручуватися рік.

    Тобто, це по мільйону на місяць (3 мільйони пішло на відкати :))) )

    1 мільйон доларів на місяць... Потрібні співробітники високого класу - це мінімум по 3 тисячі доларів на місяць. Таких співробітників потрібно 50 (бо тільки модераторів 30) - це вже 50 х 3000= 150 000, + податки - це вже 220 тисяч.

    Потрібна зарплата для рядових співробітників - це ще 20 чоловік - по 1,5 тисячі доларів - 30 тисяч + податки - 45 тисяч.

    Зарплата менеджерам середньої ланки. Це 5 чоловік по 5000 на місяць. Всього з податками біля 40 тисяч.

    Зарплата 2 топ-менеджерів - по 10000 доларів. Це з податками 30 тисяч на місяць.

    Витрати на оренду офісу на 100 людей, це 1000 квадратних метрів корисної площі, а загальної - 1500 метрів. В Москві це 100 доларів за 1 кв. метр в місяць. Всього - 150 тисяч доларів на місяць.

    Витрати на офіс, транспорт, тощо - ще 15 000 на місяць.

    Реклама та маркетінг - 100-150 тис на місяць.

    ІТОГО: 600-650 тисяч доларів витрат на місяць.

    На закупку контенту залишається 350-400 тисяч доларів на місяць, що не так вже й багато.

    А ви кажете - "15 лямів - це небачена сума"... :))) Мало грошей витратили, ось і "прогоріли". :)))

    ---------- Додано в 00:42 ---------- Попередній допис був написаний в 00:35 ----------

    До речі, цитатка з того сайту - сподобалось:

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Глянув на стартову сторінку гугла і все ясно. Ясно - ясно! Ніфіга не ясно, але як спокійно...
    Думаю для 15 млн.аудиторії така простота не проконає. Хоч просто Вася вибрав просто президента, хто ж його не знає? :)))
     
  18. sani

    sani Well-Known Member

    тому що, він дуже швидко заглох!

    Наскільки я читав, то власне на розробку сайту було витрачено тих 15 міліонів. А не на розкрутку і управління.

    + до того непевно як ви пишете, ще стількиж вони потратили на просування :) Хоча він тоді(в тій версії), помоєму, до пів року протягнув. Потім все кардинально змінили, всіх звільнили, і став собі таким середнім блогом знаменитостей... але що якщо ідея погана, то ніякі міліони не допоможуть :)

    Інтернет бізнес не такий, як офлайновий коли поставив десятитисячний кіосик в гарному місці і рубиш бабло... в неті таке не проканає, тут не можна без гарної ідеї заробити. Тут або сам придумуєш гарну ідею або ж її комуніздиш з заходу тоді буде успіх.

    Сам був учасником амбіційних інтернет-проектів в які вгрохали купу бабла(звичайно не таку, але ж, в порівнянні з іншими) але толку з того не було, бо підхід не з тої сторони був
     
  19. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    2008 рік

    Сайт був повністю на флеші з купою ґаджетів - чати, форуми, гостьові, анкети, знайомства, радейко, .... все на купу , все в кольорах - себто все, все на флеші.
     
  20. found

    found Well-Known Member

    Якщо ресурс корисний, то він знайде свого відвідувача.
    А взагалі-то, найкраща реклама - це рекомендація знайомого, чи друга. Ну так, сарафанне радіо.
     
а де твій аватар? :)