Пороблено...

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Zigzag, 12 кві 2020.

  1. Zigzag

    Zigzag New Member

    Не впевнений, чи в тому розділі, але - полетіли…

    30 з хвостиком, не без минулих шрамів, але хто без цього в такі роки… руки виросли с того місця, здоров’ям Господь не обділив, з алкоголем проблем не маю, вмію здивувати та задовольнити, краса – то таке… не Пітт, але й не горила якась, маю стабільний дохід та кручуся трошки, націлений на сім’ю та проводити час з родиною, на театри, кіно, прогулянки, ніж піти на посиденьки з друзями де інде… - це не реклама.

    Але це ж якесь западло! Хто не зустрінеться, так марна витрата часу, на словах таки ладні, такі справні… а як до діла, то диванні тюлені, ніякої ініціативи, ентузіазму, допомоги… "ти внеси мене на руках, кружися навколо, та виконуй мої забаганки, а моє - то бути твоєю коханкою".

    Я спочатку був здивований, ну, буває – одна-дві, але це ж вже тенденція!

    Я хоч і не забобонний, але почались закрадатись сумніви, що хтось з минулих стосунків наробив шкоди з якоюсь бабкою-шепотухою/приворотом або я вже не знаю…

    Що не так? Невже так важко зараз знайти жінку не на ніч, а на усе життя? Це тільки зі мною, чи взагалі?
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Почитай цю книжку

    [​IMG]
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Zigzag, а Ви чому не вітаєтеся?

    Ви тут хочете почути адресу якоїсь ворожки, чи будете самі розказувати за яку-небудь ясновидицю Світлану чи Єву?
     
    Останнє редагування: 12 кві 2020
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Хлоп хоче сі вженити. То є файно.
     
  5. Zigzag

    Zigzag New Member

    За вітання перепрошую... доброго вечора.
    Ворожок повний інтернет, та вони й самі себе розрекламують... я тут хочу почути те, про що спитав
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Кому файно?)))
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну, тоді питайтеся конкретніше

    Бо Ваше
    якесь абстрактне.
    "Взагалі" - це коли люди женяться;
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А на заробіток до Польщі будеш їхав то куди подінеш тоту дівку?
     
  9. Zigzag

    Zigzag New Member

    А куди ви їх діваєте? Мабуть, дома залишив
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дива, одначе.
    А в дівчат (знаю приклад) інша картинка: сидить у неї на шиї та ізображає з себе мущіну. Тобто хоче ідеальну жінку, хазяйку та мати, при тому щоб в неї було три роботи, а він плив по течії, заробляючи тільки собі на пиво.
     
    Останнє редагування: 12 кві 2020
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Смішно Смішно x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)