порадьте зі спеціальністю

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем sqim, 5 сер 2010.

  1. sqim

    sqim Well-Known Member

    хочу ідти в училище на 10 місяців навчання на спеціальність "агент з організації туризму" але я ще хочу вчитись на бармена , і не можу визначитись на яку з цих 2-х спеціальностей ідти вчитись .. підскажіть , що собою представляє ця професія (агент з організації туризму) , ким можна працювати після закінчення і чи є після закінчення вільні вакансії ??
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    Підіть на слюсаря, токаря, столяра))) зара з цим дефіцит... і в господарстві ваші навички згодяться...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ну так цій майстерності можна й так навчитись, а от молода людина конкретно попросила....
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    це було ІМХО, можна самотужки звичайно, а можна з папірцем, і йти працювати по тій спеціальності, як на мене недостача зараз в таких професіях..
    агент з туризму... не знаю- купа випускників з універу не можуть знайти роботу в сфері туризму, там обов)язково треба знати добре іноземну, якщо знаєте і впевнені в своїх силах - вперед))
    .. а бармен .. не наю.. подобається - дерзайте!
     
  5. iso

    iso Well-Known Member

    Так, то це як?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. comanche

    comanche знайшовся

    Берем Гугл, та кілька сотень гривень на закупівлю необхідного токарського обладнання. Хоча думаю кілька тисяч.... Тому що як мінімум потрібна дриль, шліфмашина і таке інше, я в цьому не спец, тому думаю підкажуть серйозніші люди. Або щоб не тратитись, знайти знайомого який працює столяром і попросити в нього рекомендацій, хоча спершу варто з теорією ознайомитись :)
     
  7. sqim

    sqim Well-Known Member

    я про училище а не універ
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    так про шо і мова,..в турфірмі перевагу нададуть випускнику універа
     
  9. iso

    iso Well-Known Member

    родичеві:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    от і маєш... якщо ви маєте родича в турфірмі і впевнені що вас візьмуть на роботу- навіщо питати на форумі?????

    пс- навіть родичеві порадять закінчити вуз.
     
  11. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    При виборі майбутнього фаху варто спочатку подумати над тим, про що ви вже маєте інформацію, і вам це видається цікавим, потрібним людям та таким, що дасть вам заробіток і перспективу. Складіть список всіх таких професій, нехай їх буде навіть 10!

    Потім подумайте над тим, наскільки реальні шанси мати таку професію (астронавт, наприклад) :). Повикреслюйте ті, які є дуже малореальними.

    Із тих, що залишилися, спокійно викиньте ті, де фахівців вже хоч греблю гати, і добру, перспективну роботу без дуже видатного власного таланту чи знайомств буде знайти дуже важко. Це всякі економісти, юристи, тощо. Нема знайомств - викреслюйте, бо будете покладатися тільки на власний розум і працю. Навіть якщо знайомства є, то розум і працьовитість не зашкодять, бо якщо ви напам"ять знатимете все законодавство, то і без знайомств будете мати високі шанси на успіх юриста. :)

    Після відбору залишиться кілька цікавих професій, які можуть дати успіх у вашому житті. А ось наостанок для вірного вибору потрібно зробити три речі:

    1)Оцінити стан власного здоров"я та психіки. Наприклад, бармен чи перукар, чи токар стоїть на ногах по 8-12 годин на добу. Або той самий бармен часто-густо повинен вислухувати годинами варнякання п"яних, які "виливають йому душу", а то й "нариваються". Якщо ви людина запальна та темпераментна - то чи не призведе це до конфліктів? Якщо ви хочете бути агентом з туризму, то чи можете зацікавити розповіддю незнайомих людей так, щоб вони 2 години зацікавлено вас слухали, чи не любите говорити? Чи готові ви постійно отримувати нові цікаві знання з історії, географії, краєзнавства, ПОСТІЙНО читати книги та Інтернет, щоб постійно мати цікаву для туристів інформацію? Чи володієте мовами? Або, якщо ви хочете стати токарем тощо - вам потрібен буде добрий зір і окомір, що потрібно перевірити у окуліста. Все це буде дуже важливим у вашій професії, і тому - робіть вибір в сторону того фаху, який вам до снаги.

    2)Наступне, що треба зробити - це хоча б тиждень побачити цю роботу від ранку до вечора. Для цього попроситись у безкоштовні помічники. Просіться - і вас, можливо, візьмуть. Там ви побачите, що до чого, але не вважайте, що у вас буде абсолютно те саме - може бути по-різному. Просто вам потрібна інформація.

    3)Варто оцінити перспективу вашої професії - чи є така перспектива у вашому регіоні, чи у вас є якісь ідеї, як досягти успіху, чи ви розраховуєте кудись виїхати. Якщо ви прийняли рішення - знайдіть всі навчальні заклади, які готують на такого фахівця, оцініть, де у вас більше шансів поступити та отримати фах.

    Якщо поступили - то вчіться зі всіх сил - абсолютно все, що вивчите, всі 100% інформації - вам згодяться обов"язково, допоможуть спокійно вигравати конкуренцію в житті, а отже - мати успіх. Більше того - налаштовуйтесь на те, що вчитися потрібно буде все життя, щоб не відстати від нього, і бути попереду. :)

    І останнє - іноді варто придивитися до роботи власних батьків, і подумати, чи не могли б ви використати свої ідеї та працю, отримати кращу, ніж батьки, освіту, щось змінити в цій роботі, щоб ця робота мала більше успіху? Якщо ви зможете це зробити - то разом зі своїми батьками ви доб"єтеся набагато більшого успіху, бо будете "тягнути в одну сторону" разом зі "своїми", а не з "чужими".

    Якщо вам важко все це проаналізувати - сходіть у Центри занятості, чи як вони там називаються - центри працевлаштування тощо. Там має бути вся інформація про вибір майбутнього фаху. І не відступайте від них, поки не допоможуть визначитись. Вони державні службовці, які зобов"язані це робити.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Моя знайома закінчила першу спеціальність в училищі, а працювала продавцем, потім у відділі кадрів. Тобто взагалі не по спеціальності.
    DIDIO добре радить: сходіть на біржу праці і спитайте яких спеціалістів бракує. Центр зайнятості є за ВАМом і Арсеном на Науковій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    ШОООоооооо!!!!! о_ОИзвините, это на "агента" можно и не учиться, а вот токарь... о_Оо_Оо_О :good::good: и кто вообще Вам таких глупостей сказал?о_О
    А агент - такая же замануха как и "менеджер погрузо-разгрузочных работ".
     
    Останнє редагування: 5 сер 2010
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    :haha::haha::haha:
    "Всё смешалось, в доме ..."
    Токари..., Слесари..., Столяры...
    Ещё добавить надо Фрезирофщиков..., Сварщиков..., Електриков..., Сантехников... и идти с Иваном Сусаниным (тур агентом) в поход по жизни.

    :haha::haha::haha:

    ---------- Додано в 17:18 ---------- Попередній допис був написаний в 17:13 ----------

    Десяток специальностей и я Вам накидаю, без отрыва от производства.
    Что толку? Нужны, на те два станка , что остались ... СПЕЦЫ, а не выпускники... вчера на "агента", а после переквалификации в Гугле, стал токарем.
     
  15. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    На спеціаліста (токаря .зварщика .електрика .сантехніка)треба років 5 теорію і практику гризти-а варіанти запитати в сусіда добрі для хляпмайстра
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    То по Вашому краще вчитись на агента і токарем працювати, ніж вчитись на токара і токарем працювати?
     
  17. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    При союзе делали за 1,5 года, но это были автоматчики, работа на полуавтоматах.
    Я Вам скажу этих "спецов" нафиг не надо, никуда.
    А вот на универсала...:good: Этому уже после восьмого класса (тогда ещё) учили 3,5 года, и то полусырые выходили.
    Зато после двух лет практики на нормальном оборудовании и Вы во всём мире... с руками и на УРА!!!!
     
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Свого часу мій колишній сусід говорив: "Треба працювати з ЛЮДЬМИ!"
    - Тобто?
    - Тобто де є живі люди і жива готівка.
    - А ти ким зараз працюєш?
    - Майстром з ремонту друкарських машинок.

    Згодом цей хлопець перебрався до Ізраїлю і там влаштувався за фахом.
     
  19. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Я ж кажу 5 років треба

    Тут(в Канаді)система інша-4роки учнем практику при майстрі і 4 тижні на рік додатково теорії.Потім теоретичний екзамен і вперед.Правда дальше все життя додаткові курси береш щоб не відстати.Зате гроші нормальні -зарплата електрика.сантехніка 65000-120000 на рік
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Если хватит терпения, но это не "лекции в кофешке слушать". Или хочешь и учишься или иди и не морочь голову ни себе ни людям.
    Два года тому в Израиле видел, как два токаря с "вышками" живут.
    Они заканчивали вроде бы металлообработку..., при союзе что-то такое было.
    Были мастерами на производстве, пару лет,кое-чему подучились. Теперь сами работают токарями.
    Жизнь:
    "Черная икра в птичьем молоке" И как их от этого не пучит...???:preved::crazy:

    ---------- Додано в 18:05 ---------- Попередній допис був написаний в 18:03 ----------

    Он решил..., что печатать, сразу деньги выгоднее?;)

    ---------- Додано в 18:09 ---------- Попередній допис був написаний в 18:05 ----------

    Хорошо..., но на токаря универсала ,надобно % мин. 30 накинуть и поискать ещё.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)