Порадьте відеокамеру

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Speedo78, 10 вер 2010.

  1. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Цікавить напівпрофесійна камера.
    Бюджет 3-4 тис. грн.
    Конкретніше: планую знімати деякі урочисті події, для себе, а також, інколи і "як додатковий заробіток", тобто, це не повинна бути професійна камера для бізнесу, але і щось трохи краще ніж просто "домашня" мильниця.
    Наразі зупинився на двох фірмах "соні" і "панасонік". Ну і звичайно, вона повинна бута цифрова, щоб скидати зображення на жорсткий диск для подальшого монтажу.
    Хто що порадить? Я в цій справі новачок.
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А бувають такі?
     
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ну термін напів-професійна ще можна приліпити до декотрих. А от в такий бюджет навряд чи тоді поміститись.
    Я би схилявся до Sony, через налагоджений сервіс у Львові.
    А от щодо носія інформації (хард, диск, плівка, флешки), то можна задуматись. Залежить чим потім хочете обробляти і компресувати, відповідно яку якість отримати. Нє?

    а хіба зараз продають нецифрові нові ще?

    так і раніше не було проблеми з платами захоплення. Чи я може чогось не знаю?
     
  4. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Аналогові відеокамери, очевидно, вже не виробляються.

    Крім камери, я задумався б над спеціальним "штативом", який стабілізує зображення при зніманні "на ходу". Ось тоді звичайна камера (а більшість з них зараз дають чудове HD зображення) дасть якість, наближену до професійної. Коштує така чудова річ пару сотень доларів, тому бюджет на камеру варто було б трішки збільшити.

    Можна глянути тут - тут огляд цих штук:

    http://videoshop.se-ua.net/
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Для напівпрофесіонала я би брав камеру з хорошою оптикою. Носій - або касета (дешевше) або жорсткий диск. Карточка було би пріоритетно, але не в курсі швидкості запису HD сигналу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    маю sony на картку. моделі вже років два-три. full hd пише без проблем. правда ціна і досі біля $900 тримається...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    О! Значить "річ"! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    згоден, знатна цяцька, але
    :nea:
     
  9. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Ну на рахунок бюджету то я так сказав "на вскідку", якщо то є замало, то згідний почекати, але взяти щось добре. Бо ж кажу, майже не розбираюся в цій "кухні".
    Фотоапарат брав собі (також напівпроф), Panasonic Lumix FZ8, (недавно вичитав, що то є "псевдоматриця" :sad: ), так обійшлося на той час (а він тільки появився на ринку, пам"ятаю, страшенно його хотів) в районі 600 американських гривників. Так що, камера в будь-якому випалдку має бути дорожчою ;)


    а можна докладніше?
     
  10. thinkers

    thinkers Well-Known Member

  11. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Тільки от на нашому ринку вона чомусь, не частий гість :sad:
    Хто що порадить ще? Бюджет 5-6 тис.
     
  12. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    В мене відеокамера Sony DCR-SR85E. Любительська. 60 гіг міста на жосткому дисці. Можна зразу переносити на комп. Докупила ще до неї сильну батарею (держить десь 4-5 годин зйомок). Гарна камера.
    До цього була Panasonic, але стара, ще з касетами. З касетами метушні більше - переписувати занадто довго.
    А взагалы, ще є відеокамери, які пишуть відразу на CD, але з ними швидко розряджається батарея.
     
  13. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Можливо, варто придивитися до Samsung'ів. Вони відрізняються від пріма-брендів нижчою ціною, але часто негіршою якістю, і навіть більшою кількістю "наворотів". ТОді ви точно поміститесь в свій бюджет, і вистачить на "гравітаційний стабілізатор", про які я написав вище. Я знімав з таким шативом - це просто фантастика! :y:

    Ось так виглядає відео з одним з найдешевших стабілізаторів (до речі, схоже, знімав наш з вами співвітчизник). Правда, щоб розгледіти, що ж там за "прикол" в тому відео, треба мати хоч якийсь досвід знімання камерою. Камерою без штатива-стабілізатора зробити таке практично неможливо.

    http://www.youtube.com/watch?v=uBsNsDM92UA
     
    Останнє редагування: 12 вер 2010
    • Подобається Подобається x 2
  14. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Ще маю питання про "матричність" камери. Підозрюю, що це так як у фотику, але Пишуть 3-4 матриці (чому?)? Що це таке? І який воно дає плюс і як впливає на ціну камери?


    Можна й глянути. Хороша марка. В мене телевізор тої фрми, вже 12 років майже і тьфу-тьфу, тільки батарейки в пульті міняємо ;)


    Кліп гарний. "Йшла дитина з садочку". Мені сподобалося. Ну так, простою "мильницею" явно таке не знімеш!
     
  15. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Заглянув на новини про камери. Фотік Canon Is20 здається - в районі 400 баксів - зніває відео високої чіткості. 20 х оптика. Приємно вразило. Подумав і собі обзавестись подібним. Стабілізатор - то диво техніки - я вам скажу...
     
  16. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

  17. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    До речі. Є якісь елементи для стабілізації положення камери - типу приклади, чи ще щось? (Адже руки більше дрижать ніж тіло... може в цьому хитрість плавної з'йомки)
     
  18. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    півтеми про це
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. sebastian

    sebastian Member

    радив би глянути на panasonic hdc-tm700. Особливо, якщо є хтось в штатах - за 800 доларів можна там купити. 1080п прогерсивна розгортка реальних 60 кадрів на секунду, 32 гіга на флеші. Правда це НТЦС модель, не Пал. Хоча це вже не має значення. А от частота троха має, аби наші 50 герцові світильники не блимали. Але камера супер. З конкурентів - сонька 550, і кенон хф21. ціни під тисячу в америці. Я б за ПАЛ не переплачував. Хоча це як для кого. А якщо брати ПАЛ, та й ше у нас в країні - то буде суттєво гірша камера. є ще hdc-sd700 і hdc-hs700. у першої нема внутрішньої памяті зовсів, треба сдхс картку. у другої хард на 240 гіг. перша дешевша десь 700+, друга - 1000 уо, в сша. Про них уже в неті написано-переписано, і купа статей з компарізоном. В дечому кожна чимсь іншим краща.

    а якшо хочеться вимахнутися і є вдвічі більше грошей, чи колись буде - то Панасонік вже і 3Д камеру випустив)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. falcon_lv

    falcon_lv New Member

    навряд чи тема ще актуальна, але...от так-от для орієнтування...за 4 тис гривень можна хіба барахло для домашньої зйомки купити.
    Аргументую. Люди які займаються зйомкою довго і серйозно спустили дуже багато нервових кліток на тему наприклад того, чи така собі хоча б...Sony FX1000 не дуже сильно шумить при поганому освітленні і взагалі, що вона зі своїми 1/3 дюймовими матрицями достатньо фуфлова і нікудишня. При тому ціна її аналогічна вищенаведеному бюджету...тільки в баксах...Крім того вона в силу того, що пише на касети вже досить непопулярна, тому активно прикупляють Sony AX2000. Вона ще на 1000 дорожча.
    А камікадзе купляють Mark з брендовою оптикою, обвісами і рештою лабуди. По грошах виходить від 6 кілобаксів і вище.
    І не за горами час, коли масово будуть переходити на техніку класу Sony EX1. Криза просто пригальмувала цей процес.
    І в мене таке собі глобально-бізнесове питання - якщо ви плануєте знімати такою технікою по...400 гривень - вам щось може й світить, бо вже за 800 гривень така ймовірність суттєво нижча, а за 1200 гривень є досить велика кількість оперів з старенькими, але дуже добротними 2100.
    Тому мушу вас дуже сильно розчарувати - ота вся техніка, крім EX1, власне і є напівпрофесійною технікою.
    ІМХО
     
а де твій аватар? :)