порадьте клініку для кодування від алкоголізму, буду вдячна за будь яку інформацію

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем sienna, 16 січ 2014.

  1. sienna

    sienna Member

    ось тому зайшла на цей форму, тому що сама не живу в Львові, це найближче місто, так як в нашому мсті немає професіоналів хороших, і чесно кажучи готові їхати куди завгодно шоб тільки помогло
     
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Постараюсь взнати.
     
  3. Guitarissimo

    Guitarissimo Well-Known Member

    В церкві Ольги і Єлизаввети (Привокзальна) є Клуб Анонімних Алкоголіків. Там, здається, щонеділі о 16:00 проводиться збір, де присутні люди, що вже вийшли з того і ті, що бажають кинути.
    Раджу Вам підійти в той храм і розпитати священика чи зайти до паламаря в захристію.
    Там підкажуть!
     
  4. hyduk

    hyduk New Member

    Можу порадити мед.центр Благодар.Лікувала там близьку людину гіпнозом.Тепер не пє. в інтернеті є їхній сайт.
     
  5. igorremont

    igorremont Member

    Я вам скажу так.В мене брат вживав 20 років і не тількі алкоголь,так практика дуже велика.Це дуже складна проблема яку треба вирішувати на рівні держави.Покі держава буде продавати пиво по 4,50 гр а горілку по 16 гр то нічого не вийде.А саме головне має бути душевний спокій і немає бути зовнішніх дратівливих факторів,бо алкогольний абсцес проходе після 10 днів.Е припарати які помагають злісти з тої дорогі.Я тут писати не буду,якшо хочете то в личку напишіть я вам відповім.Но саме головне наркологі вам не поможуть бо вони бізнесмени і їм не вигідно лікувати бо ,якшо людину вилікувати то потім не буде грошей і кліентів.
     
  6. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А де ви бачили пиво по та горілку по таких цінах? Це щось дуже дешево, але для алкоголіка ціна то таке, останє пропє, найкраще б було якби людина сама визнала що вона хвора. Знаю що в селі Колодіївка Львівської обл.є церква то там кожен останій вівторок місяця монахи відправляють молитви на вигнання злого та вилікування від всяких недуг.
     
  7. Привіт. Мій чоловік дуже часто пє. Ми зверталися в різні клініки та результату немає. Порадьте будь ласка як вийти з тієї ситуації
     
  8. Annalek

    Annalek New Member

    Зазвичай ніколи нічого на форумах не пишу, але така ситуація, що вже шукаю допомоги та порад усюди де тільки можна…
    Чоловік п’є вже майже 9 років. Спочатку потихеньку, наче ще було не так і страшно, а потім більше і більше, і останні пару років взагалі перетворився в запойного алкоголіка. Що я тільки не робила( і вмовляла його, і розлученням погрожувала, і пробували до різних бабок ходити, і гіпноз, але все до одного місця!! Десь вистачило на пару тижнів, десь на 3-4 місяці, а потім все заново..
    Зараз вже розумію, що купу разів лиш викидала гроші на вітер, і отримувала одне розчарування. Тому зараз думаю над варіантом лікування в приватній клініці, краще вже раз заплатити гарні гроші, але все таки отримати результат і якісь гарантії! Передивилась в інтернеті багато різних варіантів наркологічних клінік та реабілітаційних центрів і в Львові, і в інших містах.
    Поки зупинилася на ребілітаційному центрі Можу. Біля Львову, і судячи з сайту гарні умови лікування МОЖУ - Реабілітаційний центр для алкозалежних | Унікальна программа лікування алкоголізму Вже навіть і з головним лікарем їхнім консультувалися. Все наче і підходить, але ще трохи сумніваюсь.

    Можливо хтось чув про цей центр? Буду вдячна за інформацію
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Спробуйте знайти активного гомосексуаліста. І, коли чоловік буде беспробудно п"яний, дозвольте тому активному вступити з чоловіком у інтимний зв"язок. Сам акт потрібно зняти на відео. Аби було видно, КОГО саме тойвово, і що саме тойвово.....
    Як буде при пам"яті, показати йому те відео і пригрозити, що воно буде в ЮТУБі, як тіко він знову вип"є.

    Та й усьо))))

    Якщо й це не допоможе, то женіть його *раним віником і шукайте собі нормального хлопа.
     
    • Креативно Креативно x 1
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Навчіть, як? Об'яву дати в газету? Чи може біжучий рядок на місцевому ТВ: "Потрібен активний гомоксексуаліст для одноразової роботи" ?:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. mariachorna

    mariachorna Щаслива мама Дані

    Правильно, ви все робите. Не сумнівайтеся, у кожній справі краще довірятися спеціалістам, а не шахраям різним. Теж була на цьому попалися, всякі народні методи пробувала, травки, якісь таблетки, з інтернету різних порад начитувалася про лікування алкголізму в домашніх умовах. Та поки не звернулися до лікарів то не було ніякого толку. Зараз думаю, чого так дурна була, потрібно було відразу так робити.

    А щодо центру Можу, що ви писали. В Трускавці, правильно? Відправила туди місяць назад маму на лікування, вона у мене завжди полюбляла випивати, а останній рік-два взагалі почали влаштовували тижневі запої. Враження про центр - позитивні. Спочатку була кількаденна програма алкодетоксу, це щоб повністю очитисти організм від алкоголю, який там накопичувався. А потім ще кілька тижнів індивідуальні занняття з психотерапевтом. Це ще звісно не кінець, подолати залежність за такий короктий термін в принцицпі неможливо. Але і я, і рідні вже бачимо помітні позитивні зміни в поведінці мами, зараз вона не п’є, у неї повертається інтерес до життя, починаю бачити в ній ту нормульну живу людину, якою вона колись була.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Annalek

    Annalek New Member

    Дякую, що відгукнулися! Дай Вам Бог здоровя
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На початку 90-х фільми були, як в Білорусі створили кооператив по лікуванню від алкоголю. Поїли пацієнта до повної кондиції, а вранці той просипався і наче на стелі лежить, (Всі речі в кімнаті були прибиті до справжньої стелі). Ну, у людини біла гарячка і більше не хоче пити.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Можу вилікувати за пару хвилин. Або самі будете морочитися решту життя. Хочете? Я вже писав, що якось Михо запронував кинути палити цигарки. Він став ще більше курити. А я от покинув взагалі палити і пити будь-який алкоголь. Взяв і покинув. Назавжди. Навіть те, що злило колись і хотілося закурити, щоб заспокоїтися - тепер здається дитячою забавкою.
    Можна покинути і стати справжньою Людиною. З великої літери "Л".
     
  15. Myrochkaa

    Myrochkaa New Member

    Доброго дня усім. Прошу поради з такого делікатного запитання як алкоголізм. Тато пьє скільки я себе паятаю, зараз йому 55 і я хочу щоб внуки бавилися з твереззим дідусем і мама хоч на старість відпочила від постійних сварок та суперечок з татом! Я вже достатьо заробляю і вирішила на цьму ділі не економити і вилікувати тата. От і шукаю поради клініки де точно допомужуть. так хочу щоб тато не пив!!!

    Може хто де лікувався. чи лікував близьких і вилікувався! Буду дуже вдячна за реальні поради а не рекламу
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Доброго дня.
    А тато бажає вилікуватися?
     
  17. Myrochkaa

    Myrochkaa New Member

    Більше так чим ні, головне знайти заклад, а допереконати тата ми вже зможемо
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви невірно оцінюєте ситуацію.
    Головне в тому, щоб тато сам дуже захотів "вилікуватися" перестати пити.

    Нема такої клініки "де точно допоможуть" без бажання хворого. Це не зуб вирвати
     
  19. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Батьки кузена останній раз возили до якогось луцького монаха. Теперкай, коли вип'є ним "кидає" і "вирубує", боїться пити.
     
  20. Myrochkaa

    Myrochkaa New Member


    дякую за пораду!

    Але, вже на ці граблі ми наступали… Мама колись з татом їздили до якось дідуся знахаря, дав татові випити якусь настоянку, після цього тата дуже тошнило коли випивав, але потім через пару неділь це пройшло і він спокійно пив далі! Після цього випадку вирішили з такими штуками не есперементувати так як боюсь за татове здоровья, тим паче залежність такі народні методи не лікують((
     
а де твій аватар? :)