Помощь беженцам с зоны проведения А.Т.О.

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Maxim Antonov, 10 лип 2014.

  1. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    І сибіряки ненавидять біженців з донбасу


    http://www.youtube.com/watch?v=oy-jFOOKdTc

    У чужому краю
    Не шукайте, не питайте
    Того, що немає
    І на небі, а не тілько
    На чужому полі.
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Які ще блін "біженці"??? Всі кого я знаю, в тій чи іншій мірі ухиляються від сплати податків щоби напряму (або через перевірених волонтерів) допомогти армії та пораненим. Цікаво, "біженці" приймають участь у цьому процесі?
    Можу погодитися з тим що треба приділити певну увагу жінкам і дітям (і татарам, і українцям) які втекли з Криму у березні-квітні.
    Заклики про допомогу іншим "біженцям" слід адресувати тим, хто "розсікає" вулицями Києва (і не тільки Києва) на Лексусах, А8, Кемрі з номерами серій АН і ВВ.
    До речі, чоловіки призовного віку теж відносять себе до "біженців", які жебрають про допомогу?
     
  3. Я живу в Керчи. И там обидно когда всех крымчан называют предателями и ватой. Я изначально был против этого "воссоеднения". И много людей были тоже против. Конечно много бегало с трехколором, но не все.
    Вот уже восемь месяцев живу среди озлобленых, полных ненависти к Украине людей. Жена тоже в депрессии.
    Решили продавать недвижимость и пытаться перехать в Украину. Планирую переезд в сельскую область. Куда, как пока плохо представляю. Готов к трудностям только бы не оставаться в этом мнтально концлагере. Но сильно напрягают посты про понаехавшую вату.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Руслан Сидоров, все как бы так и как бы не так, думаю где то половина из "понаехавших" ведут себя как вата. Если не причисляете себя к вате, тогда "вперед, на мины!"
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Якесь протиріччя між цією фразою
    і цією


     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    і туть вас ненавидять!,через вас сука в магазинах гречка пропала. ПиСи був в Керчі(оаза совка ще та!), коли ще всьо було спокійно, членіна вже скинули з постаменту ,га?

    ---------- Додано в 12:59 ---------- Попередній допис був написаний в 12:53 ----------

    хай ненавидять самі себе ,вічна сіра зона,їм шо Україна зробила га? залила напалмом?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Oxid

    Oxid Well-Known Member

  8. Gallant

    Gallant vk.com/id197282606

    Це з яких пір Львів полюбили?Як гроші закінчились ?Ви прапором російським іще помахайте і гроші миттєво появляться.
     
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ви думаєте вони задармо махали?
     
  10. Gallant

    Gallant vk.com/id197282606

    Вони принесли війну в країну.Щоб вони здо......всі.Всі лікарні в місті заповнені пораненими.
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    шо за місто?
     
  12. Gallant

    Gallant vk.com/id197282606

    м.Дніпропетровськ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. slavaukrainych

    slavaukrainych New Member

    яндекс гаманець 410012576198192 боєць ато. більше нічого сказати....
     
  14. SerhiiIII

    SerhiiIII New Member

    Добрий ден! Я Сергій, звертаюся до вас по допомогу. Ми з дружиною переселенці. В грудні минулого 2015 року виїхали з Зони АТО( с. Дякове, Антрацитівський р-н, Луганська обл.) до Харкова. Місяць мешкали у знайомих, потім знайшли житло (1/2 приватного будинку-найдешевше що можна знайти в харкові -1200+світло та газ). З часом підписав контракт у ЗСУ де продовжую служити на данний час.

    За час мого безробіття залізли у мікро займи, зараз дійшло до того, що і зарплата нормальна, але ніяк не можемо вилізти з боргової ями. 2 місяці тому народився синочок - Святослав. У звязку з % що набігають бистріше ніж зарплата не можемо звести кінці з кінцями. Я вірю в те що світ не без добрих людей, з світу по ниточці тай щось вийде, допоможіть хто що зможе, дайте мені і моїй родині шанс на нормальне життя

    номер карти 5375 4141 0340 3308
     
а де твій аватар? :)