Помощь беженцам с зоны проведения А.Т.О.

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Maxim Antonov, 10 лип 2014.

  1. Maxim Antonov

    Maxim Antonov New Member

    Добрый день
    Мы группа волонтеров, занимаемся помощью выезда жителей с территории А.Т.О. (в частности Луганская область)
    Так как собственных средств часто не хватает, будем благодарны помощи всех неравнодушных людей


    Богучарская Ольга
    карта 5167 7600 0013 5324
    Р/с 26208702350173
    «ДельтаБанк»
     
  2. Wili

    Wili Well-Known Member

    гм а можна більше інформації, останім часом багато безсовісних хочуть нажитися на чужому лиху.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    навіть групу у Фейсбуку полінувались створити ,одразу бабулі хочуть косити,тай запіздно вже, он Москаль Чарівник писав що біженцям липовим вже мордяку будуть бити
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    дядькоГугл дав два посилання на Богучарську,всьо вилами по воды писано ИМХО
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. kvadom

    kvadom New Member

    У мене спосіб допомогти надійніше

    У мене спосіб допомогти надійніше http://youtu.be/VieMfZrPNDI
     
  6. katedon

    katedon миється в бані

    Помогите пожалуйста делом.

    Добрый день. Никогда не могла даже в страшном сне представить, что буду писать в такую тему и просить помощи. Мы семья с ребеночком Левой 10 месяцев. Мы из Донецка. Молимся каждый день, чтобы война не задела наши дома, квартиру, близких и знакомых.
    Нам повезло. Муж нашел очень хорошую работу и по зарплате и по атмосфере. Но проблема с которой мы столкнулись - отсутствие квартир. Я позвонила во все агентства (несмотря на то что они берут месячную плату и для нас это немного накладно сейчас), все агенты спросили прописку. Некоторые честно ответили, что из Луганска и Донецка некоторые не хотят брать и квартир по такой цене как мы хоти нет.

    Львовяне! Я обожаю Ваш город,это был наш первый город на пути бегства от стрельбы.. И вот судьба меня снова сводит с этим городом. :yahoo:

    Помогите, пожалуйста, нашей семье найти квартиру (желательно Франковский, Сыховский район) за 2000 (макс.2200)+КП. С нормальным ремонтом, чтобы ребенок мог ползать по полу, было чисто и комфортно. Оплату, чистоту и порядок гарантируем.

    Спасибо Всем кто откликнутся! :uaflag:
     
  7. Kram

    Kram Active Member

    Почитайте эту тему, может быть, что-нибудь проясните для себя - http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=100224&page=15. Желающих нам помогать не так уж и много.:sad:
     
  8. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    А тепер задумайтесь - чому?
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Kram

    Kram Active Member

    Та, мабуть, тому, що - Україна єдина та схід і захід разом . (http://www.kramatorsk.info/view/148348). :pardon::blush:
     
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Звичайно, думаєте так багато глупих та наївних поненяток?!
    Народ вас давно розкусив, 20 років васток доїв Україну, вибирав своїх яників, тепер прикликав війну, руцкій мір і смерть в Україну - і ще має наглість переховуватись в бандьорівцах.... В рязань їдьте переховуйтесь, ви тут не потрібні.
    Народ вас, кровососів, терпить, а потім повертайтеся знову в свій чорний совок. Вже квартир вам здавати не хочуть, розкусили данбаську гідру швидко, ви себе по-людськи поводити не вмієте.
     
  11. Kram

    Kram Active Member

    Дуже дякуєм за підтримку. Так воно і є - це особисто Вас пане Samoijlovu4у, я та мої однодумці зі сходу, доїли та не давали Вам жити, а Ви нам увесь цей час, навпаки, щиро допомагали і словом , і ділом. Вибачте.
    P.S. I коли це Обухів приєднався до Львовао_О:blush: чи може навпаки ?
     
    Останнє редагування: 9 сер 2014
  12. Zair

    Zair Member

    Звичайно, на заході живуть самі розумні , толерантні та патріотичні люди. Ваші повідомлення цьому доказ. Загорнутий шматок лайна у яскраву обгортку не стане цукеркою. А лише забруднить руки тому, хто його розгорнув і зіпсує повітря. Не марайте людям руки і не псуйте повітря. Ви не патріот, а тільки ним прикидаєтесь. Раджу переглянути Ваші погляди на життя. Допобачення. Мирного неба Вам.

    ---------- Додано в 19:02 ---------- Попередній допис був написаний в 18:45 ----------

    У кожного народу є справжні патріоти, які люблять свою країну і є різна гидота. Нехай на сході продовжують думати, що на заході їдять дітей і правий сектор вбиває всіх, хто розмовляє російською. А у Львові я зустрічала дуже багато людей, які тут працюють і говорять " Па рюцькі", вони хто, москальські найманці, чи бидло зі сходу?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Kram

    Kram Active Member

    Тут ще можна задати питання - а кого і як обирали на заході ?
    "Депутаты Львовской области уклоняются от военной службы...Из 88 вызванных в Самборский военкомат «слуг народа», явилось всего 11..."
    http://www.unian.net/politics/94943...oblasti-uklonyayutsya-ot-voennoy-slujbyi.html
     
  14. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    Kram, У себе не хочете порахувати хто і в якій кількості ухиляється? В себе наведіть порядок, тоді вже тут шукайте, що не так
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. сніжинка

    сніжинка Well-Known Member

    Чесно: -зараз у тих р-нах, що ви пишете знайти за таку ціну квартири практично нереально навіть львів янам. Попиту більше, ніж пропозиції, а нормальна чиста вмебльована квартира у Франківському чи Сихівському р-ні не вартуватиме 2000 грн ( бо на сьогодні це менше 200 доларів). Моніторте сайт "Вашого магазину", сайт "Ріел естейт", зайдіть у ФБ у розділ "Барахолка для своїх"- там інколи трапляються пропозиції оренди ( зокрема за цей тиждень 2 бачила саме у Франківському р-ні). Якщо хочете- я вам дам координати у приват двох дуже толкових старших ріелторів- вони дійсноза короткий термін багатьом з моїх знайомих допомогли вирішити квартирні питання. Але : а) я не знаю, чи працюють вони саме зараз з людьми з Донбасу ( хоча на початках працювали, але зараз просто деякі не зовсім "хороші" переселенці змусили змінити тактику поведінки багатьох ріелторів і вони справді не хочуть узагалі з ними зв язуватися); б) чи є у них можливість вам щось саме зараз знайти за таку ціну ( у Львові нормальне житло вартує більше, ніж 200 дол))
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Zair

    Zair Member

    " у чужому оці й порошинку бачить , а у своєму пеньки не помічає" , так що ви також наводьте свій порядок. А то можете лише язиком плескати.

    "У Львів можна доправити хоч роту фсбшників з гранатометами, які проблеми. Міліція наша все ще дірява, і ясно шо гранатометника не знайдуть. Тим більше львівська міліція - вони хіба п'яних водять додому."- це з вашого форуму. http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=2802006#post2802006
     
  17. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Тому напевне тим, хто зі знайомих залишився у Краматорську і Слов"янську я переказую кошти, щоб вони втримались на плаву. До речі зараз чую часто від них про наїхавших до них(Краматорськ і Слов"янськ) багато модних(дорогих) машин з Донецьку і власників тих машин дуже легко вичислити по хамській поведінці. Львів гарне місто, але чого не люблять у Львові так це хамства і понтів, а для нормальних людей він завжди відкритий.
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. Kram

    Kram Active Member

    Да в нас також такі є, не заперечую. Я тільки навів приклад, що і на заході ні одні янголи мешкають. Тож не треба усіх під один гребінець. А порядок скрізь потрібен, у всіх регіонах країни.

    ---------- Додано в 22:43 ---------- Попередній допис був написаний в 22:22 ----------

    Дякую Вам за підтримку своїх співвітчизників. :good: За круті тачки з Донецьку нічого не можу сказати - у цей час ще знаходжусь у Львові і що діється у Краматорську, дізнаюсь тільки від інших людей. Можу тільки сказати, що поки нічого такого подібного від родичів не чув. Та і на місцевих форумах інформації , схожу на Вашу, не зустрічав. Та і не думаю я, що хтось із таких, у цей час, наважиться сюди їхати, щоб переховуватися. В місті вже працює СБУ і виявляє посібників ДНР. Хоча, може я і не дуже уважно дивився. :pardon:
     
  19. katedon

    katedon миється в бані

    Это страшно,когда людская душа настолько протухла. Страшно,когда мой муж стоял с украинским флагом на митингах Донецка, а на след. день я узнавала об убитом мальчике 19 лет,о паколеченных на эт их митингах. Ругалась с ним. А Он все равно шел. Страшно,когда кормишь грудью сына,а за окном стреляют из Калаша. И ты не знаешь почему именно ты, и в чем ты или твой сын виновны. Страшно,когда ты изгой. Еще страшнее,что изгой твой сын. Страшно что на его первый день рожденье из родственников никто не приедет...

    ---------- Додано в 23:05 ---------- Попередній допис був написаний в 23:00 ----------

    Спасибо за подсказки. Конечно скиньте телефоны. Буду очень благодарна
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Як хутенько всі даунецкі патріотами раптом поставали. Як вас, таких щирих, виявляється багато.)
    Тільки неясно ніяк, хто ж з вас там, таких хороших, біду, війну і кров в Украіну прикликав.
     
а де твій аватар? :)