Питання в першу чергу до шановної діаспори. От цікавить все по темі, як воно протікає. Приміром, хто приймає пологи - "ведучий" дохтор, домовлятися треба з кимось, чи просто черговий лікар? Скільки можна лишатися в роддомі, ну і так далі, може ще якісь нюанси. Скажімо наприклад, сестра родити має на початку січня, планувала летіти в Ню-Йорку родити, але тепер шось сумнівається. Коли була там літом, то записалася до лікаря, але була пару разів лише в нього, тобто не під постійним наглядом. Та й з англійською в неї серйозна проблема.
А чого сестра хоче рожати в Америцi? У вас поганi лiкарi? Все не так просто якщо без страховки. Дуже ДУЖЕ дорого. Роди нормальнi, без кесаревих, без стимуляцiй все природньо алес гуд коштують вiд $10,000 до може $12,000 чи $13,000... У неї є страховка? Якщо є грошi, то будь ласка, дзвониш в лiкарню вибору, кажеш "Я вагiтна, менi треба на прийом" вам кажуть " Чи ви хочете до конкретного лiкаря чи до будь кого" ви кажете чи так чи так. Приходете на прийом... а далi iсторiя I родити в лiкарiв так: Якщо пацiєнтка належить до великого офiсу при лiкарнi де є може 5-8 лiкарiв (iменно лiкарiв) то вона може родити в свого а може попасти на того хто чергуватиме в час її родiв. Якщо вона належить до малого приватного офiсу то скорше всього що той же лiкар приїде приймати її роди там де вони записались родити. В мене наприклад був лiкар не той що вiв вагiтнiсть, а той що був на чергуваннi, хоча в нього я теж мала огляд два рази, бо мiй час не спiвпадав з часом мого лiкаря два рази. Лишають в роддомi стацiонарно 2 доби по нормальних родах i здається 4 доби по кесаревих, а потiм вже страховка не покриває i гайту додому. Нюансiв багато, просто так не згадаю, хiба що є конкретнi запитання то я дам вiдповiдь
Нє, нє, Німеччина ні до чого - мова йде про Америку і Україну. Питався вже в одної американки, каже ситуація в медицині загалом і в пологах зокрема там гірша ніж в Німеції, але звичайно краща ніж в Україні. Страховку вона має, і має лікаря, але була в нього лише пару раз, крім того дуже туго з англіцким язиком...
Ну є варiанти такi: 1) знайти "русского" лiкаря i записатись до нього. Я думаю що її вiзьмуть, але треба постаратись то зробити швидко, мало шо... 2) повернутись до попереднього лiкаря i брати з собою когось до перекладу. Але я не думаю що можна просто на роди поїхати до США, ну... може й можна, але тодi це буде зовсiм не заплановане, просто приходите в роддом коли вже поперло i кажете Я РОЖАЮ :biggrin: Її вже не виженуть нiкуда Пристроять i хто на чергуваннi той прийме. Тобто, там будуть десятки лiкарiв на чергуваннi, але хто буде вiльний той її i вiзьме. А з страховкою сама лiкарня вже розбереться. Просто в нас прийнято бути пiд наглядом лiкарiв пiд час вагiтностi. Прийшла, зважилась, здала сечу на аналiз, послухали серденько, може яка кров на тести якщо треба i всьо. Нiчого особливого. Тiльки вже на 9му мiсяцi треба ходити кожну недiлю. Правда я не знаю чи ТРЕБА, я це сама буду виясняти бо тепер лiкарня де я хотiла б вдруге народити в центрi а я в "селi"...
Samojlovu4, не сподівалася я від вас такої теми "и эти люди запрещают мне ковырятся в носу" (с) це я про те що всі такі теми давно винесли на окремий форум як недостойні ЛФ
Та ладно, я шось особливого зв"язку не бачу... Всі глибокоповажані мною особистості, на відповіді котрих я розраховую - тутка. Он одна вже відповіла, дай їй Боже здоров"я... Ще чекаю на Олю, Лілю, Марусю, Патрік і колчак тоже чудові пацани, теж шось розумне вповісти можуть. А на ДП я нікого не знаю. Пи.Си.: кстаті, бачу практично всі тверезомислячі розумні дівчата "з клепками", чиї дописи приємно і не нудко читати, ошиваються здебільшого на ЛФ, ну або паралельно принаймі.
Ще може бути безплатно, тільки треба адрес в штаті NY. Наші тут так і роблять. Якщо є питання, то відповім в ПП.
Кізонька, якщо людина приходить на швидку допомогу і у неї проходять роди то їй допоможуть. Якщо вона не має чим платити то не страшно - скаже що не має грошей і вони з нею домовляться а то і взагалі все спишуть на госпіталь, або вимантять в держави. Особливо якщо піде народжувати в державний госпіталь, як Белав*ю в Нью Йорку, воно ще називається Муніципальний госпіталь. Народжувати в Америці миле діло. Не треба мати ніякого дільничого лікаря, приходиж із схватками в госпіталь і кажеш ай ем ін лейбор. І всі починають довкола тебе бігати і оформити тебе в госпіталь. Доречі, саму дитину вже лапає ваш лікар а все решта робиться черговими лікарями, учнями, інтернатурщиками і мед сестрами в госпіталі. Лікаря добре мати для того що під час пологів вони пильнують чи жінці дати якісь ліки і які власне чи утриматись. Пояснюю чому. Професія акушера-гінеколога найбільш судима в Америці і вони мають просто неймовірно недоповірення величезну страхівку на випадок лікарської помилки. Отже вони хочуть себе забезпечити що з дитинкою все в порядку а особливо на останньому місяці вагітності, плюс, забезпечити свій офіс від можливої судової справи а також аби гроші заробити і мати чим ту страхівку платити. А плюс, мінздрав Америки приписав що в першу чергу треба піклуватись про дитину. А ти якщо хочеш то можеш з села їхати в центр народжувати.:cool: А ще в Нью Йорку і в Нью Джерзі є спеціальні страхівки для людей з малим або ніяким заробітком на маму і дитину. А ще є багато пільг для малозабезпечених.
Koza-Dereza і Маруся все що стосується родового процесу вже вповіли. Я можу додати - що в Канаді державне мед.страхування.Тобто для громадян і легально постійно проживаючих медицина безкоштовна , в тому числі і роди.Те що хоче зробити Обама в США. Моя родила в Едмонтоні в великій лікарні - Royal Alexandra hospital.Роди мав приймати чеговий лікар , але мала в животі перекрутилася і вони викликали ведучого лікаря , що вів мою жінку всі ці 38 чи 40 тижнів.Лікар приїхав , трохи зачекали , мала повернулася назад і роди пройшли звичайним шляхом.Якби за годину нічого не змінилося , робили би кесарево. Вів мою жінку старший лікар.Китаєць , десь коло 60.Його нам порекомендували.Він мав офіс в другому кінці міста.Вона тути їздила на консультації. Роди нам коштували - $0. Якщо Ваша сестра буде родити в великому місті в північих штатах , то ймовірно що проблем з англійською дуже не буде. Завжди хтось з персоналу знайдеться хто говорить , якщо не українською , то - рускою.А польскою - то точно. В Н.Й. , або в Чікаґо (Шікаґо) поляків більше , як в Варшаві. Хіба би Ваша сестра хотіла родити десь в глубинці. В якомусь Нотінґ Гілл - Айдаго , або Юта чи Арканзас.То тоді буде трудніше.Але навіть і без перекладача , там все ясно - Пуш,пуш,дііп брeт. Пуш,пуш,дііп брeт....
Ой, та ладно вже дочінєнія шукати... Всім гречно дякую. Але шось ніхто вроді не згадав... З громадянством в такому випадку як? Якщо родити в США, то дитина автоматом американець?
Без образ, але якщо би у мене були такі кошти, щоб «запроста» метнутись в Штати родити, то я би домовилась на Батальній чи в Медінституті і коло мене би всі ходили, як коло збитого яйка, дмухали мені всюди де буде пекти і ще би «здача» залишилась. У нас також є хороші спеціалісти, а за ваші гроші будуть такі умови, що «нам і нє снілась»! Хіба є якісь інші причини, які змушують вагітну жінку на початку 9-го місяця летіти в Штати. Тоді це, звичайно, зовсім інша річ.
Дуже вірно. Посиділа, почитала, порадилась, подзвонили в ам. посольство. Розходилось також в громадянстві для дєтцка, але мериканці завірили, що вроді навіть коли в Україні родити, то проблем особливих не буде. Враховуючи страх родити в чужій державі, може вони на користь України вирішать.
Так точно, і маму можуть натуралізувати з того приводу. Правда там свої нюанси але еміграційний адвокат вам придумає як залишитись легально в країні.
Якщо один з батьків громадянин Америки і дитина народилась поза межами держави, вона всеодно стає громадянином по-батьках. Там просто треба буде купу паперів виповнити в посольстві в Києві, але навіть і тоді - усе буде чотко.
Оце хiба шо може в Нью Йорку. Якби так в Чiкаго було то би вже всi нелегальнi мексiкани i українцi давно були громадянами або з зеленими картками.
Але ж вони залишились в країні? Як радять наши еміґраціонниє адвокати - іноґда лучє нічєго нє дєлать а пгосто ждать! Скоро вони стануть легалізованими.
Шваґро має два паспорти, а вона ґрінкарту наразі. Але живуть постійно у Львові, бізнес пильнують... Туда так, раз на рік, на два їздять, скоріше для підтримки документів.