Политика и 95 квартал.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем kertis, 13 вер 2009.

  1. kertis

    kertis миється в бані

  2. kertis

    kertis миється в бані

  3. vkk311

    vkk311 комбриг Симпсон

    Однако, симпатии 95-го к регионалам проскальзывают почти в каждом концерте...
     
  4. kertis

    kertis миється в бані

    Похоже на то )))

    http://www.youtube.com/watch?v=8oo0gbN-9FE&feature=related
     
  5. kertis

    kertis миється в бані

  6. kertis

    kertis миється в бані

  7. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Это так, да и юмор, порой, мелковат. Да и не адекватен. Вот взять их старый номер, где чувак машиной времени перемещается года на два в прошлое, как раз на майдан. И там, значит, стоят за Ющенко и Януковича люди, и он им рассказывет, что будет в будущем. И они такие - а, дураки мы, типа. Нет, конечно, "Ющенко назначил премьером... Януковича" - это смешно, но, люди добрые, откуда 1) на майдане бело-голубые ? Не было их тогда в Киеве вообще, люди, в порыве, на свои машины оранжевые ленточки цепляли, а за идеалы Януковича никто тогда "стоять", "бежать", и "бороться" не собирался. Кроме принудительно каруселивших шахтеров. 2) кто себя чувствует дураками ? Думаю, процентов 90% сегодня, в такой ситуации, и на майдане бы стояли, и за Ющенко голосовали, т.к. не в Ющенко том дело.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мысли, которые не стоит говорить вслух - финальная песня | Новый выпуск Вечернего Квартала 2017
    "Не своих посылают в окопы детей"


    View: https://youtu.be/-g_MdPvTR80


    зі
    минулорічну пісню тоже сюда запощу, щоб не губилася...

    Мы не понимаем ПАПа - финальная песня | Вечерний Квартал 12.11.2016


    View: https://youtu.be/UVXLoQ5Sdtg
     
    Останнє редагування: 5 лис 2017
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А о чем там эти "Сваты", из-за которых такой гвалт? Какое-то тупое мыло с хохотом за кадром, типа "Прекрасной няни"? И за что там их запретили?
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не знай, я тото не дивлюся...
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Без хохота за кадром. Звичайна собі невисокобюджетна комедія з продовженням. Без натяку на інтелектуальне кіно.

    Перегляд його - варіант "вбивання" часу, якщо нема чим особливо зайнятися.

    Місцями дійсно смішно.

    А заборонили (чи тіко зібралися заборонити), ібо Фйодор Добронравов (артист, який грає роль одного з головних героїв) :

    У квітні 2014 року дав інтерв'ю, де схвально відгукнувся про анексію Криму Росією (2014)[1].

    22 листопада 2017 року Служба безпеки України заборонила російському артисту Федіру Добронравову в'їзд на територію України строком на 3 роки[2].

    Добронравов Федір Вікторович — Вікіпедія

    Тіко я нашу СБУ не розумію - нашо було аж 3,5 року чекати?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Шкода... Він мені був симпатичний...
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Отож. Так цьому актору в"їзд заборонили? А нащо показувати Сватів заборонили?
    Я не розумію, мені потрібно вже спати, мабуть) Оця мишача метушня справляє якесь дурне враження. Нащо чипати таке гівно як Зеленський. Щоб пахнув на весь інтернет?
     
  16. prius

    prius Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 2
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В Україні з’явилася політична партія “Слуга народу”
    Так, в єдиному державному реєстрі юридичних осіб на сайті Міністерства юстиції України з’явилася юридична особа, найменування якої “Політична партія “Слуга Народу” (ПП “Слуга Народу”).

    Згідно з даними реєстру, організаційно-правова форма юридичної особи “Слуга Народу” – політична партія.

    Також, згідно з даними ЄДР, керівником політичної партії “Слуга Народу” є Баканов Іван Геннадійович, який, за даними аналітичної системи YouControl, є керівником ТОВ “Квартал 95” з 2013 року.

    Водночас, згідно з системою YouControl, раніше “Політична Партія “Слуга Народу”” мала назву “Політична Партія “Партія Рішучих Змін””.
    (с)
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чесслово ми дивні люди.
    Ми дтвились порнуху, коли її забороняли, ми бухали, коли була «боротьба з пиятством», ми трахались, коли «секса небило»...
    Ми вільні люди вільної країни. Третє тисячоліття на дворі. Є гаджети, є можливість дивитись все, від Вінні Пуха до Красной Шапочки 3 ікса.
    Я, і тільки Я вирішую, що дивитись, що читати і що робити. Це стосується всього спектру пропонованих продуктів. Від хліба до легкодоступних жінок.
    Слава Вальцману!!!
     
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    @VasMT, це Ви з приводу чого? :)
     
  20. iso

    iso Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)