Погода

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Мих, 19 гру 2006.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Кажуть, що замало вологи, сам зауважував, місцями сухо, але забагато вологи також погано.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У нас за місяць два дощика було, по два відра води з даху(
    Я в цьому році вирішив не вирощувати великий асортимент с/г продукції, бо мені багато не треба, та й ситуація напружена, бо якщо щось, то нема буде кому і доглядіти те, що вимагає постійного нагляду і обробітку.
    А тут ще лис десь завівся... Вирізає всю птахоживність. Двох я вже втратив. Думав, що я такий нещасний... Ан ні, у інших ще гірше(
    Загалом, нещасний буде рік...
    В Новій Каховці з ГЕС окупанти зкидають воду і підтоплюють лівобережний Херсон, при цьому не подають воду в водоканали херсонщини, які тільки і живуть за рахунок тих каналів, ще можуть обмелити каховське море, що призведе до відключення ЗАЕС.
    Якийсь український апокаліпсис (
    Настрій кепський, але я готувався до того і це переживемо)
     
    Останнє редагування: 22 тра 2022
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Люблю, когда тепло и в некоторые дни сильный дождь.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Теплий дощ валить по стрісі :yahoo:
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Було і трохи граду, але нічого поливати вже не треба буде.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У мене помідори треба поливати.
    У нас граду не було, падав гарний дощ
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    FB_IMG_1656177354835.jpg
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сьогодні +34, є температурний рекорд, тим часом, Одеса відходить від наслідків зливи і до нас таке може дійти, але, хоч би без вітру і граду.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Увійти у Facebook
    У четвер, 30 червня, синоптики зафіксували у Львові 34ºС тепла, що є абсолютним температурним рекордом у червні за понад 80 років спостережень. У найближчі кілька днів спека у Львові та області не спадатиме, однак можливі короткочасні грози

    IMG_20220701_070356.jpg
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Не допомогли ні Альпи, ні Карпати: як галичани потерпали від спеки. • Фотографії старого Львова

    На початку 20-го століття у розпал літа на Галичину час від часу накочувалися хвилі “африканського” та “тропічного” тепла. Як писали тогочасні газети, в тіні температура повітря досягала 40 градусів за Цельсієм, а “на сонці” термометри показували понад 50 градусів!

    Спека в Європі призвела до надзвичайного пересихання Ельби. У руслі ріки навіть відкрився один із так званих “голодних каменів”, який віддавна сигналізував місцевим мешканцям про катастрофічну ситуацію з опадами, “віщував” посуху та неврожай.

    “Ці камені з’являються на поверхні тільки в надзвичайно спекотні та посушливі роки, зазвичай вони заховані у воді. У цій місцевості стало традицією в народі викарбувати на каміннях дати, коли вони були помітні. Востаннє камені бачили під час пам’ятної посухи 1904 року. А раніші посухи зафіксовані у вибитих на них написах – 1115, 1616, 1636, 1707, 1716, 1790, 1800, 1811, 1842, 1862, 1868 і 1893 роки”, – повідомляла газета Nowości Illustrowane
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Пару днів буде сильне похолодання по всій країні. Обіцяють навіть 0...3 вночі(
    [​IMG]
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Судя по скриншоту, ты уже перебрался в Ростов.
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мені не подобається Ростов.
    А програма погодна гарна)
     
  14. lvivn

    lvivn Well-Known Member

    Город имени Януковича?
     
  15. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

    Цього року осінь зарано дала про себе знати.
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Поки що у війні нам сприяє погода, через теплий листопад, відкладення опалювального сезону, аое так все не буде і опалення всен одно мусить бути.
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Поки що не так холодно, але, ніби на найближчий час відчутні похолодання, ще й може бути ворожий ракетний удар по тепломережі.
     
  18. CTepla

    CTepla Member

  19. А мені вже напевно прохолодно)
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Синоптики зафіксували у Львові температурний рекорд: погода у перший день 2023 року – найтепліша за всі роки спостережень. Про це свідчать дані Гідрометцентру та сайту sinoptik.ua.

    https://zaxid.net/news/
     
а де твій аватар? :)