Подагра

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем РАДИОТОЧКА, 4 гру 2009.

  1. РАДИОТОЧКА

    РАДИОТОЧКА Well-Known Member

    Кто подскажет народное лечение?
     
  2. admin_old

    admin_old админ в отпуске

    В Сибири подагра неизлечима... вам надо в тёплый климат.
     
  3. Акулина

    Акулина Зубастая рыбка

    Необходимо выяснить причину. Для этого делают специальные анализы и снимок сустава. Только после этого решать как и чем лечить. Даже из народных средств. Там тоже выбор.
     
  4. Акулина

    Акулина Зубастая рыбка

    А в теплом климате подагрой никто не страдает, и никто не знает что это такое? :)
     
  5. ШумелкаМышь

    ШумелкаМышь Well-Known Member

    гомеопат, но тока хороший.Моему знакомому повезло, и его вылечили на 100 %, хотя "гнездо" этой гадской болезни находится в почках,которые излечить не так-то просто..Но видимо сработал фактор,что сам больной - молодой человек: более-менее здоровый организм+хороший толковый врач (теперь она работает за границей) и превосходный результат! Желаю Вам здоровья!
     
  6. Volodymyr Harbuzyuk

    Volodymyr Harbuzyuk New Member

    ПОДАГРА

    Ця проблема, на жаль, впоиває на життя багатьох українців. Мені довелось відвідати чимало лікарів та спробувати лікуватись як за їх рекомендаціями, так і за народними рецептами. Отож, запрошує "колег" по захворюванню до участі у цьому важливому розділі.


    ---------- Додано в 16:07 ---------- Попередній допис був написаний в 15:59 ----------

    Це моя ініціатива і мій перший допис. Коротко історія. Після виникнення характерних симптомів: нічне раптове запалення кісточок на пальцях ніг - почервоніння, набряк, біль. Звернувся до хірурга у смт. Івано-Франкове (Яворівський р-н). Діагноз: "У вас був перелом раніше". І відповідне лікування... За два тижні "перелом" переліз на іншу ногу... Після того, плюнувши на медицину, за допомогою інтернету посиавив собі діагноз: подагра. З переміееим успіхом лікувався самотужки кілька років, а потім вирішив звернутись до професіоналів- ревматологів. Про їх відкриття і рекомендаціїї хочу розповісти "колегам" - страждальцям. Висновок - світло у кінці тонелю Є!!
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Хдопе шо ти ту нам хочеш впарити симптоми подагри перш

    Надіслано від мого GT-I8190, використовуючи Tapatalk

    ---------- Додано в 19:35 ---------- Попередній допис був написаний в 19:34 ----------

    З вікі зкопіпасть

    Надіслано від мого GT-I8190, використовуючи Tapatalk
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Цікаво... розповідай!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Volodymyr Harbuzyuk

    Volodymyr Harbuzyuk New Member

    Як боротись з подагрою

    Професійні ревматологи рекомендували ліки, які допоможуть тимчасово, але кардинально не вирішать проблему. Тому я вдався до китайського цигуну, голодання раз на тиждень 36 годин та через день почав ходити зранку босим по півтори години по росі, а потім купався до заморозків. Природно, я більш-менш дотримуюсь дієти - не вживаю відповідних продуктів, багатих пуринами. Результат: цієї осені не відбулось сезонного загострення, я дуже швидко ходжу. Деякі проблеми ще залишились, але, можливо, я їх теж подолаю. Мета мого допису: допомогти іншим. Відео з цигуном можу скинути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    - не вживаю відповідних продуктів, багатих пуринами Відео з цигуном можу скинути.[/QUOTE]

    Скинь собі в...а кислота буде утворюватись все одно. Я п"ю пігулки
    А що робити пивком теж полірнути хочеться


    Надіслано від мого GT-I8190, використовуючи Tapatalk
     
  11. Ganna M

    Ganna M New Member

    Подагру і суглоби добре лікують в Ізраїлі romania-today.ru/news/different/2014/03/25/Kompleksnaya-diagnostika-i-lechenie-sustavov-v-Izraile Треба звернутися в клініку або до доктора безпосередньо. Я їздила до доктора Калганову, дуже хороший фахівець.
     
  12. alinari

    alinari New Member

    Вот на счет причины подагры - это точно. У моего тестя была подагра, суставы крутило - от выл от боли. Но кроме этого были "гроздья" камней в почках - врачи боялись делать операцию - слишком много их было и не бло никакой гарантии в успехе оперативного вмешательства. Короче, оперцию не делали. И Просоветовали тестю пропить несколько месяев отвар корня шиповника. Через три месяца почки полностью очистились от камней без боли и проблем. Но самое важное - прошла подагра. Перестали болеть суставы. Так он на радостях на праздник хорошо приложился к водочке и на следующий день его так разнесло! Боли адские! После этого он спиртое не птет и о подагре не вспоминает. А еще не рекомендется есть красное мясо - оно опять же плохо воздействует на почки. Рецепт отвара корня шиповника привести не могу, точнее не гарантирую, что он точен. Лучше звоните травнику (050)7232130
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Скільки таких дебілів наплодилося у медицині !!!
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Цікаво, в сечова кислота виводиться з організму і як?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дякую за змістовну відповідь.

    тобто камені є причиною подагри, я правильно зрозумів?

    Цікаво, як їх вивести...
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Причиною і каменів і подагри є надлишок сечової кислоти, вірніше, збій в системі обміну, внаслідок чого виводиться з організму менше, ніж повинно виводитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Добре сказано, але ота причина "порушення обміну речовин" - така зараза... підходить до всяких болячок, а ще каже: капец тобі, приїхали. Обмін речовин ще ніхто не вилікував.
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Обміном речовин керують гормони (вроді так, бо я ніц не є дипльомованим фахівцем в цій сфері).

    Розповідав мені один доктор, що якщо збадати в 1 (одної) людини основні його гормони, то результатом буде така собі книжка великого формату і сторінок на 500 (а мо" й грубша).

    Тепер собі уявіть кіко то буде вартувати саме бадання? І ще тре якогось дохтіра-генія, аби зміг тоті аналізи перечитати, урозуміти, ще й придумати таке лікування, яке б не сильно порушило тим гормонам, які ще файно ся справують.

    Я собі то тєжко уявляю.....

    Сам маю проблеми - не працює щитовидка. Взнав про то, в деякіймірі, випадково. До того вже пару літ мерз в нежарку пору року. Тобто, як мерз? Якщо рухався, щось робив - то все нормально. А якщо просто без особливого руху сидів чи лежав в хаті з температурою 18-19 градусів - то мерз катастрофічно. З мене вся родина ся сміяла......

    В той же час, якщо добре прогрівся в гарячій ванні - тоді міг спокійно не мерзнути з кілька годин....
    Карочє, при проведенні УЗД плюців, вонтробки і іншого мого ліверу, дохторці не сподобалася структура моєї щитовидки. Скерувала до ендокринолога. Та скерувала на аналіз. Коли глянула на результат аналізу то перше її питання "А ви нє мьорзнєтє?"

    Ги))) Я афанарєл в той момент)))

    Приписала L-тироксин. Десь з рік відшліфовували дозу (поп"ю пару місяців - здам аналіз і т.д.).

    Ознаки мерзлякуватості зникли буквально через 2 місяці після початку прийому L-тироксину. То вже ось-ось буде 5 років, як то п"ю (щоранку за пів години до сніданку - 125 одиниць).

    Хоч і не вилікували мене, але через ту замісну терапію комфорту життя та хороба не борзо заваджає)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А може просто... почистити організм...
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    Ага))) Спиртом, бензином, іншими розчинниками, ще й щіткою дротяною пошкробати:crazy:

    Можна, конєшно, але.... якщо якийсь гормон перестав вироблятися, або виробляється в кількості, суттєво меншій від необхідного, то чисть не чисть - результат слабенький буде.

    Треба альбо ті гормони зверха в організм вводити (добре, якщо вони такі взагалі існують і не страшно дорогі - як в моєму випадку), альбо не дражнити організм речовинами, які розкладаються чи виводяться відсутніми гормонами.
     
а де твій аватар? :)