Свободный от слова "свобода" Ричард Столлман о целях движения за свободное программирование В начале декабря в Москву приехал Ричард Столлман, основатель движения за свободное программное обеспечение и инициатор проекта GNU. Он выступил на конференции "Почему будущее за свободным ПО", организованной РАСПО и "ПингВин Софтвер". "Лента.ру" с незначительными сокращениями публикует стенограмму лекции Столлмана.
могу с этим поспорить некоторые продукты требуют немалых денежных влияний, та самая убунта без баблосов канноникал или федора без баблосов редхата дальше любительских сборок "а ля" слакс-линукса или пуппи-линукса не продвинулись никогда
Ніколи не буде ніякого майбутнього за "свободним по". Ти диви, придумали, як програмісти після восьмигодинного робочого дня будуть приходити додому, і замість відпочінку з дружиною та дітьми будуть усю ніч писати "свободне по" для таких Ортодоксів. А думки, що якщо хтось для тебе щось зробив - то йому за це треба заплатити не виникало, ні ? А всі ті Столмани давно існують на гранти від корпорацій, яким то "свободне по" потрібно в суто комерційних цілях. Скільки там у Торвальдса, півмільярда, здається, статок. Непогано людина піднялася на "свободному по".
Програма цілком безкоштовна....взята з офіційного сайту автодеск....Кряк також безкоштовний....Мені взагалі подобається політика автодеск. У них кряк виходить в комплекті програмним забезпеченням.....а іноді навіть раніше....:o
До 2015 року органи державної влади матимуть можливість перейти на програмне забезпечення з відкритим кодом Кабінет Міністрів України затвердив Державну цільову науково-технічну програму використання в органах державної влади програмного забезпечення з відкритим кодом на 2012-2015 роки. Проект Програми розроблений Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України. Визначені Програмою завдання, заходи та показники включатимуться до Державної програми економічного та соціального розвитку України на відповідний рік. Основна мета Програми — поступово забезпечити перехід органів державної влади на програмне забезпечення з відкритим кодом, що дозволить скоротити бюджетні витрати на легалізацію та придбання пропрієтарного програмного забезпечення. Бюджетні кошти будуть переспрямовані на підтримку вітчизняних розробників програмного забезпечення. Отже, Програма створюватиме сприятливі умови для залучення інвестицій у розвиток української ІТ-індустрії. Програма передбачає створення загальнодоступного інформаційного ресурсу з технічної підтримки програмного ресурсу з відкритим кодом та єдиного Реєстру програмного забезпечення, що використовується в органах державної влади. В межах Програми буде організовано підвищення кваліфікації державних службовців. Підприємство для розроблення методичних засад використання програмного забезпечення з відкритим кодом та його безоплатного розповсюдження в органах державної влади визначатиметься на конкурсних засадах. Програмою передбачена реалізація пілотного проекту, що дасть змогу провести експертизу базового комплекту програмного забезпечення з відкритим кодом. Державна цільова науково-технічна програма використання в органах державної влади програмного забезпечення з відкритим кодом на 2012-2015 роки затверджена на засіданні Уряду 30 листопада 2011 року.