Питання щодо гімнастичних залів...

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Daniel, 16 кві 2009.

  1. Daniel

    Daniel New Member

    Всім привіт...,
    хто знає і може допомогти...??
    Де у Львові є гімнастичний зал., в якому можна займатись особам без обмежень у віці і навиках?????????
    Дуже дякую за допомогу..........))
     
  2. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Ну... гімнастичні зали, в основному від спорт шкіл і т.д., відповідно для створення команд і професійної підготовки спортсменів... Їх і так обмаль, і не вистачає толком місця навіть для підготовки до змагань... Я вже не кажу про стан... Якщо мова йде про прості вправки на турніках, батутах, доріжках і кільцях, то такого пригадується нема для просто бажаючих, а у спорті вік обмежений до ужасу, тим паче, що без тренера займатись не можна... Я б і сама не проти вернути собі спрортивну форму, але... задовільняюсь стадіоном... і пережитками бувалої розкоші на ньому... турніками, шведськими стінками і брусьями...
     
  3. Daniel

    Daniel New Member

    Я розумію, шо вік багато чого відіграє........,
    я не вважаю себе в поганій формі, просто дуже хочу на батут...)), а такої можливості вдома не маю...
     
  4. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Ги... я за батутом вже 7 років скучаю..., а толку... З КВВС зробили "Пляж", на Шумського - тільки професійні тренування, Трудові Резерви - батути там давно порвані, і теж вільних відвідувань нема... В нас нажаль не практикується вільне відвідування професійних снарядів... Нажаль, чи на щастя... Багато спортсменів травмуються на них, а де гарантії, що простий відвідувач, нехай навіть в минулому чемпіон - не травмується? Хто буде нести відповідальність?
    Тому... батут залишається тільки у мріях, або на морях, де іноді практикується платне стрибання, без випендрьожів на пляжі... Але то не ті батути, які в спорт залах... і я таке бачила лише 2-чі... в Затоці...
     
а де твій аватар? :)