Питання про собаку

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Wildman, 8 бер 2010.

  1. Wildman

    Wildman New Member

    Скажіть будьласка,ось у мене таке питання !
    ...
    Я утримую вдома пса бійцівської породи(Стаффордшир)--сама собака в боях не приймає участь.
    Питання таке :
    1. Чи є обов,язковим на сьогодняшній день при виході з псом такої породи на вулицю,одягати намордник ?
    1. Чи мають право,працівники правоохоронних органів робити мені зауваження ?
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 4
  3. night

    night Well-Known Member

    Якщо ви свідома людина то відповідь ТАК. Ваша собака може бути сама вихована і добра. Але собака такої породи вимагає від вас відповідальності перед людьми що поруч.
    Я вважаю що власники собак не залежно від їх породи на прогулянках мають одягати намордники. Для чого заставляти переживати людей за себе, за своїх дітей...
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Tyfelka

    Tyfelka Active Member

    В мене вдома живе бордоський дог, виводжу надвір лише на повідку, а намордник думаю буде доречним лише в громадських місцях, де є діти чи взагалі скупчення людей.

    Думаю я права, бо на вулиці є купа великих бродячих собак, вони без намордників і тим більше без повідків, але владі нема до цього діла, тож якщо такий пес наважиться напасти на мого, а мій буде в наморднику, то він не зможе оборонятися, а це несправедливо. Нехай спершу наведуть лад з бродячими тваринами, тоді й ми, власники домашніх тварин будемо дотримуватися всіх правил, адже закон один для всіх, чи не так?
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Бродячий собака не кинеться.
    А той,хто з господарем....
    Він ж охороняє....
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. nastinka

    nastinka відсутня

    бійцівські собаки кидаються на людей без причини...
    багато історій недобрих є. в моєї в бабці в одному будинку вдома жінка тримала двох бійцівських.
    то вони їй з половини обличчя шкіру зняли. при чому вона нічого не робила..
    тому для таких обов'язково я думаю носити намордник.
    і лабрадори рулять))) і добермани :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Tyfelka

    Tyfelka Active Member

    Мого першого стаффордшира добряче потріпав алабай гуляючий сам по собі, а так як мій пес був в наморднику і не міг оборонятися, то йому дісталося добряче, потім накладали шви і лікували абсцес на горлі від укусу. добре що живий лишився.

    собака бывает кусачей только от жизни собачей...
    а згідно статистики найчастіше на людей нападають спаніелі і пуделі, хоча укус спаніеля і стаффора не зрівняти, але все ж таки їм можна гуляти без намордника,чому?
     
  8. VLessa

    VLessa миється в бані

    Як на мене собаки повинні бути в намордниках.
    Але в нас повинні бути і майданчики для вигулу собак. У Львові не бачила жодного
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я знаю про що говорю. Про свік досвід я розказував в сусідній гілці "Як захиститись від собак". І ще раз кажу:собака,що захищає господаря(а то інстинкт) становить для оточуючих набагато більшу небезпеку,ніж бродячі пси. Хм...ліричний відступ... В даний момент ми з малою в Ряснянському лісі,неподалік від собачого притулку. Тою дорогою ми ходим вже 4 роки. Щодня. Бродячих псів тут сотнями. І,ні разу на нас не кинулись. Тоді,як з тими псами,котрі з господарями,ми часто мали дочинІня... Правда,тепер ношу сокирчину. Як господар її вздрит,то зачинає волати до свого улюбленця:"До мене!"
     
  10. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Завів недавно цуцика, вкусити не годен, правда, не та порода, але обслинить так як треба... Так от, після пари нападів ротвейлерів, купив за 25 грн перцевий бальончик. Ото бомба! Най сі сокира сховає...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А я раз був купив. І на дітисків стратив... Тих,жи кричали:"Фас!". Треба ше купити...літо на носі,хомо зачнут до лісу... Тре сі рихтувати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Особисто я придбав електрошокер 1,9 млн.вольт. Скоріш за все це брехня за вольтаж, але тим не менше результат на лице: від тріскоту електрошокера пси втікають знаходячись навіть на відстані більше 50-ти метрів. Чисто механічно не вимкнувши елетрошокера з режиму червоного світла, хотів поправити клеми, то талепнуло руки непогано. Досить практична річ. Є сумочка для носіння на поясі і розмір майже як мобільний телефон.
     
  13. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Приходьте літом до нас на орльонок:). Дітиска тихі, лісок, озеро... Мій пес хіба сі слинит, то з негативних моментів. Ага, ше озеро не купабельне...
     
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ціхо, ціхо :). Електрошокер то хороша штука але трохи з наслідками якщо ППСніки засічуть, або якщо застосуєте невдало
    З.І. За вольти не набрехали :)
     
  15. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    та ви, дядьку, злочинець!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Розлабтесь, я пожартував!:) Як я можу вкупити електрошокер, якщо сам колись був ментом. Совість не дозволить!:)
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Шо,навіть пістолєта не маєш?о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Маю, але нікому не скажу!:) Тільки відкрив писок про електрошокер, зразу шуганули.:sad: А якщо серйозно, то до 10000 вольт використання електрошокера не заборонено. Я не чув про таку статтю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    до визнання судом не злочинець. :) А наш суд самий гуманний (і посівний чи то колядний) суд в світі :))
    До речі питання дискутабельне, оскільки в Статті 195-4. говориться
    Порушення порядку виробництва, придбання, зберігання чи продажу електрошокових пристроїв і спеціальних засобів, що застосовуються правоохоронними органами

    Порушення порядку виробництва, придбання, зберігання чи
    продажу електрошокових пристроїв і спеціальних засобів, що
    застосовуються правоохоронними органами, -
    тягне за собою накладення штрафу від чотирьох до семи
    неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією
    електрошокових пристроїв і спеціальних засобів.

    Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано
    адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених
    частиною першою цієї статті, -
    тягнуть за собою накладення штрафу від п'яти до десяти
    неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією
    електрошокових пристроїв і спеціальних засобів.
    { Кодекс доповнено статтею 195-4 згідно із Законом N 148/96-ВР
    від 25.04.96, із змінами, внесеними згідно із Законом N 55/97-ВР
    від 07.02.97 }
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Дякую за інформацію, а то знову на мене чекали б непередбачені витрати.:)
     
а де твій аватар? :)