Піца "La Piazza", або італійський ресторан на львівський лад:)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем night, 7 лют 2010.

  1. night

    night Well-Known Member

    Мала вчора необережність сходити в La Piazza, що знаходиться на останньому поверсі "Opera Passage". Заклад робив акцент в рекламі як новий італійський піца – ресторан. Ні назвою рестораном, ні італійською піцою заклад похвалитись не може. На вході вас зустрічають дівчата, які люб’язно дають в примусовому порядку карточку на яку ви маєте все купувати. До речі за її втрату маєте заплатити 500 грн. Заклад складається з трьох залів. Я вирушила в останній , так як мала на меті скуштувати піцу.
    Вибір піци на перший погляд нормальний. Хоча вибрати було важкувато. В більшості піц вибір інгредієнтів не влаштовував. Зупинилась на піці з кусочками телятини, соусом, помідорами і сиром. Коштує таке чудо 50 грн. До піци взяли дві коли 0,33. За кожну з яких прийшлось заплатити 10 грн. Тарілки, виделки потрібно брати самостійно. Коли врешті решт всілись і почали чекати італійську піцу звернули увагу що виделки різні по величині із різних наборів (ну це вже зовсім не по ресторанному ). Коли принесли піцу то почути смак можна було лише майонезу (в меню читайте італійський соус ). Наїстись нею можу хіба що дитина. А про її собівартість важко щось приємне сказати.
    На виході на питання дівчат чи сподобалось в їхньому закладі сказала що ні і що піца в них не італійська зовсім. На що отримала відповідь що робить піцу в них кухар з Австрії, який не мало часу провів в Італії.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. La esposa

    La esposa Well-Known Member

    о, тепер буду знати, куди не треба ходити, бо якраз планували вибратися туди :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Я вже давно піцу не купую, а роблю вдома з мамою. Буде смачніше і без хімії.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Summer

    Summer Well-Known Member

    я заходила інтер'єр сподобався, особливо 1-й зал, плануємо піти, спробувати, тоді і напишу враження :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Travneva

    Travneva New Member

    була в цій піцерії (рестораном важко назвати цей заклад харчуваня).
    злегка здивувалась простоті інтер,єру. проте, мило.
    їли пасту. сподобалось - смачно і порції такі непогані за розміром.
    тірамісу абсолютно без смаку, чай з пакетиків.
    сподобалось відношення персоналу. за це великий плюс.
    туалети брудні - а за це великий мінус.
    якшо і йти туди, то варто очікування (будь-які) від відвівин залишити вдома!
     
  6. Lad

    Lad New Member

    Гм. Паста смачна, інтер'єр сподобався.
    АЛЕ!
    0,25 негазованої Бонакви за 12 грн. ... Це близько 800% накрутки... Не піду туди більше.

    Для тих хто в танку - мені не шкода віддати 60 чи 160 грн. за смачну страву, бо там є частина виробничого процесу закладу, напр. рецептура дорога чи складники, чи класний кухар готував страву. Але я не сприймаю продаж води яка вартує 1,5 грн. за 12 грн. Та ще й без цінника на прилавку.

    P.S. Фрешів немає
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. а мені там сподобалось. і піца добра, тоненьке твсто. а не так як в челентано, нью-йорку і тп. великі "Бордюри" з тіста.
    ще люс є салати з руколи, в інших буржуйних ресторанах такі страви коштують знааачно дороще. Олія натуральна оливкова. все дуже сподобалось
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    нічого не сподобалося.
    не смачне латте. не смачна , суха піца. салат оригінальністю не вразив.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. nastinka

    nastinka відсутня

    мені вже теж не хочеться туди йти..
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    А чому цю піцерію взагалі рестораном називають?? де там пише?? Ресторан є навпроти-Леополіс, а це просто піцерія. Мені там сподобалося дуже капучіно. Я такого у Львові ще ніде не знаходила.Так як я була в Італії не раз і там майже щодня бігала в кафешки на капучіно,каву,маккіато, то маю з чим порівняти. Реально капучіно таке, як в Італії. Можливо з часом воно тут зіпсується. Але я була приємно здивована. А піца...Ніби й добре,але засуха, це правда і начинки вже ну дуууже мало, як може бути піца з моцарелою майже без неї?? Це ж сир,він би мав бути по всій піці, а нам принесли таке чудо з трьома маленькими плямками на ній від моцарели...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    в COFFELOVE поверхом нижче пробували?
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    ні, там в Опера Пасаж? Це кафешка? Треба буде сходити....
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    це не величка кавярня. є варіант кави з собою, або за столиком.
    великий вибір кави +варіанти з різними вершками, смаками і т.д.
    солодощів нема - є тільки біскотті, безе, мармулядки діткам, часом коржики типу мигдалевий з Верноніки. є чай. є гарячий шоколад.
    стильне місце таке - для швидкої кави.

    п.с. окрім того - продають культові щоденники і записники Moleskine. і френч-преси для кави.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Та ходите по всяких попсово-фастфудних забігайлівках і очікуєте ресторанного сервісу...

    піцерія має спільного з рестораном стільки ж скільки й Людовік 14-й з мухоморами!

    всі ті піцерії - фігня повна.. хоча є кращі а є гірші... я можу написати огляд тих піцерій бо в них сиджу часом зимою як нема де піти... але воно все настільки попсово.. фі...

    пороблять дибільні назви схожі до італійських і вже все.. піцерія... ви хоч раз пробували ту піцу холодну? там взагалі їсти то неможливо!

    їжте вдома, кохані!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Це точно. Моя мама смачнішу піцу робить, ніж та, яку продають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Summer

    Summer Well-Known Member

    там просто 2 столика... а те шо каву можна з собою брати не знала, дякі за інформацію :)
     
  17. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Дівчєта .... дівчєта .... на дворі піст , а вони тісто з м'єсом їдять ... ай-йа-йа-й
     
  18. shtamp

    shtamp New Member

    Про пicт я згоден. 8 березня разом з дружиною,онуками,дочкою i зятем вiдвiдали la- piazza.Дуже сподобалося.Помiняли iнтер'ер.Пiцца смачна.Повара працюють професiйно.Салати,десерти смачнi,особливо морозиво.Всiх жiнок i дiвчат адмiнiстрацiя привiтала квiтами.Молодцi.Запросили спiвачку.Все було чудово.Я дуже вдячний всiм поварам пiцерiй м.Львова нo тут менi сподобалося бiльше.На рахунок дорогоi води, чаю, раджу вибирати мiсце де це дешевше.Якщо адмiнiстрацiя буде влаштовувати вiдпочинок клубний,як в Дзизi буду вiдвдувати з задоволенням.
     
  19. soviet

    soviet Well-Known Member

    Хм..., цікаво тре буде сходити.
     
  20. La Piazza

    La Piazza New Member

    Дякуємо за ваші відгуки!

    Ми справді дуже змінилися від часу останніх дописів у цій темі, і будемо раді, якщо Ви ще раз відвідаєте La Piazza і спробуєте наше нове меню від нового шеф-кухаря. Нам дуже важливо знати думку наших гостей, і ми готові чесно відповідати на усі зауваження. І хоч розмова про нас відбувалася тут майже рік тому - краще відповісти пізно, ніж ніколи :pardon:
     
а де твій аватар? :)