Папський парк

Тема у розділі 'Львівська газета', створена користувачем gazeta, 1 січ 1970.

  1. gazeta

    gazeta Well-Known Member

    На Сихові постане парк імені Папи Римського Івана Павла ІІ. 28 вересня відбудеться його офіційне закладення. Повний текст
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Папський парк

    Вчіть історію, пане козаче, та укр.мову, бо нема такого слова "позор".
     
  3. Цікаво, а яке відношення Папа має до України? Ну, був він тут, але мало хто не був? Краще б у честь якогось українського діяча парк назвали. Тим паче, більша частина України Папі не підкоряється.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Рибко!
    Знову Ви мусите висловитися про те, чого не знаєте..?
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Не темніть. А мені приємніше, коли парк називають на честь українського діяча. І крапка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. smbds

    smbds Well-Known Member

    Шановна Рибко, так хіба ж факт створення парку Папи якось примушує Вас йому підкорятися? Це Ваша справа і більш нічия.

    А Іван Павло II - це той самий, хто, приїхавши в Україну, дав нам заповідь - "Не бійся". Дуже гарна заповідь, як на мій смак.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Переїдете до Львова - поговоримо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. smbds

    smbds Well-Known Member

    Розумію, про що Ви, але нмд він заслужив право зватися Українським діячем.
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Рибко, ви вибачте, що поставила мінус, але вже як говорите про щось чи когось не знаючи то хай то буде політика, культура, гвара і тп... от чесно, нема слів...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. І ви вибачте, але ви не знаєте, про що я не знаю, так що не маєте права так говорити.

    Цікаво, як.
     
  11. Радість

    Радість Well-Known Member

    Парк- це дуже добре. Чиє б ім"я він не носив.
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Щоб хтось тут чогось не подумав: я особисто поважаю Папу як світового діяча, але не вважаю доцільним названня в честь нього парку. А то виходить: своє забуваємо, а чуже прославляємо. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    А что Вы об этом нам рассказываете.
    Действовать надо.
    Напишите письмо в Львивську мисьску раду, сходите на приём к Президенту - Вы ведь в Киеве живёте, Вам легче до него дойти, чем львовянам.
    Ещё можно факс отправить в миссию ООН, и в ЮНЕСКО,
    Вот это будет ДЕЛО!
    А так, воздух сотрясать - это каждый умеет, нмд(с).
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. А от ви про політику багато розказуєте, а чи дієте?

    І взагалі, що тут одна моя думка? Для цього треба багато людей опитати. І форум для того, щоб СВОЮ думку казати, а не діяти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Та мені не треба знати, про що ви знаєте чи ні.. забудьте про те, що вам хтось щось зобовязаний пояснювати, розтлумачувати... Якщо хтось це робить, то тільки по свому бажанню... те що ви чогось не знаєте вас не оправдовує, якщо ви МОГЛИ це знати перед тим, як кидати репліки...
    Просто така поведінка жахлива - неповага до людини, яка дуже багато значила і значить для багатьох... дуже багатьох... навіть якщо ви цього не знали.. навіть про саму просту, звичайну людину так казати не можна... осуд, щей несправедливий... навіть якби парк хотіли назвати іменем якогось Петра... як можна казати, що він цього не заслуговує, бо він не діяч і ви не знайшлит його імені в неті? а може він спас тисячі??
    і неповага до мене, бо я вас захищаю, оправдовую, пояснюю наперед тих, хто вам каже читати гугл чи підколює... раджу як поводитись на форумі, щоб була гармонійна обстановка, а вам то десь так далеко... саме щодо гармонії...
    не забувайте про те, що ви живете в зовсім і в іншому світі.. не територіально(це не показник) а душею... і коли з одного світу пхатися в інший і порушувати його загальноприйнятні норми, то буде дисгармонія... невже так важко то зрозуміти... уявіть собі абстрактно - ми тут всі сусіди, розмальовуємо огорожу в красиві малюнки, а ви проходите мимо і кидаєте купу грязюки на те, що ми намалювали.. бо ви не зрозуміли зміст малюнка... нам неприємно, а ви кажете :"Я не винна, я не розумію змісту"... подивіться зі сторони на цю ситуацію... гарно??

    кожен з нас робить помилки, але я, якщо чесно, була дещо іншої про вас думки і надалі прошу вас оминати мене на форумі, тому що мені просто неприємно...

    П.С. може в цьому дописі більше приватного, ніж публічного, але наголошую саме на його публічності... можливо це допоможе хоч якось вплинути і попередить в майбутньому подібне... якщо є підстави знести його, прошу не робити цього хоча б певний час...
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Радість

    Радість Well-Known Member

    Глянула дату. Вже два роки минуло з дня його офіційного закладення. Ви бачили той парк?:russian_ru:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Зато "тепер для цього є всі необхідні дозволи"!!!!!.
     
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Нє!
    Рибка не підписала. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Та йой. Ви забуваєте, що це лише моє імхо, я нікому його не нав'язую. Ну не подобається мені, що в Україні називають парки на честь іноземців, і все. Я ще раз підкреслюю, що поважаю Папу як людину. Комусь це подобається - я не проти. Тут кожен говорить СВОЮ думку, не забувайте.

    Грязюку?! Я когось ображала? Я лише сказала, що в Україні забувають про свої діячів, і все.

    А ви з Полковником? ;)
     
    Останнє редагування модератором: 13 кві 2009
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    "На врочистий початок робіт, підсумком якого стане чудовий парк, можливо, прибуде Президент України Віктор Ющенко."
    Не встигне! Навіть якщо апельсинову алею висадять!
    “Результати опитування були прогнозованими, – зазначив член політрад міської й обласної організацій ГП “ПОРА”, депутат Львівської міської ради, член комісії екології, природокористування та охорони навколишнього середовища Анатолій Забарило. – Мешканці тотально бажають, щоб тут був дитячий майданчик. Щодо зелених насаджень, то сихівчани надають перевагу ялівцю та горобині. На день голосувало близько двох тисяч осіб”.
    Ключова фраза жирним шрифтом. Людям парк потрібен.
    +1000
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)