ОЗОНОТЕРАПІЯ

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Альона, 13 гру 2007.

  1. Альона

    Альона Well-Known Member

    Чи можете розказати хоть щось про цю терапію? Була б дуже вдячна. В інтернеті лише реклама, а відгуків я не знайшла.
    Мою сестру ендокринолог ( має проблеми зі щетовидною залозою ) направив у медичний центр "Медікаль" ( Городоцька, 85 ). Наскільки я зрозуміла, одна з процедур полягає у тому, що у неї візьмуть кров, збагатять озоном і влиють цю кров назад. Ніколи про це не чула тому переживаю.
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: ОЗОНОТЕРАПІЯ

    Тепер стає зрозумілим Ваш аватар. Процедурну шукаєте?

    Додано через 1 хвилину
    Може й не лишилося живих свідків?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: ОЗОНОТЕРАПІЯ

    Та ви мене так не лякайте!!! Я ж піду до того ендокринолога і... і.... і не знаю шо з ним зроблю!
     
  4. Michel

    Michel Member

    Відповідь: ОЗОНОТЕРАПІЯ

    Слухайте Левандівку, він в курсі, озоном кожний день дихає. :)

    А якщо серйозно, то десь бачив в І-неті що в деяких випадках корисно, якщо треба лікувати інфекційні захворювання, але інші вважають що озон отруйний. Тут краще не рискувати, а звернутись до спеціалістів.
    Про йодовану сіль і щитовидну.
    Ще тут: http://www.wz.lviv.ua/print.php?atid=33476
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: ОЗОНОТЕРАПІЯ

    Це буде експромт?.. :)
    Йой! тільки не "ВЗ"!!! В "Спід-Інфо" інформація достовірніша.

    А щодо озону...
    більшість ноу-хау часто виявляються хау-ноу.
    Любите експерименти над собою?

    Додано через 1 хвилину
    Нє! Левандівка з Альпійськими Луками не зрівняється...
     
  6. Michel

    Michel Member

    Відповідь: ОЗОНОТЕРАПІЯ

    Я пожартував тільки на-половину.
    На побутовому рівні (вдома) озон виробляється при іонізації повітря.
    Іонізація повітря відбуваються при високих напругах.
    Висока напруга знаходится в Вашому моніторі, перед носом.
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: ОЗОНОТЕРАПІЯ

    Оба-на...
    Значить в моєму моніторі не тільки hub USB, а ще й іонізатор..!? Класно... :)
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: ОЗОНОТЕРАПІЯ

    На аноді кінескопа (і масці під екраном) - високий "плюс".
    Як раз для здоров"я повітря, що перед монітором не є корисним (як мінімум). Тільки пил притягує.

    А "Люстра Чижевського" здається, має "мінус" на каркасі з голками.

    Приносили тут нам до офісу якийсь іонізатор розміром з хаб або дисковод - написане "аналог люстри Чижевського". Взяв я на тест додому. Через два дні дружина сказала - "унось". Запах озону був (я-то знаю, як пахне повітря, коли в моніторі щось іскрить).
    Але кайфу не було.

    Нібито фізика така:
    Кисень - це О2. Озон - це нестійкий О3, який розкладається на О2 та "атомарний кисень" - О.
    Поки той в свою чергу не з"єднається в О2.

    Ніби щось схоже з перекисом водню.

    Чижевський створював свою люстру для телят :)
    І виявилося, що телятницям вона теж корисна. :)

    Не експериментував, не знаю.

    Колись пропагувалася така процедура: вашу кров пускали через зовнішнє коло, де опромінювали ультрафіолетом. Деталей не знаю.

    А перепуск крови через вугільний фільтр - то схоже на справжню очистку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Michel

    Michel Member

    Відповідь: ОЗОНОТЕРАПІЯ

    Експериментували, Вейник напр. і інші. Виявилось що цей іонізатор дуже шкідливий.
    Можете почитати у Вейника: http://veinik.narod.ru/
    Тут більше: http://veinik.ru/
     
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: ОЗОНОТЕРАПІЯ

    А яка фірма стверджувала? Яку свю модель запропонувала?

    [​IMG]

    Строение озона

    Обе связи O-O в молекуле озона имеют одинаковую длину 1,272 Å. Угол между связями составляет 116,78°.[1] Центральный атом кислорода sp²-гибридизован, имеет одну неподелённую пару электронов. Порядок каждой связи 1,5, резонансные структуры - с локализованной одинарной связью с одним атомом и двойной с другим и наоборот. Молекула полярна, дипольный момент 0.5337 D.[2]

    [править] История открытия

    Впервые озон обнаружил в 1785 голландский физик М. ван Марум по характерному запаху (свежести) и окислительным свойствам, которые приобретает воздух после пропускания через него электрических искр. Однако как новое вещество он описан не был, ван Марум считал, что образуется особая «электрическая материя».

    Термин озон предложен немецким химиком X.Ф. Шёнбейном в 1840, вошёл в словари в конце 19-ого века. Многие источники именно ему отдают приоритет открытия озона в 1839.

    [править] Физические свойства

    * Молекулярная масса — 47,998 а.е.м.
    * Плотность газа при нормальных условиях — 1,1445·10-3 кг/м³. Относительная плотность газа по кислороду 1,5; по воздуху — 1,62 (1,658 [3]).
    * Плотность жидкости при —183 °C — 1,71 кг/м³
    * Температура кипения —111,9 °C. Жидкий озон — тёмно-синего цвета.
    * Температура плавления —251,4 °C. В твёрдом состоянии — чёрно-синего цвета.
    * Растворимость в воде при 0ºС — 0,394 кг/м³ (0,494 л/кг), она в 10 раз выше по сравнению с кислородом.
    * В газообразном состоянии озон диамагнитен, в жидком — слабопарамагнитен.
    * Запах - резкий, специфический «металлический» (по Менделееву - «запах раков»).

    [править] Химические свойства

    Образование озона проходит по обратимой реакции:

    3O2 + 68 ккал (285 кДж) ←→ 2O3.

    Молекула О3 неустойчива и при достаточных концентрациях в воздухе при нормальных условиях самопроизвольно за несколько десятков минут [4] превращается в O2 с выделением тепла. Повышение температуры и понижение давления увеличивают скорость перехода в двухатомное состояние. При больших концентрациях переход может носить взрывной характер. Контакт озона даже с малыми количествами органических веществ, некоторых металлов или их окислов резко ускоряет превращение.

    В присутствии небольших количеств HNO3 озон стабилизируется, а в герметичных сосудах из стекла, некоторых пластмасс или чистых металлов озон при низких температурах (—78 ºС) практически не разлагается.

    Озон — мощный окислитель, намного более реакционноспособный, чем двухатомный кислород. Окисляет почти все металлы (за исключением золота, платины и иридия) до их высших степеней окисления. Окисляет многие неметаллы.

    2 Cu2+(aq) + 2 H3O+(aq) + O3(g) → 2 Cu3+(aq) + 3 H2O(l) + O2(g)


    Ой! Альона, зовсім забув уточнити, Вам який оофтоп цікавіше не читати, про озон, чи просто оффтоп? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: ОЗОНОТЕРАПІЯ

    Мені усе цікаво! Дякую що відгукнулись.

    А про центр "Медікаль" чули якісь відгуки?
     
  12. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: ОЗОНОТЕРАПІЯ

    ая туди ходила, теж маю певну проблему, але то не клініка , аякась шарашкіна кантора. знаходиться в гуртожитку, по їхнім даним вони існують вже 6 років, і що вони не назбирали грошиків на нормальний офіс, вони ж працюють з людьми, лікувати їх беруться. Одним словом, я як там подивилася на їхню "лініку", на "маніпуляційний кабінет", зразу зробила висновок - мене тм більше не буде. Я жити хочу

    Додано через 55 секунд
    доречі, ви ходили в ту клініку? ваша сестра там прходила лікування, і які результати?
     
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: ОЗОНОТЕРАПІЯ

    озон -- шкідливий.....
    так само, як і чай.....
    але малими порціями -- корисний...

    в стоматології використовують озон -- чудові результати, в пульмонології -- так само....

    у мене був озонатор, але якщо довго увімкнений -- голова починала боліти.....
     
а де твій аватар? :)