"Особистий прийом" на каналі ЗІК

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Bambook, 3 бер 2011.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Як на мене, цікавий проект. Уже другий на каналі після "прАвокації"...
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    можливо.... але ЗІК люструє нєугодних, а владу боїться, тому проект - проектом, а...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Alter

    Alter Well-Known Member

    о_О

    та розкажіть нарешті про той ЗІК, бо я щось ніяк не второпаю
    то він владу люструє бо Писарчук його фінансує
    то він владу боїться

    хто тоді влада а хто нєугодні? :scratch_one-s_head:

    Миху, Ви напевно щось відаєте - поділіться ;)
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не хочу. Хоча я сам не так давно знімався в ньому. Більше не буду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Влада - теж не одне ціле. Принаймні на Львівщині. От Горбалю ЗІК не подобався, Піх - теж регіонал, скандал влаштував. Щодо Цимбалюка - подивимося.
    Те, що цензура там є - це очевидно. Тому я не говорю про передачі під замовлення: як то "Прямим текстом" чи "Хто тут живе".
    ПрАвокація - проект, як на мене, реально суспільно корисний. Взагалі люблю формат журналістських провокацій. Так само корисним може бути і новий проект. От як втілять - побачимо...
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    нормальний канал, певним чином -- однобокий, але не такий зализаний та солодкий, як у садового
     
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    І що вони такого розказали про ексгубернатора?
     
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Особисто про нього - не знаю. Знаю, що заступників його, привезених із Києва, трохи обкладали...
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    На теренах постсовдепії влада є влада.
    Незалежно від політичних,релігійних,чи особистих уподобань того,хто прийшов до влади.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Так, але навіть бидлу не обовязково ходити однією шеренгою до водопою. Воно може ходити і в дві шеренги :)))
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Умгу....згадалося....

     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Відводили погляд в сторону?...

    Вважаю цей канал цілком приватним. Не розумію тільки одного - чому нема такого каналу в Свободи, БЮТ, Кролика...?
    Я би глянув на конкуренцію, тоді би і було видно правду. (а так краще дивитися Аль-Джазіру та CNN)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Bambook

    Bambook Persona non grata

    не знаю, я на ТБ тіко футбол дивлюся, з ЗІКу єдине що прАвокацію час від часу в неті переглядаю, коли мені тема цікава, і ще отут на форумі глипнув на Прямим текстом, побачив, що з часів, коли Ося ще на 12 каналі починав, мало що змінилося, зіба декорації трохи більш якісні.
    А щодо конкуренції - ЗІК є каналом Писарчука як Писарчука, а не Писарчука як партійця. Тому конкуренцію він складає ТРК Люкс Садового. Отак, я думаю, якщо у них рекламні паузи в часі не накладаються, то можна буде переклацувати туди-назад і дивитися цілком обєктивне, з точки зору міської політики, ТБ :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Felomia

    Felomia миється в бані

    Мені ця програма подобається, треба хоч якось дізнаватись правду про чиновників.
     
а де твій аватар? :)