Опитування: можливість потрапити до Верховної Ради мають 7 партій

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем Zoy, 25 жов 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Zoy

    Zoy newsmaker

    За даними загальнонаціонального опитування Центру Разумкова, у разі проведення найближчим часом виборів до Верховної Ради України до її складу можуть пройти до семи політичних*сил.

    За Партію регіонів проголосували*б 29,0%* виборців, які планують взяти участь у виборах, за БЮТ*— 13,5%,*за партію «Сильна Україна»*— 12,0%,*за «Фронт змін»*— 5,4%,*за ВО «Свобода»*— 3,6%,*за Блок Литвина*— 3,2%,*за КПУ*— 3,1%. 1,4%* виборців збираються проголосувати за «Нашу Україну», 1,0%* — за Політичну партію «Громадянська позиція».

    Кожну з таких партій і блоків, як Блок Черновецького, «Єдиний центр», «За Україну», «Народна самооборона», НРУ, ПСПУ, СПУ, УНП, ХДС підтримали*б не більше 0,5%* респондентів. За інші політичні сили (яких не було у запропонованому соціологами списку) голосували*б 0,9%* опитаних, проти всіх*— 12,2%,*не визначилися*— 12,8%.

    Порівняно з серпнем 2010*року, на статистично значущому рівні змінилася лише підтримка Блоку Литвина (зросла з 1,8%* до 3,2:wacko:.*Порівняно з травнем 2010*року статистично значуще змінився рівень підтримки Партії регіонів (знизився з 41,5%* до 29,0:wacko:,*«Сильної України» (зріс з 9,1%* до 12,0:wacko:,*Політичної партії «Фронт змін» (зріс з 4,0%* до 5,4:wacko:,*Блоку Литвина (зріс з 1,6%* до 3,2:wacko:,*а також частка тих, хто висловив готовність голосувати проти всіх партій і блоків (зросла з 4,6%* до 12,2:wacko:.

    Опитування проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 30*вересня по 5*жовтня 2010*року в усіх регіонах України. Опитано 2007*респондентів віком від 18*років за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними характеристиками (вік, стать, тип поселення, регіон проживання). Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3%.




    http://razumkov.org.ua
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    я думаю, що найбільше голосів набрала би неіснуюча партія "та ну їх усіх в с****"
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)