Онлайн-шахрайство

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем MARTINI, 10 гру 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Щойно відбулася у мене така переписка із одним зі своїх ICQ-контактів


    18:03:24Mykola: у тебя веб мани есть?
    18:03:55MARTINI: нємножко єсть вродє
    18:04:02Mykola: занять сможешь?
    18:04:32MARTINI: сколько і на сколько врємєні?
    18:05:03Mykola: 100 $ на день
    18:05:06Mykola: или часть
    18:05:19MARTINI: нє, столько нєту у мєня
    18:05:48Mykola: а часть?
    18:06:02MARTINI: а ти кто такой вообчє?
    18:06:18: Senuk Mykola уходит (был(а) Невидимый)

    В хлопаки вкрали аську і розводять на бабки всіх, хто у його списку контактів.

    Той Микола російською мовою ніколи не писав, спершу я подумав, що це стьоб і собі теж по-приколу відповідав ніби-то "російською". Але оскільки хлопака продовжував всерйоз писати російською, то я запідозрив, що насправді це лохотрон і зі мною говорить ніякий не Микола.

    Якби зловмисник писав українською, то я би мабуть повівся.

    Будьте обережними. Якщо хтось в ICQ просить позичити грошей, переконайтеся, що це справді він.

    Цей поширений розвод прийшов з офлайну. У жертви крадуть мобільний телефон і телефонують усім контактам, мовляв, "Микола потрапив в халепу, купіть ваучер оператора на 100 грн і повідомте код поповнення рахунку". Багато хто на це вівся, особливо найближчі люди потерпілого...
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Онлайн-шахрайство

    А кажуть, що націоналізм шкодить... :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Онлайн-шахрайство

    Прям пошесть якась
    333888804 (14:04:38 11/12/2007)
    Добрый день

    Акция от нашего обменника Fast Money Exchange.
    Сегодня вывод Webmoney под 0 %, E-gold - 4 %.
    Вывод производим на банковский счет, Приват24, Анелик, Контакт.
    Стучите.
    Количество средств ограничено!

    Служба поддержки FME.
     
  4. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Онлайн-шахрайство

    Распространен еще такой вид мошенничества.
    Иногда в ICQ вы получаете (даже от своих друзей) сообщеия типа:
    "Помогите, нужна срочно [такая-то] группа крови. Умирает ребенок. Телефон ХХХ-ХХХ-ХХХ. Отошлите сообщение по своему списку контактов." и т.п.

    Обычно, как такового особого вранья тут нет, кровь действительно нужна, и именно этой группы... Но нужна она не автору такового сообщения. А нужна она медицинским центрам, больницам, госпиталям (ну, это, обычно, она всегда нужна..). А автор же этой махинации, просто является "доверенным" человеком, "дельцом", который за определенные деньги приводит добродушных и милосердных доноров в эти самые центры по сбору крови. Естественно сам же донор денег не получает (он же сюда пришел "ребенку помогать", а не за деньгами).
    Таким образом, играя на лучших качествах нашей души, люди заколачивают денежку... А в серьезных случаях, когда действительно нужна помощь, то обычно указывают более детальную информацию, о том, кому, на что, нужна кровь, и контакт - не только один телефон.. и счет в банке и т.п. и т.д...

    Конечно же, если хотите быть донором, то не обязательно пользоваться услугами "дельцов", а отправьтесь в ближайший пункт сбора крови.

    Другой случай, что вашим друзьям (не дай Бог) тоже нужна помощь, но в таких случаях всегда будут уместны уточняющие вопросы с вашей стороны...

    Приведенная иформация найдена мною на каком-то разоблачительном сайте примерно год назад. Адрес уже не помню.
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Онлайн-шахрайство

    Я вже колись тут на форумі писала про такий обман. Номери, які даються в таких повідомленнях, є платні. Тобто тарифікуються не за звичайним тарифом Київстара, МТС чи інших моб. операторів. Знімати може і 5 грн за хвилину і більше. При чому абонент вам не відповідає, а гроші з рахунку знімаються!
     
  6. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Онлайн-шахрайство

    Не заперечую. Можливо й таке. Але іноді є дійсно "нормальні" номери... Тоді це інший вид такого шахрайства.
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Онлайн-шахрайство

    Продовження слідує...
    Шановні клієнти та партнери. Мушу сповістити сумну новину, наш номер 333-888-804 було сьогодні вкрадено, не переводьте кошти ні наякі реквізити які різняться від офіційних WMID 166578184917
    Z189306043553
    U382732321010
    E339844069855
    R179849414562
    e-gold 756468
    З повагою Fast Money Exchange
     
  8. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Онлайн-шахрайство

    Літом я на таке попався. Вкрали аську одного мого клієнта, попросили позичити 35 WMZ.


     
  9. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Відповідь: Онлайн-шахрайство

    Насправды це досить складно, частіше все значно простіше- такі оголошення розповсюджуются щоб заспамити комусь телефон.
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Онлайн-шахрайство

    Є випадки, коли по акціях людям платять за вхідні дзвінки. Вони і дають різні оголошення, щоб до них дзвонили.
    Але в даному випадку номери не відповідають! Каже, що абонент не може прийняти дзвінок, або ще щось і за це знімає гроші!!
     
  11. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Онлайн-шахрайство

    висновок один: добре думати кому і за що дзвонити, а ще краще із службово-безлімітних телефонів :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. matvs

    matvs миється в бані

    Відповідь: Онлайн-шахрайство

    Ось почитав про шахраїв і лохотрони на вашому форумі і вирішив створити свій сайт про лохотрони і шахрайство.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Онлайн-шахрайство

    ну іде лінк?
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  15. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: Онлайн-шахрайство

    $)
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Знайшов я квартиру у Варшаві за оголошенням. Телефону нема. Є лиш електронка - @interia.pl. Кинув в Гугл-перекладач текст - що цікавлюся квартирою в конкретному будинку. Переклав польською і відправив на ту електронку.

    За кілька годин приходить відповідь англійською. Але, вже з адреси @gmail.com.

    Кинув на перекладач. Тіпо чувак чи чувіха з Лондона, польською ні в зуб ногою. Бабця їй квартиру в спадок залишила і вона її здає. Ну, і хоче про нас побільше взнати : робота, авто, домашні звірі, вік і т.д.

    Я написав, переклав в Гугл перекладачі англійською - відправив.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Отримав відповідь. Переклав. Цитую повністю :

    Привіт там
    Дякуємо за вашу швидку відповідь та за вашу електронну пошту. Якщо ви все ще зацікавлені, я погоджуюсь орендувати його вам. Я обіцяю вам, що ви будете любити місце. Ви, здається, хороша людина, і я можу запевнити вас, що ми не будемо мати проблем. Я вважаю за краще орендувати свою квартиру дешевше, але до приємної та відповідальної людини.
    Очевидно, вам доведеться побачити квартиру, перш ніж обговорити подальші подробиці, тому що ви не можете орендувати квартиру, яку ви не бачили. Я готовий надіслати вам ключі, щоб ви могли відвідати його і бачити, що він відповідає вашим потребам.
    Доставка ключів (ключі від апартаментів, внутрішня телефонна лінія, аварійна сигналізація) та дозвіл на перегляд (підписаний мною) здійснюватиметься через авторизованого кур'єра та за допомогою рахунку Escrow Airbnb (www.airbnb.com/trust), щоб переконатися, що ми можемо довіряти один одному
    Використовуючи обліковий запис на умовах депозитного рахунку Airbnb, у вас є три сторони: я, як власник, ви, як потенційний орендар, і Airbnb як відповідальна сторона, яка має право на належне проведення транзакції.
    Ось процедура пояснюється:
    Рахунок рахунку Airbnb працює так само, як і депозитний рахунок, на який ви розміщуєте депозит, коли ви орендуєте квартиру, за винятком того, що замість банку ми використовуємо Airbnb. Звичайно, ніхто не може торкнутися цих грошей, поки ти не повернеш ключі.
    Депозит за депозит, перший місяць оренди + гарантія на оренду (1030 +1030 = 2060 злотих), необхідно подати банківським переказом, щоб активувати рахунок на депозит.
    Доставка здійснюватиме ліцензована компанія, така як DHL, Federal Express або UPS, і вона буде відправлена Airbnb у ваш дім.
    Щоб ініціювати процес, мені потрібна така інформація про вас:
    -доставка адреса (адреса, де ви хочете доставити пакет) і ім'я одержувача;
    - графік доставки (місцевий час, коли ви будете вдома, щоб отримати пакет та підписати квитанцію);
    -Номер телефону;
    Вам не потрібно відкривати рахунок у Airbnb, оскільки ця транзакція є орендою, і Орендодавець повинен відкрити транзакцію, просто надішліть мені свої особисті дані, і я негайно відкрию справу з ними.
    Потім Airbnb надсилає вам ключі та контракт, вже заповнений вашими деталями; Ви матимете 14 днів для огляду квартири з дати прибуття; Якщо ти хочеш тримати квартиру, вони дають мені гроші, і ми йдемо звідти; Якщо ви не тримаєте квартиру, ви відправляєте ключі / контракт назад до Airbnb, і ви отримуєте гроші назад.
    Це буде в письмовій формі в контракті Airbnb, який я підпишу.
    Плата за Airbnb буде сплачена мною, коли я розпочну процедуру, після оплати депозиту вам доведеться оплатити плату за переказ.
    Я буду чекати вашої швидкої відповіді, і якщо ви згодні, мені буде потрібне ваше повне ім'я, адреса доставки та номер телефону (якщо можливо, мобільний телефон), щоб я міг розпочати транзакцію з оренди Airbnb.
    Ще раз спасибі за ваш час і з нетерпінням чекаємо вас згодом.
    З повагою,
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Проаналізував спочатку сам, потім з дружиною.

    1. Чому початкова адреса @interia.pl, тобто, цілком польська, в людини, яка виросла в Лондоні і польською ні гу-гу?
    2. В своєму листі я повідомив, що англійською балакає син і він/вона може з ним побалакати по Вайбер. На це повідомлення - жодної реакції.
    3. Глянув на будинок, в якому квартира. Це шикарний апартаментовець, який збудований впродовж 2007-2009 років. Яка бабця в такому могла щось залишити? Там квартирка на 25кв.м. здається зараз за 2300 злотих на місяць + комунальні. Мій "власник" хоче всього 2030 зл за 32кв.м. і в цю суму вже включена вся комуналка.
    4. Мій "власник" пише, що звати її/його Donna Laksonen. Кинув на ФБ - є таке лиш в штаті Орегон (ФБ то не показник, звичайно, але все таки....).
    5. В листі нічого не йдеться, як будуть здійснюватися потім щомісячні оплати.


    Про фірму Escrow Airbnb вперше чую. В тирнеті прочитав, що серйозна фірма, яка стрімко розвивається.
    Хто що про це скаже? З дружиною вирішили, що "розвод".

    Допускаю, що це не 100% розвод і ми таки винаймемо помешкання. Але.............. на тиждень, а то й менше:)
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. manur

    manur Well-Known Member

    Аж бігом.
    Та молодь з Харкова, які з кольоровими голубами тут стоять, купили собі якусь Мазду за 1500 злотих. В Мазди, з їх слів, дуже гниле днище. Але, їздить. І я з ними на тій Мазді на озеро їздив.

    Я не автолюбитель і зовсім не фахівець в тому, щоб оцінювати стан автомобілів.

    Але те, що можна за 1 місячну зарплату придбати авто - запросто !!!!!!!!!!!!

    З реклами в міських автобусах : набирають чоловіків і ЖІНОК з відповідними категоріями в посвідченні водія для роботи водіями міських маршрутних автобусів. Зарплату обіцяють ВІД 4300 злотих в місяць.

    Балакав з одним водієм (з Тернополя), який сказав, що не все так гладко. Вираховують за перерозхід палива, ще щось там (я з ним буквально хвилину розмовляв - під час руху автобуса (Латана роял в курсі))))))

    Я до того, що за 4000 злотих ще краще авто можна придбати, ніж на відео @ІгорМ.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)