Оффтопи кухонні

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Бійцівська Рибка, 17 чер 2010.

  1. Була у нас вже тема "Кухня для хлопів".
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ну так це ж для хлопів....а то для всіх одна.
    Хлопи не будуть бавитись з налисничками,млинцями тортами і тому подібними речами.
    А тут все таки можна і побавитись,поімпровізувати,власні фотки виставляти,можна навіть конкурс придумати,найкраща страва тижня і фото надодачу.

    ---------- Додано в 10:36 ---------- Попередній допис був написаний в 10:13 ----------

    Для початку пропоную приготувати чай-ЗДОРОВ"Я.
    1 ч.л. -трави звіробою;
    1ч.л.- ромашки;
    * - меліси;
    * -м"яти:
    * - насіння кмину;
    * - насіння кропу.
    Заляти 1 літрою води,довести до кипіння,кип"ятити 1 хв,зняти з вогню і запарювати під кришкою 15 хв.
    Смакота і корисно.Трави можна давати і мене в половину,якщо не любите сильного чаю, і якщо немаєте на трави алергії.
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Вже хочу:vo:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Була вже тут тема ..кухонна:) Перенесли на Посиденьки.Боюсь, щоб з відкриттям ДП нашу кухню левандівка не закрив :))
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Цілий розділ "Кухня" є на Дівочих Посиденьках. Його Маруся-мама пильнує.
    Думаю, знайдете там багато цікавого та корисного й не доведеться сюди дублювати. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Summer

    Summer Well-Known Member

    ой цікава тема, підтримую!

    не всі мають час на 2 форуми ))
    тоді пишу : салат літній - капусту молоду невеличку на терці + трохи оцту, солимо, перчимо- за бажанням, огірки свіжі -тоненькі плястерки -знову терка , зелений горошок (можна свіжий, можна заморожений на китяток і готово), зелень + оливкова олія ...і на додаток гірчиці в зернах діжонської ( я купую в жовтій упаковці торчин вроді...) Швидко і смачно, ну і корисно, смачного! :)
    так: рогалики записала, дякую, бо давно шукала перевіреного рецепту :good:
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Это те рогалики, что в Париже подают? А вот были рогалики, которые в 70-е в школах продавали
     
  8. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Марусю, пекла ваш тортик - смакота! Один недолік - дуже швидко з"їдається :)))
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Нащо на два? Є розділ "на кухні". Якраз його бракує тут. ;)
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    А без майонезу страви здоровіші. ;) Чи тут усі власноруч його готують у домашніх умовах?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Peri

    Peri Well-Known Member

    :blush:
    згідна з Вами,але щоб приготувати свій,домашній то треба теж знайти здорові інгредієнти:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. але з майонезом смачніші :)
    а тим, хто ще не пробував робити - дуже раджу :good:
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Я готували.....мені чомусь нееее дуже,як лила пів банки олії,то потім як їла згадувала скільки там оліїо_О відразу ж відсувала в бік той майонез.
    А магазинний купиш,процесу не бачиш, і їсиш,смакота,хоч трутка;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. а я з олією проблем не маю: хліб в олію, трошки солі - смакота... щоправда олія різна буває :)
    і від вибору олії залежитиме смак майонезу.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Опять захотелось украинской колбаски - смакота!


    [​IMG]
     
  16. а-а-а, романтично пахне ковбаса? :)))
    ми тут днями купили яготинські консервовані помідори "Саме Той". на етикетці написано: БЕЗ ГМ (?) чоловік каже: ну, БЕЗ гм, мабуть, краще, ніж з ним :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 11
  17. Peri

    Peri Well-Known Member

    Так собі думаю,раз кухня,хоч і форумна,то мо* тут не лише про переписи-рецепти?
    Дуже люблю експериментувати з дерунами(пробую різні добавки,начинки і т.п.).а м*ясорубка тю-тю...Ну можна ж хоч трішки полінуватися?;),і для того вирішила придбати електром*ясорубку.
    Прошу вашої поради,милі форумляни,яку б ви порадили?Дуже бажані умови:ціна-якість,різноманітні насадки(можна і з соковитискачкою(є таке слово?:ninja:).Може хтось має львівську з **Електропобутприладу**,як вона в експлуатації?:)
    Дякую!:give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Коліжанка має,каже шо не погана(але без соковитискача)
    В мене Кенвуд(задоволена як слон,правда також без соковитискача, він в мене окремо).
    Як кажуть,м"ясорубка має бути тільки м"ясорубкою....насадки на ковбаски,ножів досить,прада я користуюсь завше одним..:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    В моєї мами є Зелмер, але теж без соковитискача, багато різних насадок. Мама задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Хтось робив рататуй?
     
а де твій аватар? :)