Обговорюємо весільний портал

Тема у розділі 'Новий сайт', створена користувачем sani, 8 лип 2010.

  1. sani

    sani Well-Known Member

    Портал присвячений організації весілля у Львові.
    коротко, що то таке і для чого:)

    Для наречених
    Для наречених, ми намагались зробити зручний і повний каталог весільних компаній, щоб можна було все знайти на одному сайті і не тратити час і нерви на обдзвонювання, вишукування різних газет чи окремих сайтів весільних компаній. Ми стараємось зробити не тільки каталог компаній, а зібрати якомога більше інформації про товари чи послуги - опис, ціна, фотографії..

    Ще на сайті існує весільний блог на якому спілкуються, як майбутні молодята, так і вже одружені. У блогах Ви отримаєте не лише відповіді на свої питання, але й зможете поділитися новинами, переживаннями і розповісти, як відбувається ваша підготовка до весілля у власних темах у блозі.

    Для весільних компаній
    Для весільних компаній на сайті є можливість зробити свою візитну картку у вигляді невеличкого "сайту", що представляє вас чи вашу компанію у сфері весільних послуг. У ній можна розміщати інформацію про вас, про ваші товари та послуги, а також розміщати новини, пропозиції з описом та цінами. Це ідеально підходить для тих у кого немає свого веб сайту.

    Навіть якщо у вас є свій сайт це непогана можливість його розкрутити, адже на портал "Наречена" щодня приходять приходить цільова аудиторія саме з пошукових систем по конкретним весільним запитам. І ми працюємо щоб ці показники покращувались.

    Наша аудиторія - наречені, що готуються до весілля, а також ті, чиє весілля вже відбулось, але залишився досвід і є бажання ним поділитися.

    приєднуйтесь! narechena.lviv.ua


    ---
    щось багато букв вийшло... Власне хотів дізнатись вашу думку про сайт. Про дизайн, про юзабіліті, і про все вище сказане. дякую :)
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

     
  3. sani

    sani Well-Known Member

     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

     
  5. sani

    sani Well-Known Member


    але всетаки хотів би почути критику сайту
     
  6. found

    found Well-Known Member

    Ну що ж, спробуємо)))
    1) На сайті відсутні ЧПУ(Человеко-понятные-урлы) - рекомендую їх зробити)) і це при тому, що компанія, яка займалась розробкою цього сайту надає послуги "Пошукова оптимізація сайтів" :)
    2) у Вас посилання йдуть не через один файл, а через різні, тобто "users.php", "tema.php", "blog.php" - це просто "ріже око" і дивно, що це ще використовується, коли шаблон один і той же самий.
    3)
    - не варто отак прописувати. Дескріпшн використовується Гуглом( принаймні досить часто у мене) як сніппет в СЕРПі.
    Яндекс все одно шукатиме релевантний до сторінки текст. Тобто Дескріпшн повинен бути читабельним для користувача, щоб той клікнув саме на Ваш сайт у видачі ПС.

    4) PR - 2 - непогано)

    і т.д. ))) от я й нарвався на критику)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. sani

    sani Well-Known Member

    found, дякую за критику :) Оптимызацыю сайту ще не робили, тому дякую за підказки
    1. буде
    2. буде коли зробиться 1 :)
    3. перепишем
    4. будем працювати над збільшенням
    :)
    п.с. доречі як ТИЦ яндекса підняти, а то щось з ним туго ..
     
  8. found

    found Well-Known Member

    відкриті посилання на форумах теж допомагають ;)
    Один з найефективніших способів - просування тематичними статтями.
    Можете тут на форумі на головній стати спонсором котрогось із розділу і отримати пряме посилання з головної. Хоча ТИЦ форуму 50, тобто не так багато)
    Одним-двома посиланнями Вам не обійтись.

    правильний вигляд посилань, бажано зробити перед тим як викладати сайт в інтернет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Підняти ТИЦ до 50 можна тематичними статтями з посиланням в тематичних блогах і сайтах + покупкою ссилок з тицевих і тематичних сайтів. Рекомендовано 80 % на морду інші на внутрішні. З посиденьок посилання було б доречним. Купувати краще не багато посиланьЮ а якісних і тематичних з ключами основними, бажано і з укр. сайтів.
    Хоча в україномовному неті Яндекс не є дуже важливим фактором, хіба для продажу посилань, ТИЦ робить їх в рази дорожчими.
    Бюджет орієнтовно 200 грн/міс, результат поступовий за 2-3 місяці.
    Я вважаю, що основне робить актуальний корисний унікальний контент. А сьогоднішні результати по пузомірках вважаю достатніми.

    В цілому сайт нормальний. Цікаво, де статті берете? Так трохи перевірив і бачу, що унікальні.

    А ще сайт можна зробити багатомовним, додати роійську і англійську. Реклама адсенса на тому буде значно дорожчою, в іншій темі описував вже. І трафік поллється російськомовний, який як-неяк переважить український, їх більше.
     
    Останнє редагування модератором: 9 лип 2010
    • Подобається Подобається x 2
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я маю примітки до дизайну.

    - нема хорошого логотипу. Те, що є - якось там одиноко бовтається в шапці, розміром дивних 111 на 90 пікселів, хоча місця є там більше. А фавіконка, відповідно, вже зовсім нечитабельна.

    - потрібні чіткі піктограмки для пропозицій, заміток

    - опис порталу є чомусь внизу, я б його якось відокремила і звиразнила

    - забагато відтінків червоної-рожевої
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Коли в них буде форумівка - посигналите?

    Не факт.
    Для ТИЦів і PR - можливо.
    А дівчата з Посиденьок якщо попадуть туди - тапками можуть закидати.

    Глянув "Весільні поради" (бо їх аж 95):
    Хороший марафон, але дати луччє заховати. :)

    PS: всі юзери сайту знають, що зареєстровані там?
     
  12. sani

    sani Well-Known Member

    На рахунок російської згоден, скоро буде. А от про англійську не думав... Чи вона потрібна для такої тематики? (тобто, я ж сайт для людей роблю, а не для ПШ і заробітку з сапи) Чи буде цікава інформація для іноземців про весілля в Україні...?

    хм, мені логотип навпаки подобається, якраз такий, як я хотів, простий, читабельний і конкретно по тематиці сайту... (тобто тут дизайнер на 100% відчув мене і тему) Чи може я щось не панімаю в етом дєлє? :) Може просто його збільшити і розмістити на сайті якось по другому?

    і як зробити читабельною фавіконку?

    маєте на увазі іконки до кожного розділу і пункту меню?
    Угу треба, але поки бюджет не дозволяє розгулятись :sad: складаємо в копілку

    Я думаю цей опис треба винести на якусь іншу сторінку... так?
    будем чота решать :)

    Дякую за поради і зауваження! :) давайте ще :)

    ---------- Додано в 09:21 ---------- Попередній допис був написаний в 09:17 ----------

    будете в голові столу ;)

    буду тільки за ;)

    приєднуйтесь ;)
     
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    [​IMG] Нє. В ніч на 1 листопада я нікуди не ходжу. :)

    Дякую. Я не всюди реєструюся.

    Ви про що?
     
  14. sani

    sani Well-Known Member

    капчу не вдається розгадати? в нас вона проста, можете не переживати ;)
    правильно робите, вночі по левандівці краще нікуди не ходити! :)
    про іконки - то такі малюночки маленькі :)
     
  15. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    ТАК давайте, ЛФ скинецця вам на маленькі малюночки...
    Глянув сайт розробника сайту:
    [​IMG]

    Ок. Пожертвую нині пивом. Вистарчить їм на виготовлення "маленьких малюночків" для поважного весільного порталу? Чи треба ще?

    А ви ще й капчу туди прикрутили?
    А нашо?

    Не реєструюся, бо подивився вміст. забагато антиреклами.

    http://www.youtube.com/watch?v=P_ZZ08Dw4Ms
    ТИЦ, PR для мене не грають таку роль, як РОЗБІРЛИВІСТЬ.
    Лучше меньше, да лучше... (с)

    Почистите - сигнальте.
     
    Останнє редагування: 9 лип 2010
  16. sani

    sani Well-Known Member

    а може вам на велосипед?!
    http://www.youtube.com/watch?v=oLZgegJrExI&feature=related

    все думаю кого ви мені нагадуєте... :)

    ---------- Додано в 10:49 ---------- Попередній допис був написаний в 10:40 ----------

    давайте краще по темі... ага

    хочете обговорити веб студію чи окремі гурти, фотографів, виконавців то будь ласка не тут.
    На то існують інші розділи чи теми (не мені вам розказувати;) )
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Тобто?
    Усе строго по темі.
    Ви запрошуєте на "портал", весільний (не найбідніший бізнес). А скаржитеся на бюджетні труднощі.
    Якість рекламних оголошень слабонька (м'яко кажучи). Тому виник сумнів у власноручній ТАКій рекламі деяких юзерів.
    Залишаєте лінк на мутного "розробника".

    Я розумію потяг до халяви, але не підтримую.

    Не розумію. Сайт хто робив? "вебстудія"?
    Наповненням хто опікується?
    З сукупності - оцінка, "думка про сайт" (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. sani

    sani Well-Known Member

    Я ще на ньому не заробляю, а тільки вкладаю... тому обмеження існують і це не дивно :)
    так реклама юзерів, власноручна! тих що ви навели, можу навіть з ними познайомити :)

    дякую за критику, я тут власне за нею
     
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Дякую, я людей троха знаю. Декого вже й тут банив.
    Мені видається, що продукт для споживання не повинен виставлятися сирим чи пліснявим. Інакше споживач розвернецця і піде хутенько.
    Уточніть,
    [​IMG]
    Цю інфу (більшої там нема) подав рекламодавець?
    (ескізи 250х150 без можливості збільшення.)
    Бо враження, що передерто звідкись.
    Принаймні, я б на місці менеджера того залу, не дозволив ТАК презентувати свій заклад.
    А зайти до них на каву і зробити нормальні фото ДЛЯ СВОГО САЙТУ - дуже трудно/дорого? :)
     
  20. sani

    sani Well-Known Member

    там є більше інфа про цей заклад, описи і контакти.

    доречі у нас він непогано шукається пошуковиками, тому менеджери зацікавлені у нас розміщатись :) особливо ті в кого немає свого сайту

    в чому саме продукт сирий, на вашу думку?
     
а де твій аватар? :)