Обережно шахрай!!!!

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем zaranova, 1 сер 2013.

  1. zaranova

    zaranova New Member

    Я, пiд психологiчним тиском 27 липня 2013 року (в суботу) в присутностi працiвника ПАТ “Альфа-банку” (ПIБ працiвника банку в договорi не вказано) та шахрайської фiрми “Фiзична особа Пiдприємець Руденко Олександр Миколайович (свiдоцтво N 3325807739 Луганська обл. м. Стаханiв)”, Київський завод “Престиж Груп” “IMEX”,” LIDER”,”WINBAU PVC” пiдписала кредитний договiр N 401485330 на суму 18 600, 00 грн.
    29.07.2013 року (понедiлок), я звернулась в Управлiння мiлiцii, Прокуратуру, ПАТ “Альфа-банк”, Львiвське Управлiння нацiонального банку Украiни з проханням не допустити щоб вказанi кошти в розмiрi 18 600,00 грн. були перераховуванi шахраям, а саме на рахунок N 26004053814631 ВАТ КБ “Приватбанк” МФО 325321 код ЗКПО 3325807739 Пiдприємець Руденко О.М., оскiльки саме пiдстави для перерахування зазначених коштiв не iснуэ, а також виконанння робiт по будiвництву балкону в подальшому ставить пiд сумнiв..
    Сам же договiр на виготовлення ПВХ конструкцiй не був укладений належним чином, а саме з грубими порушеннями цивiльного законодавства.
    Спочатку мене iншими особами, на мою думку, теж працiвниками шахрайської фiрми, було доставлено з привокзального ринку на вул. Зелена 82 на приватному автомобiлi. В офiсi, який складаэться з 2-ох осiб, завiдомо надали неправдиву iнформацiю, ввели мене в оману, сказали що лише сьогоднi i тiльки я вiд Київського заводу отримала знижку в розмiрi 21 %. Meне ж було запевнено, непереживайте, балкон вам побудуэм!!!!!
    Пiд психологiчним впливом в мене було виманено нiбито завдаток, в розмiрi 700 грн. На вимогу повернути менi завдаток, менi грубо було вiдмовлено i сказано, що нiяких коштiв в них не маэ i нiхто менi нiчого повертати не збираэться. В уснiй розмовi менi було сказано, що менi поставлять вiкна, але я НЕ ЗАМОВЛЯЛА ВIКНА!!!!! Мене цiкавив БАЛКОН, будова якого повинна була бути вiд нуля.
    Як остання крапка, у всiх цих подiях злощасноi суботи 27.07.2013 року, було мене “примусово” доведено до пiдписання кредитного договору на суму 18600,00 грн.
    Менi було завiдомо надано не правдиву iнформацiю стосовно товару та послуг, а саме розповiдалось, що товар э нiмецького походження. Завод який нiбито займаэться виробництвом ПВХ конструкцiй насправдi ж маэ в iнтернетi дуже негативну репутацiю “мошенников”, а також продукцiя являэться китайською i не якiсною. I насправдi я думаю, що найманих працiвникiв, якi виконують будiвельнi роботи НЕ IСНУЭ!!!!!!
    Вчора 31.07.2013 року (середа), я отримала АНОНIМНОГО ЛИСТА iз дослiвним текстом “с Увожением с Зелена 82 ми вашу конструкцію відправляем в выробництво на ізготовленя”. Не розумiю, якщо солiдна фiрма, а тим бiльше представник потужного Київського заводу, присилаэ менi анонiмку, без Прiзвища, Iм'я та по-батьковi, немаэ нi адресата, а також прiзвища особи виконавця, анонiмка написана невiдомо на якiй мовi (українсько-росiйською), не на фiрмовому бланку, а на клаптику (1/4 частина вiд А4 аркушу) паперу, без зазначення даних договору на пiдставi якого мала б виготовлятись продукцiя. Окрiм цього в квартирi постiйно були мешканцi, анонiмку було засунуто в дверi, той хто написав, навiдь не насмiлився подзвонити в дверi. Можу лише припустити, що ПВХ конструкцiї теж поставляються таким чином (анонiмно), якщо вони взагалi поставляються. А потiм, що??? Позивайся до суду!!!!! Але ж куди???? Якщо Пiдприэмець знаходиться в Луганськiй областi. Шахрайська схема продумана до дрiбниць!!!


    Може теж хтось попався. Вiдгукнiться, будем боротись далi разом!!!!
     
  2. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ну дик ок. Договір договором. Кредит кредитом, а 18600 гривень в вас чи вже в них?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я взагалі не зрозумів докінця деяких моментів. Зокрема не зрозумів, яким чином заставили підписати кредитний договір? Виламували руки? Желіско до грудей прикладали, чи як?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Менти в таких випадках говорять - розвели як лохів. Взагалі натреновані на такі справи ділки натаскані як собаки, гарні психологи використовують НЛП і т.д. Хоча в наших людей є недолік, вони ведуться на все що їм хочуть впарити. Перед тим як чогось хотіти, треба визначитись чого і як саме хочеш, а вагання приводять до того що ламають психологічний бар"єр і як наслідок......
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А з іншої сторони, якщо такі схеми живуть, значить така робота мєнтів.
     
  6. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    це недоліки нашого законодавства. Тай люди в нас довірливі як вівці не читаючи підписують документи, потім пишуть що то було
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Колись я б сам здивувався. Але і мені довелося одного разу, чисто за компанію, сходити на одну зустріч. І от я (той якого навіть цигани не брали) підписав договір на купівлю дорогої речі, яка мені була не потрібна.

    На щастя компанія виявилася не шахрайською, а просто з хорошими продавцями-рекламниками, і наступного дня ми договір розірвали мирно (Ні передачі грошей, ані товару ше не відбулося). Але до чого то я.... "Лох это состояние души". Як виявилося - моєї також. Тому я не дивуюся нічому і тепер почитую собі книжки про то як уникнути психологічної маніпуляції.

    Топік-автор, То де гроші? Поки вони в Вас то ше не всьо пропало.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    На скільки я зрозумів, наш топ-автор грошей і не мав і нікому не передавав. Весь фокус полягає в тому, що шахраї правдами/неправдами вламають клієнта підписати договір про кредит. Банк перевів гроші на фальшивого підприємця, який поділиться з банківським клєрком за непринциповість у кредитуванні.
    А друга серія почнеться, коли топік-автор вимушений повернути кредит банкові. От тоді почнеться коломийка.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

  10. randylv

    randylv Well-Known Member

    :dntknw:

    Яким таким тиском? І як Ви це збираєтесь доводити? Має місце отримання Вами кредиту в банку, договір з яким Ви самі підписали, а угода з виробником вікон/балконів - це вже справа третя...Дуже сумніваюсь що у Вас взагалі приймуть заяву в міліції чи прокуратурі - де тут є склад злочину (не юрист, але на хлопський розум)?
    Тим більше не факт, що інша сторона, яку ви називаєте чомусь "шахраями" не виконає умов договору? Хоч і тут не зрозуміло: ви замовили ПВХ-конструкції чи будівництво балкону. Ви взагалі читаєте що підписуєте, чи жадність очі засліпила? (перепрошую за можливу образу).

    А як це банк без підстави може перерахувати Ваші кошти? Ви ж певне і доручення чи квитанцію на переказ підписали?

    А чому Ви спершу не почитали в інтернеті про репутацію тієї фірми, а тепер розписуєте які вони недобрі?

    І,знаєте, мені таких людей зовсім не шкода. Вчіться на своїх помилках, якщо не можете навчитися на чужих...


    ---------- Додано в 14:14 ---------- Попередній допис був написаний в 14:13 ----------

    Це, пане Консультант, УБОЗ,
    а Ви мали певне на увазі УБЕЗ, тоді сюди: http://mvs.gov.ua/mvs/control/lviv/uk/publish/article/80580
     
  11. Sergei Objedkov

    Sergei Objedkov New Member

    Я перепрошую, але не зовсім зрозуміло, що там у Вас з Договором щодо виконання робіт? На жаль, шахраїв зараз стає все більше, тому не слухайте, а читайте, що підписуєте.
    Winbau не має відношення до компанії IMEX, яка просто закуповує ПВХ-профіль для виробництва віконних конструкцій, як і багато інших виробників віконних конструкцій. Спробуйте звернутися на Гарячу лінію Winbau за телефоном 0-800-30-38-30 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів України) та розкажіть про свою проблему, щоб компанія Winbau посприяла вирішенню конфліктної ситуації, якщо питання стосується виробів з профілю Winbau.
    На жаль, зараз це все, чим можу допомогти. Але наперед кажу, что скоріш за все прийдеться звертатися до міліції.
     
  12. qweasdzxc

    qweasdzxc New Member

    ШАХРАЇ У м.ЛЬВОВІ, вул. Зелена 82

    Усім доброго часу доби.
    побачила вакансію у вашому магазині у розділі фінанси та економіка, вакансії на посади економіст, молодший економіст, помічник бухгалтера.
    прийшовши на співбесіду мені задали декілька питань... скільки я хочу заробляти що очікую від життя!

    цього ж дня, мені зателефонували ще раз сказали прийти для ознайомлення із роботою.
    прийшовши туди мені сказали роздавати буклети.

    ШАХРАЙ,ШАХРАЙ,ШАХРАЙ,ШАХРАЙ,ШАХРАЙ
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Нічого дивного. Що ще можна робити з таким ніком?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
    • Подобається Подобається x 2
  15. qweasdzxc

    qweasdzxc New Member

    я ще раз повторююсь що за адресою м. Львів, вул. Зелена 82 у фірмі вікна і двері, начальник Руденко Олександр Миколайович вчиняються економічні злочини.

    20.09.2013 я взернулась із заявою у відпоавідні правоохоронні органи, очікую що скоро знайдуть і покарають винних....

    ще раз нагадую, що фірма ПРЕСТИЖ ГРУП, яка займається продажем вікон це лохотрон невидіться на це!
     
  16. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Які?
     
  17. kym

    kym Well-Known Member

    Заставляють роздавати буклети
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    під дулом пістолета? :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Olenall

    Olenall миється в бані

    шахраї вигадують нові схеми, треба розказувати дітям, літнім, та бути дуже уважними
     
  20. PVLviv

    PVLviv New Member

    У мене ідентична ситуація. Руденко + ALFA-Bank. Ми об’єдналися у інспекції захисту прав споживачів. Зараз у Галицькому РВ (Мартовича, 2) відкрито кримінальне провадження №12013150050004315, долучено понад десять потерпілих. Пишіть свою заяву туди. На початку заяви вказуйте «Прошу долучити мою заяву до заяви Фітель Ольги №1626 від 23.11.2013.» Далі опишіть свою ситуацію. Якщо зі сторони працівників райвідділу буде якийсь спротив – вкажіть що ця справа на особистому контролі у першого заступника ГУМВС уЛ/о Кундика В.В.

    Додаткова інформація на Київському форумі http://kiev.com.ua/forum/showthread.php?p=975590#post975590


    Інформація про інші випадки за адресами:

    http://prosport.tsn.ua/ukrayina/u-c...vali-lyudey-brati-shaleni-krediti-312289.html

    http://tsn.ua/video/video-novini/u-k...iv.html?type=2

    http://newvv.net/adventure/222191.html

    http://like.te.ua/гаряча-тема/тернопіль-обережно-шахраї/

    http://galinfo.com.ua/news/143895.html

    http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=272626

    http://tsn.ua/ukrayina/vikonni-shahrayi-rozveli-lyudey-na-bankivski-krediti-280995.html
     
    Останнє редагування: 5 гру 2013
а де твій аватар? :)