Обережно, підробляють яйця!

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Киянин, 2 лип 2009.

  1. Киянин

    Киянин Well-Known Member

    До того, що в Китаї підробляють практично все ми вже звикли. Але такого я ще на бачив о_О Китайці підробляють яйця! Скоро й наші перекуплять технологію. :sad:
     
    Останнє редагування модератором: 2 лип 2009
    • Подобається Подобається x 2
  2. illia

    illia Well-Known Member

    з тими китайцями пора шось робити.. задовбали вже..
    ембарго на всю китайську продукцію. хай самі труяться :banned:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. nastinka

    nastinka відсутня

    я ф шокє...
    ми скоро пластмасу будемо їсти..
    ужс.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Summer

    Summer Well-Known Member

    жах, просто в шоці ... ну китайці таке придумати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ну яйця то яйця, я і так їх рідко купляю. А от думаю як вони в карамельки повидло заковирюють? Я там дирочки не знайшов :wacko:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. illia

    illia Well-Known Member

    .. а я - повидла :cry:
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і в пампухах дирки не бачив..........
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    е-е-е. Тогой. Не знаю як сказати щоб без глупосного.... Якщо пишненьку дівчину можна назвати пампушком, то.... ну самі дальше знаєте :))
     
  9. illia

    illia Well-Known Member

    о! ліпше най китайці б підробляли не ті яйця котрі курячі, а ті.. ну.. інші. заодно демографічну проблему б вирішили! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Прочитала про підробку яєць китайцями.. Я в шоці! <хммм> Мало того, що через них страждають виробники по цілому світі, процвітає безробіття, та ще й цілий світ трується і користується барахлом. І я не перебільшую. Ось є думка, що "у всьому винні москалі". А я так не думаю. Насправді, у всьому винні китайці!
    Взяти хоча б наші вишиванки, які вони підробляють. Цех китайців без пам'яті штампує масово дешеві підробки нашого національного одягу, тоді як наші жінки змушені роз'їжджатись по світах на заробітки.

    А зайдіть у перший ліпший відділ в супермаркеті не з продуктами: виделки маде ін чіне, горнятка керамічні маде ін чіне, нитки маде ін чіне, шмотки маде ін чіне, капці маде ін чіне, ровери маде ін чіне, телевізори маде ін чіне.. Ну може я трохи загнула, все таки в Україні з тим не так ще зле, є трохи і своєї продукції чи хоча б з інших країн, але вона дорожча, тому помалу витіскається китайщиною. А що у нас нема фабрик чи сировини чи людей для такого виробництва? Є! Ще й як є! Останніх навіть забагато! У нас є сталь, кераміка, бавовна, взуттєві фабрики, мотозаводи.. У Львові навіть продукують ровери, хто не в курсі.. Та і телевізори теж роблять. Хоча напевно вже не без китайських запчастин, адже мікросхеми дешевше замовляти в тому самому Китаї..

    А уявіть собі, що заборонять китайську продукцію! Спочатку буде зле, бо на поличках супермаркетів буде, мабуть, пусто. Цей дифіцит треба буде заповнити, тому почнуть активно працювати фабрики, знизиться безробіття, покращиться здоров'я та самопочуття людей.. Бо! Китайські речі не натуральні (див. на яйця), а деякі навіть шкідливі, адже то всьо хімія. Та і китайські капці за сезон розлітаються, що дратує ще більше і так роздратоване від того всього людство.

    Я всьо пишу підряд і може не змістовно, а потоком думок, але думаю ви мене зрозуміли. І може навіть хтось з львів'ян поїде на в.Городоцьку за ровером для дитини, а хтось при виборі речей в магазині зверне увагу на рядок "маде ін..". Одним словом, задумайтесь :)

    Висновок: у всьому винні китайці!
    Гасло: НІ китайській продукції!
    :naci:
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    викинути свій компютер, чи шо?
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Та ні, чого зразу такі крайнощі. Просто коли є вибір, то задумайтесь..
     
  13. Forest

    Forest Moderator

    Боюся, вибору вже немає. Наприклад у Києві частина сміттєвозів китайського виробництва, тому викидаючи компютер Ви можете підтримати бізнес китайців.

    P.S. Бачив в сільському магазині у Карпатах продавалися китайські гриби! Тільки вдумайтесь!
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Маю таку надію шо до нас ті яйка не доїжатимуть.
    І вони певно шкідливі...
    Я як подумала шо таке по необережності і невідрізнивши від справжнього можна і ж дитині дати. Ніц ті китайці совісті не мают. Цікаво що буде наступним і підробках?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а вишиті сорочки, люльки.... все це зроблено у Китаї... особливо Яремче тим кишить, вертепи, вони теж зроблені у Китаї...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    тю... а я думав то гілка про чудеса пластичної хірургії :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Annjutka

    Annjutka New Member

    А шо ви дивуєтесь? Ви бачили кіко тих китайців? Думаєте всі справжні? :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Та ми всі тоді залишимось без комп"ютерів,ану хай хоч хтось скаже ,що у його комп"ютері нема китайських запчастин.
     
  19. Інночка

    Інночка Active Member

    Це просто жах!!!
     
  20. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    до чого вже дожилися, вже й яйця підроблюють...що буде далі...

    ---------- Додано в 01:43 ---------- Попередній допис був написаний в 01:41 ----------

    відкрию вам секрет всі ПК скадаються ж китайських запчастин...
     
а де твій аватар? :)