О правах человека.

Тема у розділі 'ГРАНД vs', створена користувачем ГРАНД, 26 лип 2011.

  1. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Интересно вот что. Имеет ли право человек отречься от человечества и считать себя (а значит что бы и окружающие его люди считали) диким существом, человекоподобным животным, и пользоваться всеми правами дикого животного.
    Вот так. Ни много не мало.
     
  2. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Ну что трудный вопросик?;):))
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    ху із "человечество" ?соціум? так по барабану,українська єліта ? все вже вкрали... "дно " ? так ми вже давно там.Homo homini lupus est (с) чи то тема з розряду російського "тварь ли я дрожащая иль право имею.."
     
  4. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Права одного человека заканчиваются там, где начинаются права другого...
    Так как его право стать диким животным не нарушает права другого человека, а также от животных не поступило никаких жалоб, то он имеет право иметь такое право...
    [CENZ]Во ахинею написал. Надо идти в судьи. Любое дело завалю!:rolleyes:[/CENZ]
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    для вьюношей разве что
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Ах, я чем виноват?"- "Молчи! устал я слушать, Досуг мне разбирать вины твои, щенок! Ты виноват уж тем, что хочется мне кушать(с)
     
  7. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Хе-х. Так в том то и вопрос. Человек хочет отказаться от всего человеческого, кроме оболочки и пр. физиологических данных. А значит и от всех прав и обязанностей так или иначе связанных с человеком. Начать жить по законам не человеческим, а исключительно законам природы. Бога если хотите.


    [CENZ]Во ахинею написал. Надо идти в судьи. Любое дело завалю!:rolleyes:[/CENZ][/QUOTE]
    Не просто самокритично, а в корне верно.:)):good:
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    а мух от котлет можно отделить? или-или
     
  9. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Тут два варианта.
    Першій - суспільство вирішить, що таке може бути тільки наслідком хвороби, й, щоб допомогти такій людині, передасть її Степаничу.
    Другий - так, хтів стати тваринкою, що ж, ми поважаємо твоє бажання, став. Але ж і ти поважай наші звичаї. В місті диких тварин відловлює "будка" та відвозить на миловарню. :pardon:
     
  10. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    А что такое права дикого животного? На людей бросаться и кусаться?

    Вот это и есть первый шаг к становлению диким животным. :rolleyes:
     
  11. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Такой расплывчатый вопрос... Можно конкретизировать?
     
  12. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    жить вне социума, то есть?
    да, конечно
     
  13. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Может. Но вряд ли долго.
     
  14. Муму

    Муму Well-Known Member

    Як на мене, є два варіанта втілення в життя такого задуму. Перший, на сьогоднішній день досить поширений, це стати бомжем. Такий варіант є найпростіший для втілення, але людина все одно залишається залежною від соціуму, хоча б від результатів його життєдіяльності (сміття). Другий, справжній, можна так сказати, це єднання з дикою природою, там де немає людей. Таке місце важко знайти але існують реальні історії про те, як людина за власним чи не власним бажанням довго жила на самоті у лісі або десь на острові:) Особисто я хотів би старість провести на самоті десь в Карпатах, буду лапати рибку, пасти овець і відстрілювати любого гомосапієнця, який хотів би зашкодити моєму єднанню з природою:o
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    волоцюги якраз поза суспільством не живуть, це суспільство живе окремо від них, а перші дуже від нього залежать

    як варіант, а ще можна поекспериментувати з хімією
     
  16. Муму

    Муму Well-Known Member

    Тобто?:)
     
  17. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Насправді, річ не тільки в тому, що сама по собі людина без суспільства абсолютно не зможе забезпечити свою життєдіяльність - зробити одяг ти дах над головою, здобути їжу, ліки самостійно.
    Справа в тому, що самий закорінілий мізантроп не зможе жити без спілкування в суспільстві. Навіть, якщо він наівно думає, що саме так він і жити хоче і зможе. Навіть той, хто обожнює самотність розважає себе тим, що дивиться телевізор, лазить в інтернеті, гуляє містом, тобто постіно вживає інформацію, що створена іншими людьми. А без цього людина існувати не зможе, як я вважаю.
     
  18. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Тяжко але можна. Про це свідчать випадки виживання людей на ненаселенних островах...Ось тут головне не втратити людську подобу. Одним це вдається...інші дичавіють.
     
  19. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Вовки наприклад з цим справляються добре. До того ж вони тварини соціальні. Вченими підтверджено, що вовча зграя має чи не найвищий рівень соціальности серед всього тваринного дикого світу. людина що вирішила стати твариною , теж не обов"язково приречена на самотність, але по -за межами людського соціуму. людина таки розумніша за вовка.

    Тибетські гірські мешканці живуть без прогулянок містом, і без телевізора з інтернетом. Чим не приклад?
     
  20. Филипп

    Филипп Американец

    чудесная идея!
    Заманчивая....
    ПС. а на лечение будем регулярно летать в Женеву?
    Но взлетную полосу в Карпатах будет сложновато построить.....
     
а де твій аватар? :)