Новобудови від ГалЖитлобуд (іденткод 38853289).

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Spravedluvuj, 3 сер 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Частково згоден. Життя непередбачуване в наш час + професія дозволяє бути дуже мобільним.
    Може таке статись, що прийдеться продати і тоді мені прийдеться або робити техпаспорт або відновлювати стіни.

    Та і якби проблема була лише в розвалити...


    Бажання мого мало, це додаткові кошти які вже заплановані були в ремонт. При тому ремонт можна було починати до здачі будинку а тепер до здачі нічого не почнеш бо потрібно валити стіни.

    Загалом получаєм витрати, лишня робота і відстрочку заселення а для мене це ще одні витрати бо живу на орендованій зараз.
     
  2. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Ну якщо мало коштів і сумніви тоді робити вже як є :)
     
  3. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Ви так говорите ніби моя проблема в тому, що мало коштів а те що забудовик змінив планування і провтикав ще і вент канал в туалеті це фігня :)
     
  4. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    У вас акцент на кошти, витрати .. З тим що забудовник щось там поміняв, варто змиритися бо щось довести .. Спробуйте, цікаво буде почути чому вони поміняли і не попередили про зміни ..
     
  5. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Вам мабуть важко зрозуміти мої погляди на ситуацію. Ви готові миритись з ситуацією коли вас кинули на гроші і радите це зробити мені. А я надаю перевагу відстоювати свої права.
    Даю поради наступним покупцям, що потрібно врахувати. Доречі, я дуже хотів додати плани і креслення додатками до договору та поспішив. Інші люди вже знатимуть, що це варто зробити.

    Додам, що мені як мінімум один прецедент відстоювання своїх прав в аналогічній ситуації відомий. Я думаю Ви теж читали про каналізацію в будинку на Бойківській, де покупці таки відстояли своє право на нормальний каналізаційний стояк.

    Якщо можете допомогти чим обоснувати фірмі, що я хочу міняти планування зараз то я буду вдячний Вам. А порад змиритись з ситуацією достатньо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    А яким чином ви будете відстоювати свої права? Як далеко ви готові піти, ви розраховуєте на матеріальне відшкодування чи для вас це питання принципу?
     
  7. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Палитиму шини під офісом і лягатиму під екскаватор.
     
  8. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Ре-во-люція! :bomb::bandera:
     
  9. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    Є шини :)
    Я підтримую відстоювання свого
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Ось такий вид з Кравченко на центр міста
    [​IMG]
     
  11. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    Доброго дня!
    Шановні сусіди, якщо є претензії, пропоную зібратись і гуртом їхати в офіс вирішувати.
    Вкінці кінців вийдем на власника, якщо той клерк Тарас чи директор будуть крутити голову.
    Що це за ситуація з вентканалом, його дійсно немає?

    Давайте зберемо перелік адекватних претензій і вирішимо це.
     
  12. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    Ось фото будинку ст. на вчора:
     

    Вкладення:

  13. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Ось питання важливі для мене:
    1. Вентканал в туалеті.
    2. Дозвіл на переплануванян на етапі будови (тобто зараз) з можливістю виготовлення нормального техпаспорта. Я вже змирився, що робитиму за власний кошт.
     
  14. neighbor

    neighbor Member

    На сайті забудовника, в (зміненому) плані типового поверха, вентканала немає.Доречі, там і площа інша - 61.7 м2 замість 62.4 Шановне товариство, яка площа квартири вказана у ваших договорах ? у мене в договорі-62.4 , а фактично - 60,0 Хтось переміряв площу своєї квартири ?
    Якщо там не буде тулета, це порушення державних будівельних норм України.
     
  15. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Було б добре обгрунтувати це твердження.

    ---------- Додано в 20:55 ---------- Попередній допис був написаний в 20:54 ----------

    Це просто план схема. Від немає не варто відштовхуватись. Лиш будівельні креслення варто брати до уваги.
     
  16. neighbor

    neighbor Member

    План схема, але відповідає дійсності. У всіх інших квартирах є вентканали, там де вони повинні бути (туалет,ванна, кухня), а в наших- немає. Відносно креслень- Ви праві.
     
  17. Grek

    Grek Well-Known Member

    Порушенням тут швидше за все є те, що там туалет передбачено, а витяжного каналу нема.
    Читаємо сайт забудовника в розділі Про новобудову - "8. При розробці проекту виконувались усі вимоги санітарно-гігієнічних норм державного значення."
    Ось тут http://vents.ua/cat/460/ зокрема є посилання на СНіП і ДБН, які передбачають обов'язкову вентиляцію в туалеті і її параметри.
     
  18. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    По факту, в майже збудованому об'єкті, хтось бачив відсутність того вентканалу.
    Планую з понеділка потрапити на свій поверх в свої хороми і подивитись.
     
  19. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Так, був на будові і бачив. В ванній є дирка під стелею а в туалеті її немає.
     
  20. neighbor

    neighbor Member

    Я мала на увазі, що при відсутності вентканалу, це приміщення не може використовуватися під туалет. Але згідно ДЕРЖАВНИХ БУДІВЕЛЬНИХ НОРМ УКРАЇНИ
    В однокімнатних квартирах допускається суміщений санвузол (ванна, умивальник,
    унітаз). У дво-, трикімнатних квартирах обох категорій слід передбачати роздільні
    санвузли (ванна з умивальником і вбиральня з унітазом та умивальником).
    Читайте вище.......
     
а де твій аватар? :)