Новобудови від ГалЖитлобуд (іденткод 38853289).

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Spravedluvuj, 3 сер 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    Доброго дня!

    Про цього забудовника - ТзОВ "Галжитлобуд" на форумі згадується тут
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=52519

    Проте вирішив створити окрему тему з метою пошуку людей, які вже придбали квартири у них.
    Розглядаю зараз придбання житла на Кравченко, 8
    http://galzhytlobud.com/construction-1.php

    Відпишіть, хто вже купив можливо на Кравченко, можливо на інших будівництвах фірми.

    Наперед вдячний!

    P.S. По тій інформації, що зібрав я станом на цей час є наступне:
    - фірма молода.
    - будов три.
    - адекватність у переговорах мені подобається, без проблем надають, пред'являють все що я хочу.
    - офіс у них непоганий, серйозність намірів, на перший погляд, присутня.
    - і двоє моїх знайомих, хороших знайомих, радять їх, що для мене є плюсом, бо коли питав думку про іншу фірму (розглядав варіант раніше) навідріз відмовили придбавати житло там.

    Хочу придбати квартиру там, щоб і самому бути задоволеним і друзям забудовника не гріх було б порадити.

    Станом на суботу будова на Кравченко виглядає так:
     

    Вкладення:

  2. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Скільки за метр просять ? Прив'язка до долара?

    ---------- Додано в 10:46 ---------- Попередній допис був написаний в 10:36 ----------

    Планування цікаві
    [​IMG]
    [​IMG]

    А тут незрозуміло де одяг і взуття класти, заходиш і візразу перехрестя
    [​IMG]

    ---------- Додано в 10:52 ---------- Попередній допис був написаний в 10:46 ----------

    На деяких поверхах, по 5 квартир а на інших по 3.

    Балкони великі то добое, буде де ковбаску смажити :)
     
  3. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    denverod1, просять так:
    8900 грн. за м. (сума зразу вся).
    8800 грн. - платежами до 01.12.14р.
    Це щодо першої черги (1 і 2 під'їзди).

    Друга:
    8500 і 8300 відповідно.

    Прив'язка є. Але я це буду обговорювати, бо так, як в тому чорновому варіанті попереднього договору, що мені дали, це мені, як юристу, який вміє рахувати гроші, не подобається.

    Ковбаску і шашличок я вже придумав - на даху

    Зустрінемось там на Новий Рік і засмажим :)
     
  4. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    І ще, ось така цегла (а не перепалена, як на деяких)
     

    Вкладення:

  5. Grek

    Grek Well-Known Member

    А як вам розміщення будинку? Їздив дивитись - враження не найкращі, спереду, навіть місця до гостьової стоянки немає, ззаду якийсь гадюшник... 230 квартир на таку малесеньку площу якось не сприяють для вибору цього будинку.
     
  6. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    А шо на даху дозволяють барбекюшницю ставити?

    Ціни ніби нормально, ви у них зразу за вікна питайте, щоб при можливості поставити кращі бо потім буде пізно ..

    ---------- Додано в 12:20 ---------- Попередній допис був написаний в 12:17 ----------

    Доречі, чи розглядали набережний чи інші варіанти, чому саме тут, як варіант ювелірний в ту ціну попадає
     
  7. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Ціна досить непогана. Беріть квартиру там.
     
  8. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Ви вже мабуть багато передивились, напишіть на вашу думку топ 5 чи топ 10 кращих і доступних пропозицй , до 1 тис уо

    ---------- Додано в 12:29 ---------- Попередній допис був написаний в 12:27 ----------

    Мені здається краще брати ювелірний за ту саму ціну 9000 грн, якщо грошей мало то набережний
     
  9. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    До речі, плвнування 2-кімнатної квартири мені, особисто, сподобалось.
    І сайт у них дуже інформативний. А В Ювелірному вийде дорожче, хоча там і готовність проекту до здачі вища.
     
  10. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Деякі планування так а деякі не піддаються логиці, плюсом є два санвузли роздільні, можливість зробити студіо де нема несучої, балкони великі але якщо там територія не дуже то на балкон і не дуже захочеться виходити ..
     
  11. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    Grek, розміщення мені подобається. Це не "Коштовний"), що в промзоні. І доїзд чи машиною, чи громадським транспортом суперовий.
    Що за гадюшник?
    Це офісний центр, а не компресор...

    А вид на місто навіть з теперішнього найвищого поверху вражає)
    Не кажучи вже про той, що я обрав, вище 6...
     
  12. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Поряд доречі є адвокат олександр кульчицький , на мапі гугла пише :good:

    ---------- Додано в 12:36 ---------- Попередній допис був написаний в 12:34 ----------

    Викладайте фото того виду, полюбуємося
     
  13. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    ???
    Що Ювелірний зараз 9 000 грн.?

    Було 900 доларів. Чи вони долар по 10 рахують, може й продають, їду до них купляти)))

    ---------- Додано в 12:40 ---------- Попередній допис був написаний в 12:39 ----------

    denverod1, хай ще добудують до мого поверха, от тоді))

    ---------- Додано в 12:42 ---------- Попередній допис був написаний в 12:40 ----------

    denverod1, про адвоката це Ви красиво)))))
    Треба буде конкурента знешкодити
     
  14. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Шось там гугл ще не зробив фото

    [​IMG]

    ---------- Додано в 12:45 ---------- Попередній допис був написаний в 12:43 ----------

    Якщо 900 уо ювелірний тожі виправляюсь, мені шось в голові засіло 9000 грн, тоді 10800 ..
     
  15. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    Grek,
    і мені цікава було Вашу 10 новобудов побачити.
    Зараз на 1 місце ставлю Кравченко.
    Але це по моїх критеріях, їх дуже багато, повірте.

    Набережний не розглядав, бо не те місце, і друг, що поряд живе, що часто люди на протести виходять проти будівництва
     
  16. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    ось ще фото з мого "гугла"
     

    Вкладення:

  17. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Ну протести протестами але мали б збудувати, якщо різниця в ціні буде 200 тис грн, це якщо брати квартиру 60 м по 5500 ..
     
  18. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    А що про договір скажете: там є ФФБ, чи це пайова участь, чи ще якось?
     
  19. Grek

    Grek Well-Known Member

    Нараз для мене нема ідеального варіанту, у всіх варіантах є свої плюси і мінуси. Там доречі недалеко на Сулими як на мене досить непоганий варіант був - клубний будинок на 24 квартири із ціною 900 у.о. (на етапі будівництва) але там тільки двокімнатні і більше квартири ну і зараз після здачі ціна зовсім інша.
    Ювелірний -11 160 грн., тут до 9 тис. - трохи не попадає в діапазон :)))

    Так щодо глобального розміщення, то район нормальний але ось ці панельні будинки ззаду і збоку та їхня близкість до новобудови дають негативне враження. Я був там іще десь в березні, коли тільки вирили котлован, то ззаду будинку там був повний бардак, якісь будівлі напівзруйновані, гаражі мешканців, якись хлам. Може зараз вже порозчищали то все...
    А які варіанти стоянки автомобіля там є, не враховуючи підземного паркінгу? І який варіант квартири ви вибрали?
     
    Останнє редагування: 3 сер 2014
  20. denverod1

    denverod1 Well-Known Member

    Ну та чого так скептично, завжди мають бути кілька варіантів з того шо пропонують, ідеального ніц нема, за ті гроші шо ми платимо ..

    Ідеально варіант тре прораховувати на майбутнє, шоб всіх дітей до тещі відправити :good:
     
а де твій аватар? :)