Пропозиція Ноутбук Lenovo IdeaPad G550-3T-2

Тема у розділі 'Комп"ютери', створена користувачем sselev, 9 січ 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. sselev

    sselev Well-Known Member

    Ноутбук Lenovo IdeaPad G550-3T-2

    15.6" (1366х768) LED / Intel Celeron Dual Core T3000 (1.8 ГГц) / RAM 2 ГБ / HDD 250 ГБ / Intel GMA 4500M / DVD Super Multi / LAN / Wi-Fi / веб-камера / 2.7 кг

    Стан ідеальний, нечасте користування трохи більше 1 року. Повний комплект, коробка.

    Ціна 2900 грн., торг
     
  2. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    М-да,:) а з ціною ви нічо не напутали? о_О замість “2” - “1” то можна було б подумати:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. sselev

    sselev Well-Known Member

    З ціною все ок, бо нові ноутбуки з приблизно такими самими параметрами коштують від 3500 грн.
     
  4. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    Не хотів би вас розчаровувати але ноутбук Lenovo IdeaPad G560 з хардом на 320ГБ коштує 2899грн, в Фокстроті тиждень назад якраз дивився, бо шукаю собі ноут, це при тому шо з іншими ноутами (інших торгових марок) зрівнювати в ціні взагалі некоректно ібо "Lenovo" практично найдешевша торгова марка. Але то таке:) моє діло запропонувати а ви собі думайте;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. sselev

    sselev Well-Known Member

    Ну то пензлюй в фокстрот :)
     
  6. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    о_О приємно поспілкуватись з інтелегентною людиною, але це... не про вас:sad:
     
  7. sselev

    sselev Well-Known Member

    Мене трохи обурило звідки така ціна 1900 і при цьому ще пан буде думати! Перекупщики і то 2200 пропонували.
     
  8. sani

    sani Well-Known Member

    віддавайте їм і швидко тікайте щоб вони не передумали, вони в цінах не шарять,

    я недавно асус з кращими параметрами і новий з гарантією за 2599 взяв ;)
     
  9. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    Ну ось а я про шо:) а потім ше ображаються ;) я б звичайно тоже б хотів би продати наприклад свій дамашній ПК, зя який два роки назад дав 670$ скажем так долярів за 400:) але це утопічна фантастика о_О якшо б хтось дав 200$ то було б за щасття:good: На жаль комп’ютерна техніка знецінюється надшвидко:cry:

    ---------- Додано в 15:52 ---------- Попередній допис був написаний в 15:50 ----------

    З звичайного моніторингу ринку вживаної комп’ютерної техніки:) Нічо обурливого тут не бачу:)

    ---------- Додано в 15:54 ---------- Попередній допис був написаний в 15:52 ----------

    А це взагалі похоже на казку, реальні перекупи дали б гривень 1300 максимум за нього, їм ше на ньому заробити шось треба;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. sselev

    sselev Well-Known Member

    Тема перетворилась на базар хто менше дасть, може мені взагалі ще доплатити тому, хто зацікавиться моїм ноутом?

    Прохання до адмінів видалити тему.
     
  11. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    Взагалі то цікава пропозиція, скільки доплачуєте?:) А якшо серйозно то перед тим як створювати теми по продажу чого не будь то й ціну треба ставити відповідну тому чому небудь;) А то на вашу тему можна сміло вішати наступний заголовок: АКЦІЯ! ДЛЯ ЛОХІВ! ПРОДАЖ Б/В ТЕХНКИ ПО ЦІНІ НОВОЇ І НАВІТЬ ВИЩЕ! :nea: Може трохи грубо, але ж правда завжди не солодка:sad: тому й ображатися не варто
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)