Незвичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Alias, 7 лис 2008.

  1. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Мяу! Ой, чего - то растаращило. надо ещё поспать...

    ---------- Додано в 13:27 ---------- Попередній допис був написаний в 13:24 ----------

    Козлы и в Украине козлы, эка невидаль...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Ехеехх .не захтів Левандівка мені пиво поставити.....зажав.....однако
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Через несколько часов наступит новый 5772-й год еврейского календаря. Годы мы считаем от сотворения мира, но отсчет начинается с шестого дня творения, дня создания человека. Можно сказать, что изменения (а на иврите слово год, «шана», имеет общий корень со словом «изменения») происходят прежде всего в человеке, а благодаря этому — и в мире.

    http://www.jewish.ru/columnists/2011/09/news994300695.php
     
    • Подобається Подобається x 15
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я вас в доброзичливих балачках поздоровила і пісеньку поставила :)

    Шана Това!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Аватар сам злетів...
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Та,доречі,вітаю:give_rose::give_rose::give_rose:
    Вчора якраз зі Святом,ту подію відзначали:drinks:

    А ще вчора з Хондою на пєво ходили.:yahoo::girl_cool:
    П.С.Від неї всім добрим людям на ЛФ вітання!!:give_rose::preved:
     
    • Подобається Подобається x 14
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Христина,ти маш камінне серце,я б на 21.00 був як штик
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Сиджу. Ніби працюю, ніби... Чую трубить моя Ганнуся в свій новенький кларнет. Відать такі Новий Год!
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    зайшла на ЛФ - вперше за не знаю скільки - вже незвично :)

    та, ще сьогодні поки після офісу чекала на друзів, підсіла до менев Пузатій хаті схиблена художниця :) 15 хвилин розповідала за свою тяжолую жизнь та бідкалась, що незалежна Україна в неї усе забрала :)
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Переїжджаю стна на іншу квартиру...
    Хто пробував, знає...
    Вибачаюсь перед тими, кому не можу відповісти на питання...
    Переїду, поговоримо...
    Буду набігати деколи...
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    А нашо переїзджаєте?в старі тісно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не я ж переїжджаю... Малі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Дійсно,незвичний день, тому шо в Одеській області під час затримання особливо небезпечного злочинця загинуло 2 працівників міліції,ше 4 було поранено
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Я Ніколи так рано не вставав сам :)))
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    А хто Вас так ...розбудив зранку? Вороги!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Другий раз - другворогунепобажаєш.

    Перший раз - сам прокинувся :)
    В мене є вороги? :wacko:

    не знав ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. hunter

    hunter мандрівник

    три незвичні дні...
    п'ятниця: вже о 8:30 був на дачі, приїхала машина з щебенем, і засипав я ті проміжки між колодязем і землею сам під музичку :music:...
    далі десь в обід я приїхав до дому, трохи відпочив і потім в мене була навколоЛьвівська подорож :crazy:
    субота: далі мене чекав потяг в Рівне, в якому десь хвилин зо 30 поспав :wacko:
    там заїхали до друга додому поїсти, він зводив нас на дах свій , далі провів він нам мінімальну екскурсію по Рівному і далі сіли в потяг до Луцька.
    В Луцьку ми опинилися десь в першій годині і тинялися по місту, сходили в замок Любарта, зайшли на більярд, далі нас чекав матч волинь-Карпати, за дві години до матчу зайшли на стадіон . час плинув дуже-дуже повільно аж до початку самої гри, потім після перемоги карпат 2:0 всі сіли в автобуси-машини і поїхали до Львова, а ми мали чекати на дизель аж до першої ночі!! Стало вже холодно, тинялись по місту шукали щастя, але так і не знайшли :sad:
    неділя: годинку грали в карти на вокзалі, далі коли сказали шо в потязі немає плацкарту, а є тільки загальні місця ми зовсім прозріли о_О бо і так не спали попередню ніч, а ше тут думали на лавочках взагалі буде :wacko:
    але як виявилось лавочки були помякшені, тож ми трішки поспали (правда не багато, але краще шось ніж нічьо). Зранку все боліло від такого спання на коротких сидіннях, і ось ми у Львові, розбіжались по домам, встиг поспати дві години і далі мене чекала поїздка на машині за картоплею на зиму в якесь село на початку івано-франківської області, тож я за сьогодні побував в трьох областях :crazy: [/ HIDE]. далі важили, носили, грузили в машину мішки з картоплею... після приїзду назад додому чекала розгрузка того всього і ось я дома....
    з напіввідкритими очима сиджу зараз і стараюсь не заснути, бо потім в ночі не буду спати...
    ось таке воно незвичне :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Сьогодні рівно 4 роки як я зареєструвалася на ЛФ.
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. Fon

    Fon whom how

    сьодні в пижо сижу, нікого не трогаю. слухаю гайдена і вагнира. і тут мене штурхає в бік настирна рука. повертаюсь - молода сімья - мама, дитина і я..
    канєшна ж я не дурак, поняв шо треба місце уступити. зважаючи на абсолютну заповненість автобуса, прийняв позу журавля на взльоті і уступив місце. дитина собі влаштувалась зручно, нацепила капюшон і почала кричати. я шось так подумав, що поки заводити дітей не буду.. 15 хвилин така сирена. навіть не уявляю як ті мами витирмують. це ж вся невова система на ноль впала. ще й їхав враскоряку
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Йом-Кипур. День Искупления
    В канун Йом Кипура главный раввин России Берл Лазар обратился к еврейской общине страны: Мы стоим на пороге самого святого дня в году — Йом Кипура, «дня искупления». Именно в этот день окончательно решается судьба каждого человека на предстоящий год, Б-г прощает наши прегрешения и ставит печать в Книгу жизни

    http://toldot.ru/audio/lessons/lessons_16656.html?template=83
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)