Нецензурщина

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем hunter, 24 тра 2010.

  1. hunter

    hunter мандрівник

    А як ви ставитеся до матюків, чи самі матюкаєтеся, і чи є якісь заходи до нематюкання і чи є стягнення в адміністративному кодексі і т.п.?

    ---------- Додано в 18:13 ---------- Попередній допис був написаний в 18:11 ----------

    як на мене - де зараз не глянь - всюди матюкаються, кругом ходять діти, в маршрутках, в піцеріях, на вулиці, всюди....
    як це припинити?
    а ще як дівчата це роблять... мені це дуже неприємно, а вам?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Матюкаюся вголос рідко. До матюків звикла, але в міру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. night

    night Well-Known Member

    Стараюсь не матюкатись взагалі. Але інколи зриваюсь на жаль. Працюю над цим. А коли матюкаються в мої присутності не люблю звичайно. Але і проблеми з цього не роблю. Винятки складають люди які роблять це через кожні два слова і в кожному реченні. Стараюсь уникати контактів з такими особами.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я не матюкаюсь, я підкреслюю емоційне забарвлення. :)

    Ні, направду, я не матюкаюсь, але якщо конкретну людину (явище) можна назвати тільки нецензурним словом, то... із пєсні слов нє викінєш. )
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Українською мовою не матюкаюсь. Хіба що при собі :shy: В голос можу матюкнутись польською, але лише при чоловікові і найближчих знайомих. Зла на себе, але поляки загалом сильно матюкаються, навіть старші особи (свекруха, описуючи вибори, баба, розповідаючи про погоду, охоронець, обговорюючи бій..). Тому при собі польською дуже часто матюкаюсь. Хоч і не відчуваю, що це - погані слова, бо все таки чужою мовою. А от коли чоловік матюкнеться українською, то мене аж трусить!! :ireful: А його веселить..
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ось що написав на іншому форумі 60-річний російський журналіст:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я себе тим не принижую.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Матюки - стимуляція нижніх чакр, тому не матюкаюся...
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    - Вова! Что говорил папа, когда ударил себя молотком по пальцу?
    - А плохие слова можна говорить?
    - Нет!
    - Тогда ничего...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    В дома , при дитині - категорично Ні. (невживаю)
    При жінці , коли ми двоє - деколи. Вона теж так само.
    А на роботі - я матюками розмовляю.Такий собі англо-руский мікс.
    Робота в мене в полі/лісі , майже всі мужики....
    Майже , бо є 2 жінки -одна бульдозерист , а друга землемір.І вони теж матюкаються як заправскі шевці.
    Одна з цих жінок взагалі на хлопа подібна - дуже -дуже коротко стижена , курить сигатети без фільтру.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Лица славянской национальности?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Tarasyk

    Tarasyk Well-Known Member


    Матюкався багато, зараз чесно стараюсь перевчитись, якось воно збоку не негарно і неприємно.
    Із зауваженх в собі проблем:
    Проскакує слово с**а(через у) коли щось невиходить.
    Слово й*б .... , яке стараюсь заміньвати фразою про Оперний театр(хоч останнім часом до цього ставляться, як до повноцінного матюка:)).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Буває:blush:але так, щоб ніхто не чув:)Вдома ніхто не матюкається, а от у Максима мама може й загнути , та й він теж інколи ..але то якось так дотепно і смішно.Взагалі не переношу матюків на вулиці, транспорті, при дітях.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Нє...ну часами роблю довгі павзи між словами...буває....:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Вже краще українськими-народними, чим щоденними-хороводними.


    А на виробництві - то виробнича мова. Чомусь народ без них не розуміє, що має зробити. Це заодне знімає стрес, а то і до психіатра вже буде запіно ;) (шкода лише, що до дому несеться...)

    Як боротися? Біс його знає. Але щось придумати можна. Вас цікавить на державному, чи побутовому рівні?
    Як на вулиці по зубах за таке (адресні мати) почнуть бити - тоді і припинеться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Мабуть без матюків не можна..От одним матірним словом можна виразити те, що звичайною мовою хв.5 би "виражав":))
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. - Выразить без матюков, но столь же коротко и ярко свою эмоцию (а тем более - ещё точнее и ярче), надо уметь. Иметь большой словарный запас и уметь видеть суть вещей и людей. И то, могут не понять :)
    А матюки - некий "всеобщий эмоциональный эквивалент", элемент масс-(не)культуры :) Демократично.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Чим краще?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ясь

    Ясь Well-Known Member

    Сам у спілкуванні не вживаю, спокійно обходжуся. Допускаю іноді в переказі анекдоту, але там, де "з пісні слів ..."
    Також не подобається, коли хтось ліпить для зв"язки слів чи з нестачі словарного запасу (тим паче дівчата).
    Мої батьки не матюкаються, а от жінчині - вживають... Часом приходиться робити зауваження, щоб не біля дітей. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. nastinka

    nastinka відсутня

    стараюсь вживати суто свою рідну мову :)
    без русизму, а також зайвих слів, які не входять у словник :)
    але інколи ситуація потребує ...
     
а де твій аватар? :)