20 століття показало, що чимало вигадок фантастів насправді знайшли не лише наукове теоретичне підтвердження , але й практичне втілення. Мобільний звязок, телебачення, космічні польоти, лазерна зброя, комп"ютери... Напевно вже зовсім близько висадка людини на Марс. Зрештою, ось цей наш з вами спосіб спілкування (форум) ще декілька десятиліть тому міг здатися маячнею божевільного, я зараз звичайна буденність Натомість наразі залишаються нереалізованими полорожі в часі, пересування зі швидкістю світла, штучний інтелект та роботи-андроїди, телепортація, медицина ще не поборола рак та не знає як досягти безсмертя, ми ще не зустрілися з інопланетянами, наші уявлення про те, як влаштований всесвіт, все ще дуже бідні, я би сказав, ми не далеко просунулися від того часу, коли вважалося, ніби земля плоска і тримається на трьох китах Давайте поговоримо про те, чи досягло людство межі свого наукового розвитку? Або наскільки далеко нам до цієї межі? Які вигадки фантастів стануть реальністю в 21 столітті?
2038 - автомобілі http://www.youtube.com/watch?v=KyeFuDN53_E Мобілки: http://www.youtube.com/watch?v=IX-gTobCJHs Потрібно відзначити що це концепт 2008 року, а вже 2010 не порогом ... Футурополіси: http://futurin.ru/tag/футурполис/ Проблемы загрязнения окружающей среды и экономии энергии нашли своё решение в Дании. Неподалеку от Копенгагена построена самая большая в Европе экологическая деревня. С помощью новейших технологий тепло и свет в домах обеспечиваются при минимальных затратах энергии.
ой... а що буде цієї знаменної дати? андронний колайдер запустять? ну це ще далеко не гарантія що ми хоч щось там побачимо іноді люди схильні до гіперболізації своїх можливостей ми (люди) звичайно можемо без проблем знищити себе і навіть частину сонячної системи... але щоб що тай зрозуміти нам потрібні іноді сотні років... хоча при сучасній швидкості це буде дещо швидше...
Принаймні будемо бачити в яку сторону рухатись. Якщо експеримент вдасться - буде хороший матеріал (матерія) для подальшого вивчення (багато законів фізики можливо доведеться коригувати з врахуванням нової матерії).
Вся фантастика лайно, враховуючи що космонавтика виявилась нерентабельною а інопланетян нема про це однозначно свідчить той клінічний факт, що фантастика(літературна) на даний момент мертва, а на її трупі пляшуть ельфи з гномами По сабжу є дуже хороша робота Лотоша "Ошибки и штампы в фантастике", в якій показано наскільки все запущено Єдиний доступний більш менш вмєняємий Футуролог в мережі це Митио Каку, який є на либрусике А єдиний вмєняємий проект освоєння космосу це буріння астероїдів, наприклад проект Ганнимед. Все інше нам так само потрібне як Антаркида, тільки ще менше. Просто підтвердять свою теорію, навряд чи там хтось крім спеціалістів взагалі щось зрозуміє. Хіба що раптом відкриються двері в інший вимір і звідти не вилізе Ктулху