Набридло море, хочу в гори!!!

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Веселка, 17 тра 2007.

  1. Веселка

    Веселка Well-Known Member

    У мене проблемка невеличка. :confused: Хочемо з мамою і братом влітку в Карпати гайнути, з моря - до лісу, та мама боїться їхати навмання, хотілося б завчасно домовитися, де зупинитися (кімнатку винайняти чи щось таке). Може хтось що-небудь підкаже, може знайомі в когось є з Карпат чи з Закарпаття, які влітку планують на тиждень- на два здавати кімнату? Підкажіть будь ласка, буду дуже вдячна!!!
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Набридло море, хочу в гори!!!

    Веселко, вітаю Ваш потяг до гір. Насамперед скажу, що їхати можна і навмання. Вибирайте населений пункт, приїжджайте і знайдете там або бази, або кімнату в приватному будинку, або котедж також у приватному секторі. Це в Карпатах зовсім не проблема, були б тільки гроші. Є у Ворохті у мене точка, наприклад. У приватній садибі котедж. Номер на двох буде коштувати 120 грн. Всі вигоди, супутникове ТБ, тут же на подвір"ї сауна і більярд, за подвір"ям озерце з рибою, за рибалку господарі додаткових грошей не беруть. Звичайно, дорогувато, але дійсно класне місце, кілька кілометрів до підніжжя Говерли. Минулого року там відпочивали, але винаймали будиночок без "фаршу", платили 80 грн за чотирьох. Але зараз цей будиночок перероблено під сауну і більярд. І таких садиб у кожному селі і містечку вдосталь

    Якщо все-таки бажаєте знати куди конкретно їдете і зарезервувати місце, то зайдіть сюди http://www.ukrainet.lviv.ua/?c=46 , є посилання на спеціалізовані карпатські сайти.
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Набридло море, хочу в гори!!!

    Згадалося, що якщо б Ви хотіли більш спартанські умови проживання з готуванням їжі в казанах на вогні, то є такий-собі притулок Козьмещик - як правило, там можна зупитися в будинку, або Вам нададуть місце під намет.
    Зовсім близько від Козьмещика є Говерла і Петрос. Можна спланувати 1 день на Говерлу, 1 день на Петрос. Ще один день ми їхали на Яблунецький перевал. Поруч і річка є.
     
  4. Веселка

    Веселка Well-Known Member

    Відповідь: Набридло море, хочу в гори!!!

    Дякую за допомогу !!! Зараз старанно вивчаю той сайт, що Ви, MARTINI, мені написали, шукаю...
    Ольго і Вам теж дякую дуже!

    Якщо хтось підкаже ще щось цікаве, буду рада!:)
     
  5. lyubchick

    lyubchick Member

    Відповідь: Набридло море, хочу в гори!!!

    Привіт

    MARTINI, я прочитав випадково твоє повідомлення:
    мене цікавить - ти можеш дати контакти до тих людей в Ворохті, де ти віддихав? бо я якраз шукаю, куди б поїхати, і хочу наперед домовитися,

    наперед дякую
     
а де твій аватар? :)