На закупи до Польщі

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем practic, 21 січ 2013.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Можуть вимагати документів на підтвердження мети поїздки

    Так і я про те, що вас в інший пас не скеровують. Просто як в межах одного пасу є кілька рядів, то поляк вам покаже, в якому ряді їхати. Але пас буде той самий.
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Прошу пояснити, що таке пас, а що таке ряд...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    поляки ряд називають пас.
     
  4. coffeefan

    coffeefan Well-Known Member

    Бамбук, я вас прошу, не давайте неповноі (як з житлом) або взагалі неправдивоі інформаціі (з нормою у 300 євро чи з в*іздом у Польщу). Після того, як польський прикордонник на в*ізді направив вас на пас СД, європас чи всі паспорти, ви вже не переіжджаєте у ніякий зелений пас, ви просто ідете прямо до митника. Не ділиться кожний пас (СД, європас чи всі паспорти) на червоний і зелений. До вашого відома, додатково перевірити вас можуть вже на самому виізді з митниці на польську територію і навіть на дорозі у самій Польщі. На предмет візового режиму або контрабанди цигарок чи алкоголю.

    До Миха відносно цільового використання візи. Я б не шукав цю інформацію на подібних форумах (через високу імовірність помилки), а виключно в офіційних джерелах. Наприклад, у польському консуляті. Можна спробувати отримати офіційну письмову відповідь і мати зі собою під час поіздки копію на всякий випадок. З досвіду знайомих і свого власного. Має значення перший в*ізд, зробити це потрібно у краіну шенгенськоі зони, яка видала візу. Вже потім можна іхати і в інші краіни шенгену. Так робив я і так робили знайомі, які для активаціі візи перший раз поіхали у Польщу у неділю вранці просто випити кави. А потім спокійно полетіли в іншу краіну шенгену. Але знов же таки, користуйтесь виключно офіційними джерелами, індивідуальний досвід інших людей за основу не беріть. До кінця так і невідомо, чому затримували наших громадян у минулому році у Австріі і Німеччині. Чи тільки через нецільове використання візи чи з якихось інших причин. Готуйтесь до більш жорсткого відношення до нас зі сторони європейських установ. Один європарламентар сказав приблизно так - а що ж це за люди, які обирають таку владу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А як же
    ?
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Parfomenko

    Parfomenko New Member

    Ввозити в Україну можна товару до 500 євро, але якщо то продукти, то дуже дивитись не будуть. На одягу бажано зняти цінники, якщо багато. Основне - не брати великі кількості однотипного товару.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну Бамбук не поляк.

    Бамбук має наувазі що наприклад, в одному пасі, наприклад зеленому, може бути пару рядів.
     
  9. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Перед тим, як когось повчати і виправляти, спочатку уважно почитайте його слова.
    Я ніде такої пурги, яку ви мені приписуєте, не казав.
    Це ви розповідали повну нісенітницю про те, що пас вказує митник чи прикордонник.
     
  10. GrayEminence

    GrayEminence New Member

    Може хтось останнім часом їздив через Смільницю, підкажіть як там дорога? Така ж жахлива?
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ага, "вказує"....

    блін, та митниця - то завше чорний ящик - щоразу все по-іншому.
     
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Жахлива. Тільки в Хирові підрихтували кілометри зо три, а від Хирова до Смільниці і частково між Самбором і Хировом такий же жах.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Did

    Did New Member

    Привіт!
    Що зараз на кордоні? Коли у прикордонників ранкова перезмінка та коли зранку краще на кордон приїхати? Не хочеться зайвий час кукувати на кордоні.
    Цікавлять пункти перетину "Корчова-Краківець" та «Шегині-Медика».
     
  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

    о 8 перезмінка і зрання, і ввечері.
    приїжджайте о 5 ранку, проїдете з вітерцем...
    правда, це відносно. ті кордони цілодобово навантажені...
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    народ, а хтось провозив з Польщі рослини? Я чув, що тре паспорт на них. Де його брати?
     
  16. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Залежно які і скільки. Швагро привіз собі кілька туй, то без проблем. На пішому "човники" вазонки по одному носять регулярно. Там від виду і кількості залежить, як я зрозумів.
     
  17. Tanya Dul

    Tanya Dul New Member

    Всім привіт.
    А підкажіть, будь-ласка, які умови проходження митного контролю з візою на закупу в аеропорту. Я маю на увазі чи просять резервацію готелю чи ще щось?
     
  18. juliovx

    juliovx Member

    А чи може хтось детальніше розповісти про "поглиблений" огляд авто?
    Я чув, що митники абияк розбирають авто, а власник потім САМ ПОВИНЕН ЙОГО ЗБИРАТИ!!! Невже це правда?
    Чи є можливість уникнути цієї процедури?
    Що потягне за собою подібна відмова?
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Хто їздить на закупи до Польщі, не підкажете, які в них там будівельні магазини?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ляпота.... черг нема... я пройшов кордон за 12 хв.
     
а де твій аватар? :)