Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем MARTINI, 18 лип 2008.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Інтерв"ю з москалем про те, як він жив і працював після війни у одному із сіл Яворівського району Львівщини (кажуть то був найбільш бандерівський район :)) Легке чтиво

    http://www.lvivpost.net/content/view/646/307/
     
    • Подобається Подобається x 18
  2. Ser tabu

    Ser tabu _______________

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    в цьому якраз дуже велика різниця. в мене виникає думка, що росіяни найбільші ксенофоби на планеті. хм..............
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Сподобалося.
     
  4. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Чому ж вона виникає у вас зараз? Чи вам хтось у Росії говорів що вам треба їхати до дому?
     
  5. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Тому що більшість росіян не терплять інакомислячих. Така риса ще з часів СРСР унаслідувана.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    У меня есть уверенность, что пишет молодой человек, не знавший по настоящему жизни в эсэсэсэрии... :D
    Инакомыслие - это было основное состояние людей в то время. Думать, что люди действительно верили, крича "ура!" в ответ на очередные "призывы ко дню...." - совершенно не верно... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Не для образи: скільки Вам років? Більшості населення Росії а потім СРСРії(те-же..., но взгляд сбоку) було і є властивим вірити у заклики влади до останнього.На цьому базувалася ЗАВЖДИ система авторитарної держави. Я теж був таким, тому і знаю.
     
  8. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Уточніть будь-ласка "то время". А може Ви пропустили фразу "в лагерях для политзаключенных"?
     
  9. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Я не скрываю своих данных - ни места, где живу (не Канада!!!!) - ни возраст (50) :)
    Когда я пишу - инакомыслие было обычным делом - это значит, что и я, и окружающие меня люди не воспринимали серьезно "всеобщий одобрямс", это были некие условности, правила общежития. При этом в головах - именно "мысли" - совершенно не совпадали с официозом. Не надо думать, что не видно было всеобщей фальши и окружающей лжи...Парадные отчеты в прграмме "Время" - и очереди....Собственно - эсэсэсэрия и была подточена этим, как молью.
    А вот лагеря - это для совершенно не желающих примеряться с той действительностью.Это - не только инакомыслие - а еще и инакодействие....
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Не зовсім ТАК.
    У табори відправляли і без конкретного "дєйствія" і "мислія".
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    тут ви дійсно "дали Маху", незважаючи на партіну приналежність того Маха :)
     
  12. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Чім ви можете обґрунтувати такі висловлення? Ви жили в СРСР чи у Росії?
     
  13. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Жив в СРСР до його розпаду.
    Спілкуватися з людьми можна і на відстані, не обов"язково жити в Росії. От наприклад, як я з Вами спілкуюся...
    Стосовно обгрунтування - достатньо бачити на російських каналах висвітлення останніх подій на Кавказі...
    Скажіть чесно, що було б з Вами, якби Ви у своєму рідному місті вирішили б провести мітинг, присвячений, наприклад, висвітленню героїчної боротьби народів Кавказу проти російської окупації?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Якщо я буду користуватися для обгрунтування телебаченням та наприклад цім форумом, то я зможу обгрунтувати війну з Україною... та що з того? Чи телебачення - це теж саме що й громадяни країни?
     
  15. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Ничего не понял.... :)
    :)
     
  16. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    радистка Кет - дала Маху... Она не знала, что Мах - человек Мюллера....
    ==
    - Абрам, я седня дала маху.....
    но Мах же пару месяцев как в Израиль вьіехал?
    - Нет, Абрам - я нонче 3 рубля потеряла...
    - Ой, Сра - лучше бьі тьі дала Маху....
    ==

    от саме в цьому місці... якщо в "класичній совдепії" "лагєря" було "імя прілагательноє" - то тут навіть не "наріцатєльноє", а "место повседневного и вездесущего имения..."
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Просто оторвано от контекста. Тут поинтересовались
    я постарался изложить свой взгляд на различие распространенного в эсэсэре неверия в слова власти, критического к ним отношения (а что тогда - инакомыслие?) - и политзаключенными...
     
  18. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    Приклад: всім "втирали", що УПА - бандити. А є люди, у яких інша точка зору. Сьогодні більшість росіян вважають так само і вороже настроєні до опонентів. Чи я не правий? Це питання до пана borkhes.
     
  19. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    там було надто багато нюансів - всі "навскідку" - й не нагадаєш....
    Такі теми краще обговорювати по совковому сценарію - "тісна" кумпанія на кухні під горілку... бажано - зі "стукач в компанії"
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Москаль і бандерівці. Історія з перших вуст

    У минулу суботу був День прапора, в Київі на проспекті Леся Курбаса (50 лєтія Октября) повивішували державні прапорі, приємно дивитися...
    Це я до того що треба вірити у справу, а не як той вчитель... І досі йому спокою не дає вільна Україна. Що взагалі він хотів висловити, якось не второпав?:) Вдруге ліниво вже перечитувати.

    Додано через 3 години 7 хвилин
    "Не отсутствие еды, а отсутствие правды и совести, человечности и ума погубило империю зла."
    Словом, читайте Солженицына. "Блаженны алчущие и жаждущие правды, ибо они насытятся".
    14.08.2008 11:10​

    Валерия Новодворская http://www.grani.ru/opinion/novodvorskaya/p.139963.html
     
а де твій аватар? :)