Митинг в Харькове.

Тема у розділі 'Харківський форум', створена користувачем Vivienn, 2 бер 2014.

  1. Vivienn

    Vivienn New Member

    Здравствуйте, дорогие львовяне. Я из Харькова и хочу выразить вам свою поддержку и сказать, что таких как я много. Мы вас поддерживаем!
    Сегодня настоящие харьковчане, не те, которых вы могли вчера видеть в новостях на площади, проплаченные пророссийские симпатики и гопота из Белгорода, а настоящие харьковчане вышли на митинг против войны и против России, за нашу єдину Україну!
    http://www.youtube.com/watch?v=qWLsT90S-EI#t=11
    Сегодня на нашем харьковском форуме многие посмотрели обращение вашего мэра Андрея Садового и гордились им! :)
     
    • Подобається Подобається x 15
  2. kolob

    kolob New Member

    Я из Харькова. Слава Украине! Героям Слава!
    Банду гєть!
    Путина на кол!
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. kharkov

    kharkov Well-Known Member


    Я вот специально зарегистрировался на львовском форуме,что бы кинуть ссылку на Харьков Форум ,где харьковчане в шоке от мера Львова.В хорошем смысле этого слова.:)

    http://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=3591573

    Вот наш мер Гепа и мер Львова.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Бачили, читали :)
    Садового в нас за щось критикують, за щось люблять, в цілому ще досить нормальний мер.
    Скажіть ще на ХарківФорумі, що він у Фейсбуку публічно повідомляє, коли в нове житло переїжджає, яка вартість того житла і де взяв гроші і де до того жив. Я серйозно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. kharkov

    kharkov Well-Known Member

    Идеальных людей нет.Но впечатление весьма хорошее произвел.:)

    Наш мер просто клоун.В 2004 году он был За Ющенко,и вместе с Аваковым(ныне и.о МВД) Кричали Ющенко так(видео в ютубе есть).Потом перешёл к Регионам.А когда проффесор(Янукович) смылся из страны через день записал себя в друзья к новой власти.Гепа хамелеон,когда нужно меняет цвет :)

    Но я хочу сказать,что Гепа много сделал для города.Сделал отличный парк им.Горького настоящий европейский парк.Отремонтировал центр,детские площадки.Купил 5 трамваев впервые за все годы независимости.Ну и ещё много чего.

    Но Гепа у нас в Харькове щемит бизнес под себя.У нас заниматься бизнесом очень сложно,все держит Кернес.


    А по поводу ХФ то приходите к нам в гости :)
     
  6. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    У Вас реєстрація закрита тимчасово через наплив тролів ;)

    А про Гепарда вашого ми знаємо, зокрема, про його здатність перефарбовуватися, всякі "розумні" перли, про його дружбана Допу...складно про них не знати:rock:
    Інтерв"ю Гепи Мастафі Наєму мені дотепер в кошмарах сниться.

    ---------- Додано в 00:00 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:59 ----------

    Садовий у нас бізнес точно не тримає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У вас там таааак матерятся, что страшно писать., чтоб не нарваться.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Я час від часу почитую )
    І вірю в Харків )

    ПС. Ніхто не думає, що той шабаш, який у вас відбувся - це обличчя сучасного Харкова. То до коментарів в темці, що через нього вас будуть вважать "тупим бидлом" )
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    на однокласниках мій колишній однокашник з донецьку, який в Москві обтирається, постить таку хрень кока у офф, поспілкувавсь, зрозумів що ступінь затятості, наполегливості, та дурості того що поститься, та перенесення у практичну площину - це цілеспрямована робота, агентурна робота, Кремль розхитує країну, де засилаючи своїх емісарів, де граючись на тлі "бандероссику" окремх даунів (інакше не скажеш) .... до речі та мовна акція - у спілкуванні з "бандероборцями" діє як каталізатор реакції, усі воплі про "ани там фошИзтИ !!!" відразу перетворюється на якесь кволе - булькотіння ....
     
  10. lia lemony

    lia lemony Well-Known Member

    Лф у порівнянні з ХФ зразок цнотливості. :mocking:

    ---------- Додано в 02:15 ---------- Попередній допис був написаний в 02:08 ----------

    та кажуть що вже відкрили , почистили від ботів та провокаторів-тролів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    Почитала Ваш форум і трошки легше на душі стало, багато адекватних і розумних людей у Харкові.... Бо після проросійських мітингів вже починала втрачати надію щодо Сходу України...

    А реєстрація у Вас і далі закрита, захист від тролів
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Видно модери почистили форум від тролів та інших засланних казачків.

    Треба було читати ХФ коли розгорталися події на Майданіо_О:wacko:

    А зараз видно, що події в Криму трохи розкрили очі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    я мала необережність в той час завітати на Донецький форум, то потім не могла собі того пробачити... повний неадекват...
    хоча особисто працюю з кількома представниками зі сходу - у них зовсім інші погляди на події.. та це для нас і не новина)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Угу, я теж від Донецького була в шоці. Зрештою, як і від ХФ
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. kharkov

    kharkov Well-Known Member

    Ну это издержки русского языка.:) Когда мат в тему и к месту,я допускаю,но когда матом разговаривают то это конечно не очень.
     
  16. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Не ПРОросійських, а російських. В плані, що актив мітингів складали громадяни Росії.
     
  17. kharkov

    kharkov Well-Known Member

    то что было 1 марта это провокация россиян.У нас на востоке очень не любят/боятся Тягнибока и Фарион.Эти люди не адекваты и они способствую расколу Украины.Из-за этих личностей на юго-востоке многие думают что придут националисты с запада и будут уничтожать всё русское.:)У западной и восточной Украины конечно разная и не простая история,но нам нужно смотреть в будущие и уважать друг друга.
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну на рахунок Фаріон згідний, тьотка злегка дивна, ну а брат Тягнибок чим вас лякає? Та він своєю поміркованістю дістав навіть запеклих лібералів :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Bambook

    Bambook Persona non grata

     
    • Подобається Подобається x 2
  20. kharkov

    kharkov Well-Known Member

    Про Фарион я не могу забыть как она в школе с детьми общалась...Это полный ППЦ .Алёна? до московии,Не Петя а Петрик ну и в таком духе.:) Тягнибок очень плохие вещи говорит,про евреев про русских.Харьков русскоязычный город и когда Тягнибок начинает гнать на москалей,мы воспринимаем как будто он говорит про восток Украины.
     
а де твій аватар? :)