містика та містичні вчення...

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем duncan, 21 вер 2008.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ні, тема не про традиційницьку релігію... [​IMG]

    тема саме про містику....
    про незвідане, про суперечливе...
    ось, надибав у нетрях таку от історію:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Там є одна фраза...
    А кожна людина сприймає і відчуває Його співмірно до своїх можливостей.
    Духовних,розумових...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. harmony

    harmony Well-Known Member

    Нічого надзвичайного не знайшов. Я слухав ще " серйозніших пророків " безпосередньо. Якщо вірити всім хто тобі що каже, то можна і "дахом поїхати".
    Мене влаштовує теорія в Біблії.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Запостив текст на форум, куди захожу )
    Відповідь:

    (с)перто

     
  5. harmony

    harmony Well-Known Member

    Цікаво... Це ніби відкрив двері, а там вже на тебе чекають. А наставник - це як Касперский, тільки щось - зразу дусить. Головне вчасно "бази поновити", щоб якийсь червак мозги не надгриз, а "бази і наставник" напевно коштують немало?
     
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    ) сформулюйте конкретніше думку , то критика чи продовження асоціативного ряду ?

    Якщо критика , то дивно це чути ... вроки і тому подібне християни визнають , а медитацію ні ? )

    Навіть якщо не вдаватися до Ведів ..а наприклад взяти козаків .... козаків характерників ... вони також використовували медитацію ...


    http://www.vox.com.ua/forum/lofiversion/index.php/t293.html
    http://kharakternyk.in.ua/?id=33

    Ще можна почитати Кастанеду 12 книг.


    Всі ключові слова безпроблем гугляться.
     
  7. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Відколи це ?! А характерники-суть "чародії" з позиції християнства,зауважте ,будь-якої його гілки.
     
  8. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Така собі думка стосовно "нєізвєданного"
    « нетрудно понять природу "астральных путешествий в тонких телах", "осознанных сновидений" и прочих подобных вещей, так увлекающих сегодня большинство эзотериков. Суть проста: ваши желания формируют ваши видения. Материал для постройки модели видения берется мозгом из памяти, комбинируется в соответствии с заданной тематикой и транслируется, как готовое переживание.»

    Як бачите все цитуємо російською,а де ж наші дослідники? Вони певне вивчають "религійні мотиви в творчості Панаса Мирного" та інші актуальності.
     
  9. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Ставлення певної релігії до якогось явища, сприйняття цього явища чи ні - це виключне правило релігії і воно не може претендувати на роль істини.


    А ось тут згідний. Гадаю, якщо постаратися - де що таки знайдемо , але звичайно не в тиї обємах , що у сусідній державі.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    все якраз навпаки.
    вроки - ні, медитація - так. Але залежить яка медитація.
     
  11. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    А з якої позиції тоді розглядати цю тему про містику,незвідане...т.ін. це знову таки тема ,що лежить в площині духовного і з точки зору хімії і ботаніки-ніяк не вийде говорити про вуду, спірітуалізм а навіть характерництво.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Чому )
    Заклади по вивченню діяльності головного мозка є у всіх країнах.
    Наприклад професор Бронников. Уродженець Криму , має школи в Сбп , Київі - вчить незрячить бачити , розвиває сприйняття.
    Те що - це не піддається вивченню, не робить його не реальним.

    Етапи впровадження відкритів:
    1. Це абсудр, такого не може бути
    2. В цьому щось є
    3. Це ж елементарно ...

    ))))
    Але тема наче про змову, і обраних ...
     
  13. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Ну якщо так вже хочеться чогось таємного,незвіданого,магії,обраних і різних "таємних знань",то може забракне часу і сил на відповідальність за реальне.
     
  14. harmony

    harmony Well-Known Member

    Це звичайно критика. Який там наставник, чи адепт здатен контролювати ситуацію під час астрального виходу в паралельний світ ? Це нереально і взагалі, церква до подібних практик відноситься з підозрою. Все, що стосується потойбіччя, крім Бога, людині краше не тривожити. І перш ніж щось планувати в такому напрямку, варто подивитись на якому духовному рівні ви знаходитись. бо одного разу вийшовши в паралельний вимір. можете повернутись зі всіма симптомами нібито шизофреніїї. Я знаю кількох людей, які займались трансцедентальною та піднімали кундаліні. Двох з них уже немає, а один говорить несусвітні речі, тобто йому "диктують новітні послання", які він мусить передати людству. Людина, яка займається звичайною духовно-християнською практикою, дотримуючись біблійних канонів та релігійних принципів, нічим не слабша від різних адептів, а навпаки вони проти неї ніхто.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    У християн медитація є, як і в інших релігіях.

    Пупере, а що саме щодо містики? ікс-файлі підуть? :biggrin:
    А чари-мари (не плутати з абра-кадаброю) - то містика чи ні? ;)
    У мене про останнє є кілька історій із бабусиної скрині... моооторошних... :crazy:
     
    Останнє редагування: 22 вер 2008
    • Подобається Подобається x 2
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ти права, тему назвав так не "просто так"... :i-m_so_happy:
     
  17. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ну добре, а от візьмемо моє таке буденне явище, пояснення якому я ну ніяк не можу знайти...
    Кожен ранок в нас починається з церемонії будження малого в садочок. То цілий процес, який стартує від "Ой, ой, ой, ну ще капельку!!!" і закінчується частенько відчайдушною нехілою боротьбою за кожен клаптик ковдри. Нерідко зтягуєш малого з ліжка аж за двадцять дев"ята, а привести треба до 9-ї, бо можуть просто закрити двері. Тому буває, заштовхаєм в садочок неснідавшого і напіводягнутого, образно говорячи...
    Але як тільки приходять вихідні, ми мріємо відіспатися від робіт, уні і інтернету - Попсуймайстер в 7 ранку як штик на ногах, курча ляга! Ну пів восьмої гора. І всьо - приїхали греки, привезли цитрину... Тут вже від нього не відкупишся, залізе в ліжко, понатягує книжок-іграшок і мусиш бавитись-читати.
    І так продовжується місяцями вже.
    Містика?! Як на мене, повна...
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Самойловичу, знайдете причину сего містичного явища, то і нам повідомте. :biggrin:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. harmony

    harmony Well-Known Member

    Можливо наведена порча.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Під прицілом? ;)
     
а де твій аватар? :)