Мікроконтролери

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Espert, 19 жов 2007.

  1. Espert

    Espert Забанений!

    Ау, форумчани, найдуться люди які займаються цією справою??? Може хтось щось підкаже??? А то в мене час приблиззно до травня місяця є! І я хочу на їх основі розробити якийсь проект!
     
  2. EntOther

    EntOther Well-Known Member

    Відповідь: Мікроконтролери

    А який проект?Про що?Вчому допомогти??...Може Ви мене просвітете..Або мені засліпило..
     
  3. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Мікроконтролери

    Ти маєш на увазі PLC?Я працюю з AB, сіменс
     
  4. Iko

    Iko Member

    Відповідь: Мікроконтролери

    Можу щось підказати по РІС від Microchip...
     
  5. Espert

    Espert Забанений!

    Відповідь: Мікроконтролери

    Задача полянає, щоб розроблений пристрій був на базі найпростішого MCS51.
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Мікроконтролери

    Років 15 тому в мене не приймали робочий макет (для підприємства) тільки тому, що я обійшовся БЕЗ мікроконтролера. А треба, щоби був.
    Розрізав я шину на АЛС (індикатори), товариш поставив щось 1816.
    Класна прога:
    input зліва,
    output направо
    Jump на нуль.

    І на біса той мікроконтролер...
     
  7. Mike

    Mike Well-Known Member

    Відповідь: Мікроконтролери

    Хто не підстрибував від щастя коли контролер оживав з першою програмою, той не все у житті пізнав :)

    Та й час вже на дворі такий, що контролери вигідно ставити замість простішої логики, і дешевше, і надійніше. Вже не кажучи про інтелектуальність.
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Мікроконтролери

    В тому то й справа, Mike, що контролер має властивість "зависати". Чекати, поки спрацює зовнішній (тупий, не контролерний) Watchdog - іноді не можна.
    Тому ... контролер-контролером, але для критичних аплікацій повинна бути штучка на "розсипу".
     
  9. Mike

    Mike Well-Known Member

    Відповідь: Мікроконтролери

    Десь, років з десять власного досвіду кажуть, що при грамотному живленні та захисту від перешкод (повна гальванична ізоляція), робить роками без жодного збою по 24 години. Статистика є. А попершу, дійсно, траплялося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Мікроконтролери

    в мене теж випадків збою немає за 8 років
     
  11. Lestatlvv

    Lestatlvv Member

    Відповідь: Мікроконтролери

    програмую і вчуся програмувати мк Atmel ATtiny2313, зараз подружив МК з сіменс м55, класний ресурс на якому є "обучалка" по цих мк http://www.radiokot.ru/start/mcu_fpga/avr/.
     
  12. matvs

    matvs миється в бані

    Відповідь: Мікроконтролери

    Раджу всім кинути ті застаріли AVRи і інші контролери і перейти на ПСОКи фірми Cypress(www.cypress.com). Я вже давно перейшов на ПСОКи і успішно їх використовую у своїх проектах.
     
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Мікроконтролери

    matvs Ви хоч одну тему(коротку як от оцю ) або назву теми прочитали перш ніж дописувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)