Пропозиція Microsoft (Nokia) Lumia XL 640 - 5.7", 13 Мп

Тема у розділі 'Телефони', створена користувачем koyot, 15 сер 2016.

  1. koyot

    koyot New Member

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Черный корпус, экран (5.7", IPS, 1280x720)/ Qualcomm Snapdragon 400 (1.2 ГГц)/ основная камера: 13 Мп, фронтальная камера: 5 Мп/ RAM 1 ГБ/ 8 ГБ встроенной памяти + microSD/SDHC (до 128 ГБ)/ 3G/ GPS/ поддержка 2х SIM-карт (Micro-SIM)/ Windows Phone 8.1/ 3000 мА*ч

    Крайне удобный девайс, яркие цвета, не глючит.

    Продаю телефон + красный силиконовый чехол + наклеена защитная пленка на экран. В комплекте документы и оригинальная упаковка. Все в идеальном состоянии, экран без царапин. причина продажи - появился другой телефон.

    покупался на розетке -
    Microsoft Lumia 640 XL (Nokia) DS Black + оригинальный чехол book-flip в подарок!

    цена на розетке - 4 399 грн, цена на розетке по акции - 3 888,
    моя цена 2800
     
    Останнє редагування модератором: 15 сер 2016
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
  2. shiftscora

    shiftscora Member

    Привіт усім! Планую собі новий смарт купити. Мені багато від телефону не потрібно - просто щоб дзвонив, ну і щоб можна було іноді в інет вийти. Поки що мені до вподоби ось ця модель. Але не певен, чи можна на нього захисну плівку наклеїти, а то не хотілося б подряпати випадково. По продуктивності, думаю, що все буде більш ніж добре, все таки двоядерний проц і 512 метрів озу, щось та значать, у мене на ноутбуці стільки ж. А от батарея не знаю скільки триматиме? 1500 мач - начебто немало, але чи вистачить хоча б на добу? Я звичайно не збираюся постійно в мережі сидіти, але іноді подивитися фільм або послухати музику хочеться. Підкажіть будь ласка, хто знає.
     
а де твій аватар? :)