Металошукач

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем консультант, 21 кві 2008.

  1. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Вже рік користуюсь металошукачем Е-Трак та магнітометром Фішер Ф-під. Єдине заняття, в якому знаходжу віддушину у вільний час, щоб не "поїхати мозгами" - це активний металопошук незалежно від результату. Те, що когось щось там "дусить", до голови не беру.
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А як же душа? :)))
     
  3. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Васильку,привіт!Як Ви там...як комсомольська душа?
    А металошукач Вам нашо,га-а? Шо-с те замислили?
    Заходіт,кавусі-си випємо!:nyam2:
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

     
  5. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Та в кого партійний квиток зберігся,то і душа коМММіністіческая і хватка на приватизацію бізнесова збереглася!
    Правда,пане Васильку?!;)
     
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Найцікавіше те, що тепер все навпаки: з металошукачем на душі стало спокійніше. Можливо тому, що Е-Трак настільки досконалий прилад, що працювати з ним одне задоволення. Створивши маску на пошукову ціль, яка мене цікавить і вперед. Практично бачить лише те, що мене цікавить, все інше минає. З Гаретом на 100 ям двадцять корисних знахідок, з Е-Траком на 100 ям 85 - 92 корисних знахідок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    ЩО знаходили?
     
  8. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Різне трапляється. Справа можливо навіть не в матеріальній цінності, а в моральній. Якщо колись я був фанатом в рибалці, то тепер мені "перемкнуло" в металопошуку. Це навіть в порівняння з рибалкою не годиться, азарт та інтерес в 100 раз більший, крім того не сидиш, а постійно рухаєшся на свіжому повітрі. Правда не шукаю по курганах та могильниках, в місцях бойових дій та в інших місцях, де не дозволяє совість і закон.
     
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  11. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Вчора знайомий розказував, що коли він мав 4, чи 5 років, випадково ще з одним пацаном в селі знайшли гарно оброблену скриню, яка частково виглядала з піщаного горба внаслідок обвалу. Недалеко від того горба знаходиться стародавній замок. Не маючи сили нести, вони волоком тягнули додому. Коли дотягнули до дороги, над"їхав УАЗ, звідки вийшло двоє мужчин і запитали звідки вони це тягнуть. Хлопчина відповів, що знайшли в піску на горбі. Ті загрузили ту скриню в УАЗ і поїхали. Чоловік до сьогоднішнього дня не може цього забути.
    А я так думаю, якими сволочами потрібно бути, щоб забирати щось у дітей. Якщо на мене, то чесно кажу, незалежно від того,що там є, я б ту скриню сам заніс до батьків тих дітей, хай тішаться батьки та діти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. propovednik

    propovednik Member

    у мене асе 350 .гаретт. повністю задоволений. правда американський варіант. нічим негірший за 2500 та етраки .шукае неапарат а людина.
     
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Не маю нічого проти Вашої Аськи 350, але Е-Трак є Е-Трак. Там, де я колись ходив з Гарретом - 2500, Е-Трак ще додав біля 80% знахідок.
    В Е-Траку є дуже хороша функція - створення маски. Створив собі маску під цілі, які тебе цікавлять і вперед. З маскою 95 % всякого сміття не помічає, а сигналіізує тільки при виявлених цілях, що вказані в масці з відповідними показниками провідності та індуктивності.

    Дивився це відео. Мені подобалось. Повезло чоловікові. Правда, якби це знайшов в нас, то навпаки, не повезло б тому, хто знайшов... .:)
    http://www.youtube.com/watch?v=wryuCuxesxc
     
  14. propovednik

    propovednik Member

    думаю таки повезло б. фільм хороший .але все таки апарат думаю стоііть на другому місці. ЕТРАК коштуе трохи більше 1000 долларів. недавно знайомий собі купляв нового. так і познахідкам нічого путнього незнайшов . памятаю років пять тому знайомий мій якому зараз за 60 . звичайною асею 250 цебто гаретом підняв перстень мертва голова.хто в темі той знае про що я. продав він його за 8000 уе. перстень возили наекспертизу до НІМЕЧЧИНИ там же німці його і купили. і таких випадків багато. я також мав етрак правда недовго .доводилось працювати з багатьма апаратами поскільки я займаюся ще й ііхньою продажею та маю чіткі заміри кожного апарата в роботі по глибині на монету та великий обьект окремо починаючи від асе 250 закінчуючи етраком. . зараз бігаю з звичайною асе 350 .апарат повністюсебе оправдовуе по ціні та якості. тай коштуе недорого відносно інших . поверху бігати саме то. а краще мати два апарати один для розвідки а другий глубинний ну але це вже інша історія.
     
  15. Kyznechik

    Kyznechik New Member

    Были не море в Херсоне, так вот там Деденька по пляжу вечером с металоискателем гулял. так вот он кождые два метра перекапывал, и что-то в сумочку бросал, тоже живу этой идеей!
     
  16. morze

    morze Well-Known Member

    Ходи в шахту! Металу навалом! Металошукач -також -метал!
     
  17. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Я заплатив 1700 у.о.. Якщо додати все решта, що докупив, то вийшло трохи більше ніж 2300 у.о..:) Те, що не прилад шукає, а людина, я в курсі, але для мене є різниця, що копати 100 ям і 25 з них результативні, а що 30-ть, а результат той самий - 25, тим більше приходиться копати на різну глибину.
     
  18. morze

    morze Well-Known Member

    відсутність інформації дозволяє вірити, що Ви ще не все знаєте! Заплати 1700 у.о. і металошукач непотрібний!
     
  19. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Не справа в грошах... . Хто шукав, знає наскільки це цікава справа.
    Люди купують рибні снасті по кілька соток у.о і не мають ніякої гарантії, що щось впіймають, але їх влаштовує не так риба, як сам процес. Те саме й тут.:)
     
  20. morze

    morze Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)