Меню для моєї домашньої тваринки

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Bagirka, 22 вер 2009.

  1. Bagirka

    Bagirka Member

    Потрібна професійна порада...

    Мені подарували кошеня. В мене постало запитання: як його доглядати , а особливо, - чим кормити?... В магазинах ціла купа різних кормів...о_О, а який саме мені вибрати..., чи може потроху різних...?

    Чи є тут знавці по даному питанні? Буду вдячна за будь-які поради:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Я не знавець, але думаю, що краще годувати натуральною їжею. Якщо не повністю, то хоча б наполовину з кормом. Моя бабуся завжди так кота годує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Bagirka

    Bagirka Member

    а який корм вибирати: сухий чи консерви, які марки: віскас, 4лапи, хілс, кеніде, педігрі...їх же ТАКА кількістьо_О, чи просто вибрати середній по ціні?..
     
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Простіше годувати кормом. але корисніше звичайними продуктами, бо від тих кормів котики потім раніше вмирають:sad:.
    Або вже як годувати, то дуже якісним.Вісказ і Кітіікет я б не радила.Сама продавщиця знайома не радить їх купувати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Bagirka

    Bagirka Member

    дуже якісний -це дорогий..., чи якось по складниках можна визначати?
     
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    саме так..нажаль.
     
  7. Volodarka

    Volodarka Well-Known Member

    Согласна. Моей кошечке уже 15 лет. Привезли её месячным котёнком из Киева. Вначале кормили её чем прийдётся (первые месяца три), потом Вискасом, Китикетом (лет пять), так как особого выбора в середине 90-х не было, да и с финансами было не очень... Потом стали переводить её на более качественные корма (исходя из цены и советов консультантов в зоомагазинах). При этом учитывали её вкус - она у нас привередливая. Сейчас кормим ProPlan (PURINA) для пожилых кошек. Покупаем её лакомства для кошек, даём перепелинные яички по одному в день. А вообще, Bagirka, зайдите в любой зоомагазин и попросите продавца проконсультировать Вас. И внимательнее изучайте этикетку перед покупкой корма, они отличаются в зависимости от возраста животного. Желаю удачи в воспитании Вашего питомца и радости от общения с ним!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Хілс і проплан самі нормальні, на мій погляд, але дорогі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Приветливая

    Приветливая Well-Known Member

    Хилс и Проплан мой не лопает. Кормлю котика Royal Canin'ом. Корма шикарные и выбор огромный: там и для целиком домашних животинок, и для живущих и в помещении и на улице, и для отдельных пород, и для особо шерстяных. Гигантский ассортимент. Я обычно комбинирую разные корма (по совету ветеринара). Беру корм "для особо привередливых кошек", для длинношерстных (чтобы шерсть не скапливалась в организме), еще с витаминами для домашних котов. И смешиваю. По деньгам получается примерно так: кило корма стоит примерно 300-400 рублей (60-80 гривен). Пяти килограммов хватает на месяц (кот весит 5,5 кг и ест 3 раза в день по 75 грамм). Если посчитать по в месяц на корм уходит 1500-2000 рублей (300-400 гривен). В принципе - деньги терпимые.
    Но если это дорого - не в коем случае не покупайте Вискас и Китикет, изуродуете животное. Берите немного нормального корма, чтобы подкармливать, покупайте витамины, еще пророщенное зерно (чтобы он лопал травку) и основной состав пищи делайте "человеческим". Какой именно - к ветеринару, он должен дать рецепты и объяснить как кормить. В Москве (а у нас все намного дороже) за подобную консультацию у ветеринара (с осмотром котика) берут 500-700 рублей (100-140 гривен). Один раз потратитесь и будете спокойны за котика.

    Вот тут посмотрите (Роял Конин для котят и программы питания): http://www.royalcanin.com.ua/uk/pages/programma_dlya_kitten.html
     
    Останнє редагування: 23 вер 2009
    • Подобається Подобається x 2
  10. night

    night Well-Known Member

    В мене кішка. 8 рочків вже має. В харчах дуже привередлива. Годуюю її Royal Canin'ом. Так я к кішка довгошерстна додаю спеціальну мазь в корм раз в день. Royal Canin порадив ветеренар. За всі ці роки проблем з здоровям кішка не мала. Щодо продуктів з столу людей ,чула думку що годувати не можна, так як вітамінів нема всіх які потрібні кішкам, а деякі просто не засвоюються. Також не варто годувати сирим мясом і рибою, так як там можуть бути шкідливі бактерії. Краще зварити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Bagirka

    Bagirka Member

  12. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    отже першою справою нічого сирого не давати. Якщо кіт породистий то молоко теж заборонено (і сире і прокип'ячене). Що можна- варену рибку, варене мясце, варену кашку з перетертою курячою печінкою. Один раз на два тижні можна дати половинку вареного яйця (розтертого в руках). Бажано не наварювати на декілька днів, тому що кошеня не їсть старого або неохоче їсть. Пізніше починаю давати ПРОПЛАН (приблизно 45 грн/кг). Підняли так уже не один виводок котенят.
    З.І. Поки не поробите перші прививки не пускати до інших тварин. За прививки краще домовлятись в вет. клініці і не довіряти базарним продавцям (навіть якщо радять ду-у-уже щиро і кліпають очима). Можуть нарадити огого, щоб потім не довелесь чухати потилицю
    Ох, і ще забув добавити. Позабирайте поки що всі коврики і тряпки з підлоги (щоб не привчався ходити на них в туалет). Купіть, поки малий, щось для точіння нігтів (наприклад стрижень з бомбоньчиком на підставці), тому що якщо звикне до дивану чи мягких крісел- спасу не буде
     
    Останнє редагування: 23 вер 2009
    • Подобається Подобається x 4
  13. Bagirka

    Bagirka Member

    дуже вдячна за ваші коментарі та поради:)

    чи можете підказати чи є у Львові якісь інтернет-зоомагазини, бо я перерила весь гугл, - нічого не можу знайти:sad:
    або куди іти купляти корм, бо в супермаркетах крім кітікету і віскасу нічого не бачила...:sad:
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Йой, я аж сам захотів стати тим котом....
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. night

    night Well-Known Member

    Я купляю корм Royal Canin, всі вітаміни і взагалі всі необхідні речі за доглядом за кішкою в магазині навпроти Стрийського ринку біля продуктовго магазину "Дари моря" (нажаль не знаю точнішою адреси). Там же і дадуть хорошу консультацію. Порадять комплекс вітамінів. Плюс в тому що всі корма, вітаміни на вагу доступні. Можна спробувати який саме вашій кішці набільше посмакує.
     
  16. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ще схожий магазин є на куті Кавалерідзе-АнтоненкаДавидовича (Сихів). Теж вибір непоганий. На базарах (є на Шуварі і на Краківському) можна купити, але там як правило, асортимент бідніший а ціни ті ж самі що у магазині
     
  17. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Це на Шота Руставелі. Трошки далі в сторону центру є ще непогана ветеринарна аптека, я там купувала "Стронгхолд" - він одним махом вбиває бліх і глистів, в інших зоомагазинах його не було, ну і кормів там також до кольору-до вибору. Ще бачила упаковки з дорогими кормами в "Андрій-ветсервісі" на Кубанській, там ще є міні-зоопарк.
    Я свого кота вирішила кормами не годувати, їсть курячі відбиті шийки (вам ще рано), яловиче серце, час від часу перепелині яйця, курячі шлунки, серця, сир, кефір, знежирене молоко (рідко), куряче м"ясо, овочі - сирі і варені (як не дивно, любить :) ). Ще любить схрумати житній сухарик, кукрудзу, деколи щось із круп - все без солі, морську рибу - раз на 1-2 тижні, ну і різні котячі вітамінки - для розчинення шерсті у шлунку, з комплексом мінералів і т.п. Все м"ясне і рибне - або відварюю, або переморожую декілька днів в морозилці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Ще згадала за догляд - якщо маєте пластикові вікна, не відхиляйте вертикально - були випадки, коли кошенята пробували вискочити, застрягали головою у щілині і там дусились. :sad:
    Ну і краще не залишати кошеня без нагляду при відчинених вікнах - може звалитися і загубитись. Мій попередній кіт так примудрився забігти до сусідів, які жили на останньому поверсі сусіднього під"їзду. Так там сидів під диваном три дні і трусився, поки їх малий не побачив моє оголошення і не віддав кота. :)
    Ще бажано не залишати води у ванні або відрах - коли звалиться старше кошеня - відбудеться легким переляком, а мале може втопитися. Ну і дроти ховати, щоб не погризло. Я ще на перших порах піднімала повище штори і фіранки, бо мій котяра як десь несеться, то зносить все на своєму шляху, як був менший - пробував гойдатись на фіранці. Ми для нього оббили велику дошку старими капами, а нагорі причепили іграшку, тепер він відривається не на наших шторах чи меблях, а на своєму "спортивному комплексі". :)
     
    Останнє редагування: 25 вер 2009
    • Подобається Подобається x 3
  19. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Читала в нім.журналі для фрау :) що звичайним коровячим молоком годувати кошеня дуже не радять, а що до чого і чому не зрозуміла
     
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Для зовсім маленьких кошенят, які залишилися без мами, в аптеках продаються замінники котячого молока. Моєму котику 7 місяців, молоко любить, але п"є нечасто. Причому магазинне нежирне сприймає дуже добре, а від домашнього з туалету не вилазить. А взагалі багато хто з ветеринарів вважає, що до року кошеняті потрібне молоко, пізніше вони його перестають засвоювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)