Мафський трибунал

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем nirvanka, 21 бер 2011.

  1. Masini

    Masini Well-Known Member

    Может подать на Сашку за то, что он меня пустым местом назвал? :)))
     
  2. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    А куди на радикал?...
    Гаразд, зараз спробую...
    [​IMG]
    http://i037.radikal.ru/1103/73/faadf6b13570.jpg
    [​IMG]
    http://radikal.ru/F/i037.radikal.ru/1103/73/faadf6b13570.jpg.html
     
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Нє, ну я при бажанні теж можу тут на половину гравців в мафію подати ))))
    Як тільки не називали за всю історію ))
     
  4. hunter

    hunter мандрівник

    Darma Nirvanko syd tyt zrobula, teper bydytj vsi na vsix podavatu v syd (jak v filjmi "trasa 66")
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Тут просто образа за від'ємну карму, от і все. ;)
     
  6. Masini

    Masini Well-Known Member

    Не ну, Хисп жжот :haha: :haha: :haha:
     
  7. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    Угу, прізвища не перекладаються, але був такий дисидент Чорновіл, і його прізвище завжди згадували в російськомовній пресі не інакше, як Черновол.
    Я думав, що ніхто не знає правил правопису, і коректного прочитання латинки.
    Власне кажучи, щоб наперед мені не закидували - я хотів і гравця Honda назвати Гондою, а не Хондою, і гравця Hunter назвати Гунтером (або Гюнтером, бо це ближче до існуючого німецького імені), але щодо першого ніку - то неправильне прочитання назви цієї марки автомобіля в нас неформально всюди прийнято, і тому я з цим навіть не міг би боротися.
    З другим ніком, я зрозумів, що це калька з російського прочитання слова мисливець англійською (хоча навіть з англійської, мало б читатися Гантер, а не Хантер), що ж до гравця hisp, то етимологія походження його ніку мені була невідома, я припускав дві версії - або це скорочення від слова Гіспанія, гіспанець (як колись називали Іспанію та іспанця), думаю собі, що це за гіспанець у нас з'явився, або це анаграма від слова гіпс. Обидва випадки давали одну версію прочитання його ніку.
    Щодо прочитання задом наперед псіг - для мене це нічого не говорило, а якби я хотів називатися психом задом наперед, я б написав латинкою або xusp або xysp або hkusp чи hkysp чи hcusp чи hcysp, чи в крайньому разі hkisp чи hcisp або khisp чи chisp, але аж ніяк не hisp. Написав би він, припустимо, xisp - у мене б не виникало жодних питань, як читати його нік.
    І ще одне, за твоєю логікою, Masini, мені б мали дати жовту карточку за те, якби я назвав його Говнісп або Хуїсп. Але я його так не називав, я лише намагався прочитати його нікнейм правильно, і за це мені дали жовту карточку - я в шоці... В слові гісп не має нічого образливого, це транскрипція (прочитання) слова hisp українською. Крапка. Прошу зняти з мене ту жовту карточку.
     
  8. Masini

    Masini Well-Known Member

    Хисп не нарушил правил, чему в подтверждение твой принтскрин. Вопрос закрыт.
     
  9. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    Якщо це був натяк, я не зрозумів.
    Якщо він хотів сказати, як правильно читати його нік, нехай би він це і зробив.

    ---------- Додано в 13:42 ---------- Попередній допис був написаний в 13:41 ----------

    5.3. В темі гри всім заборонено ставити карму і писати коментар через терези. Порушник отримує автокіл і дискваліфікацію на 3 наступні гри.
    а правила для кого???о_О
     
  10. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Суддя свій вирок винесла!
    Оскарженню не підлягає!
    Справу закрито!


    припиняйте цирк )))
     
  11. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    не всіх, тільки гравця hisp:good:

    Коли я помітив, що всі далі продовжують писати неграмотно, а ще, прочитавши в когось в підписі - описки не є помилками, а авторським викладенням матеріалу, я почав думати, що тут всі пишуть неграмотно, і що тут прийнято так писати, тому потім я старався повторювати помилки інших, щоб бути як всі.
     
  12. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ти називав його Гіспом після того, як Масіні пояснила як це робиться і після того, як Хісп особисто звернув на це увагу через коментар в кармі.
     
  13. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    ця незрозуміла і необгрунтована від'ємна карма мене образила, тому так, принципово.
    Наскільки я зрозумів, його виправдали через те, що він нібито не робив мені підказок, але ми тут говоримо не про те, робив він якісь підказки, чи не робив, інакше я б на нього не скаржився, якби він робив мені якісь підказки, ми говоримо про те, чи ставив мені він від'ємну карму, чи не ставив, а він таки ставив.
    А також те, що він сміявся над правилами, йому, мовляв, порушувати правила можна.
    В принципі, робіть, як хочете.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Пропоную Хантера розстріляти за трансліт.

    ПС: Патлатус - зануда
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    :haha: :haha: :haha: А подумати про те, що якщо десяток людей пише яке слово саме так, то значить, що не вони помиляються, а ти? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    читай вище.
    він не мав права писати коментар в кармі. Міг написати в приватному повідомленні те саме, або на стінці в коментарі написати.
    Методів було - безліч. Однак він обрав той, що порушує правила.
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Мартіні як завжди поставив лаконічну крапку в суперечках :)))
    Хантера не трош! Його завтра випишуть..

    ---------- Додано в 12:55 ---------- Попередній допис був написаний в 12:55 ----------

    Суть правила - не давати підказок іншим гравцям в першу чергу.
     
  18. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    там десяток людей його слово не писали, дехто писав латинкою.
    і взагалі, якщо всі люди пишуть неграмотно, я зазвичай не збираюся писати так само неграмотно тільки через те, що, можливо, вони всі не помиляються.
    так, я такий

    ---------- Додано в 14:00 ---------- Попередній допис був написаний в 13:59 ----------

    Тоді це правило не має сенсу.
    Якщо суть правила тільки в цьому, то це ж очевидно, що ніхто не буде скаржитися - хто ж буде скаржитися за надану підказку?
     
  19. Кохана

    Кохана LuBimaya

    :haha::haha: мартіні зе бест!

    Патлатус, лишися ти тої транскрипції вже!
    І до речі, слово hunter англійською читається саме хантер! а якщо українською то треба казати мисливець! Якщо тобі людина сказала, що він Хісп, то яка тобі особисто різниця???? нє пофіг?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Особи, які в цьому не зацікавлені.
    Наприклад, якщо ти - мир, а Хісп - маф, а ролі не відкриваються, а він вбитий, пише тобі в комент "я був комом і перевірив Нірванку - вона маф", а Нірванка не маф.. Розумієш?
     
а де твій аватар? :)