Мафський трибунал

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем nirvanka, 21 бер 2011.

  1. Masini

    Masini Well-Known Member

    А коверкать его ник, несмотря на многочисленные замечания - это ты считаешь нормальным??? Я тебе еще раз объясняю, я за коверкание моего ника отправила товарища в бан на пол года и отстранила от мафии навсегда. Так что хватит ныть, жертва, ёмаё
     
  2. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    Хто перекручував його нік??? о_О
    Я його читав за правилами правопису, а не перекручував. Перекручують ті, хто читає h через х в українській мові!!!
    Перекручують ті, хто називає Айнштайна - Ейнштейном, Ойлера - Ейлером, букву е (експонента, основа натурального логарифму) читають як є, хто Ляйбніца називає Лейбніцом, хто Ляйпціґ називає Лейпцигом, і тому подібне.
    Я лише борюся за справедливість, і коректне читання і писання, коректне переведення з латинки у кирилицю, і навпаки.

    ---------- Додано в 12:22 ---------- Попередній допис був написаний в 12:14 ----------

    Почнем ще раз.
    Я дав три лінки на допис з кармою, отже, я довів вину підсудного.
    Ведуча має винести вирок червоним - не було дотримано процесуальних норм: ведуча не винесла вирок червоним:
    отже, її вирок я не вважаю чинним, і вважаю, що потрібно переглянути це рішення, зняти жовту картку з мене, засудити гравця hisp (не буду транслітерувати кирилицею ніки гравців надалі, щоб не було безпідставних звинувачень у перекручуванні ніку) до міри покарання дискваліфікація на 3 наступні гри за статтею 5.3. чинних правил мафії.
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Підтримую.
    Ні. Мені навіть свого вже не видно. Цю опцію просто відключено через технічні причини.
    В темі гри тобі пояснювали як читається нік Хіспа. Ти не помічав чи ігнорував?
    Там не видно карми. Якщо хтось ставить карму через терези, то вона під дописом не відображається.

    Хісп, то були такі коменти чи нє?
    Це було порушення правил форуму. Жовта картка не має штрафних балів і не є покаранням, а лише попередженням. Якщо ще раз буде подібне порушення, то тоді вже буде червона картка і штрафні бали.
     
  4. Masini

    Masini Well-Known Member

    Слушай, я сейчас найду какой-нибудь язык, где ты будешь читаться, как Говнятус или Хуятус. И буду тебя так называть все время, и попробуй мне докажи, что тебя это оскорбляет. Хисп ничего плохого или оскорбительного тебе не написал, так что прекращай демагогию, уже напрягает
     
  5. hunter

    hunter мандрівник

    We raz kazhy Patlatik - Hispa vsi nazuvajytj 4erez bykvy "X"
    do pruklady 4omy tu Xrustunky nazuvav Xrustunkojy, a ne za pravulamu "u"="y", a bykvu "X" v tvomy pravopusi nema, to ìì tu b mav nazuvatu "?rystynka" - Patlatik, v cjomy vupadky tu ne pravuj!

    Vusnovok:
    slovo prusjazhnogo:
    Patlatus: zaslyzheno otrumav zhovty karto4ky za perekruvlennja niknejmy!
    Hisp: jakw4o pidtverdutjsja infa pro ti tru negatuvni bezpidstavni karmu - duskvalifikacija na 1 gry (4omy odny - bo karma ne prunesla nijakoì dodatkovoì informaciì pro gry)(ale syddja maè ostannè slovo) abo (i) zhovta karto4ka za nasmixannja z gravcja!
     
  6. Masini

    Masini Well-Known Member

    Ребята, во ту меня вопрос: название машины Honda у вас как Гонда читается? :haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    Тобто? Ти свого не видно? А що тоді мені видно, коли я клацаю на
    "Панель керування" в списку "Останні зміни репутації"

    це карма чи допис через терези?

    Я не чув жодного зауваження про моє прочитання від самого цього гравця hisp.
    Були зауваження з боку гравця Masini, я їх помічав, але я думав, що вона жартує, адже всі знають, що літера h читається в українській мові як г.
    Ніколи б не подумав, що вона назве правильне прочитання перекручуванням.

    Тому я і перепитував, чи цей гравець hisp ще комусь ставив карму, крім мене, я думав, що він ставить від'ємну карму усім гравцям, які проголосували за нього в першу ніч.

    Але я ж не перекручував нік, я лише читав його за правилами українського правопису, ще раз повторюю...
     
  8. hunter

    hunter мандрівник

    A vzagali, to ne tre stvorjyvatu na svoì golovu problemu:
    hisp i patlatus - pomatjykajtesj v asjci/skajpi i vam legwe stane, a we kraw4e, to vupujte :drinks:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    Я йому теж нічого поганого чи образливого не писав, а він почав мені ставити від'ємну карму. І ще мені жовту карточку за це дали.о_О
    На жаль, усі літери в моєму ніку мають однозначну інтерпретацію як в українській, так і в російській мові, тому знайти мови, де мій нік буде читатися саме так, у тебе не вийде. Хоча спробуй знайти. А якщо ні, якщо не знайдеш - то я подам на тебе в мафський суд за явне перекручування мого ніку, адже в тих варіантах ніку, які ти написала, там вже явно справа не в правописі.
    І ще раз повторюю, що в правильному прочитанні чийогось ніку тим більше немає нічого образливого.
     
  10. Masini

    Masini Well-Known Member

    Задаю еще раз вопрос: как читается название машины Honda по украински?
     
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А, там видно, точно.
    Через терези. Бо з коментарем. Карма через ручки просто записується на тому списку з позначкою "Файний допис!" Ну чи там поганий.. А вписати коментар можна виключно тільки через терези.
     
  12. Patlatus

    Patlatus Well-Known Member

    коли я пишу смски латинкою, я часто сам використовую літеру ікс замість ха, ігрек замість у, і латинську у замість и, тому я здогадався, як правильно читати нік христинки.
    Що ж до гравця hisp, там було не все так очевидно.

    ---------- Додано в 12:50 ---------- Попередній допис був написаний в 12:49 ----------

    Я б читав Гонда. Хоча всі вже настільки звикли до неправильного прочитання назви цієї машини, що мені важко з цим боротися.
     
  13. Masini

    Masini Well-Known Member

    Ник Хисп - это тоже транслитерация, слово Хисп образовано от чтения наоборот слова Псих и записано просто английскими буквами. Так что не надо песен

    ---------- Додано в 13:54 ---------- Попередній допис був написаний в 13:50 ----------

    И вообще, о чем мы тут говорим? Ты тупо пытаешься оправдаться. Всем известно, что имена собственные не поддаются никаким переводам, интерпретациям и так далее. Если у человека фамилия Белкина, то это не значит, что в белорусском языке она вдруг станет Ваверкінай, Красный не станет Чырвоным. Поэтому на всех языках мира Hisp будет читаться как Хисп и никак не иначе
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. hunter

    hunter мандрівник

    Patlatik, mozhna bylo prosto jogo zaputatusj, + Masja kazala za pravuljnistj napusannja. A Hisp vzhe ne vstug (naskiljku ja ne pomuljajysj byv vzhe trypom) ni4ogo skazatu...
    Vustavu print-skrin z svoèjy karmojy i jomy wosj byde za to.

    Ta j zhovta kartka to fignja, osj meni sestra ridna dala azh 3 wtyku za te wo ja napusav do neznajomogo na "tu"...
     
  15. Masini

    Masini Well-Known Member

    В общем выслушали обе стороны. Хиспа оправдать
     
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А не помічав як всі інші гравці називають Хіспа? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Хай Бог милує.
    Де таких вирощують?
    Патлатус, судячи з наведених коментарів, тобі людина три рази вказала, щоб його нік читався через "Х".
    Ноу коментс.

    Хісп - невинен!

    Це мій вирок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Masini

    Masini Well-Known Member

    Он заметил. Просто мы все сраные дебилы, по его мнению, притом неграмотные. Один он умный, грамотный и талантливый, решил вбить в наши пустые головы хоть что-то, но мы до того тупы, что мало того, что не поняли благих намерений, так еще и обвиняем его в чем-то. Всех забанить нах!
     
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Переглянула твої дописи в тій грі. В одному з перших ти Хантера написав саме через "х" ;) Так що твоя теорія про транскрипцію відпадає.

    Вважаю, що час закривати це питання. Хіспа вважають невинним, бо він підказок по грі тобі не давав.
    Ну і найголовніше - тепер ти знаєш як правильно читається нік Хіспа ;)

    ---------- Додано в 12:19 ---------- Попередній допис був написаний в 12:17 ----------

    І нарила перши допис, в якому ти написав нік Хіспа:
    Якось так дивно виходить..
     
  20. Кохана

    Кохана LuBimaya

    народ, про що мова взагалі??? суддя винесла вирок! всьо!
    не винен, то не винен!
    Патлатус, тобі так то принципово????
     
а де твій аватар? :)