Мафський трибунал

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем nirvanka, 21 бер 2011.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Будемо в цій темі обговорювати порушення та виносити вироки порушникам гри "Мафія".
    Приклад розгляду справ, і відразу перша справа:

    Справа №24.1. (номер партії. номер справи)
    Суддя: Персі (бо ведуча)
    Підсудний: Хісп.
    Обвинувач: Патлатус:
    Присяжні: nirvanka, Honda, hunter, LuBimaya, ovod, urdoma, shchaslyva, Sashka-ua, XrustunkA, Deriel Linch, ContRaSt, Masini, Astral (бо гравці партії)

    Патлатус звинувачує Хіспа в тому, що Хісп ставив карму Патлатусу під час гри. На той час Хісп вже був мертвий, а Патлатус - живий.

    Законодавча база:

    (обвинувач має довести вину підсудного, наприклад, дати лінк на допис з кармою;
    підсудний має пояснити свої дії, а ще краще - зізнатись;
    присяжні мають обговорити справу, висловлюючи пропозиції вироку;
    ведуча має винести вирок, червоним, звісно ;) , або закрити справу із поясненням)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ovod

    ovod Well-Known Member

    повішати першим наступної гри або мафи зобовязуються пристрелити його на протязі двох ночей...
     
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Слово надається обвинувачу
     
  4. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Карму можна поставити випадково (не через ваги) в самої декілька разів було, не туди попадала, але видаляла потім..
    Так от, може в Хіспа так само?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Треба в першому пості дописати, що адвокат - ContRaSt :haha: :haha: :haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Не тре, контраст не адвокат, а людина в якої завжди все через дупу, і яка шарить що в багатьох може бути так само :haha:


    Крикніть хтось вже " ТИША В ЗАЛІ!!!!!"

    :)))

    тіки тою кувалдою не бийте по столі.. бо голова болить)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. ovod

    ovod Well-Known Member

     
  8. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Шо за бардак розвели в суді?
    Сказано ж, спочатку виступає обвинувач.
    Як не виступить, будем вважати, шо він відмовився від обвинувачень )
     
  9. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    А ви йому повістку послали, може він цей, і не вкурсі про свій позов?? :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    то мала зробити Нірванка, як судовий виконавець )
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Коротше все ясно) Хісп заплатив Нірванці, повістка до Патлатса не дійшла, тобто обвинувач не з’явився, отже Хісп не винен... все вирішено.
     
  12. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Виведіть дамочку з залу за неповагу до суду )
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Я буду представник з прокуратури!! Во!!!
     
  14. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Прокуратура виступає на боці обвинувача.
    Хоч бути замість нього?
    Слухаю )
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я скорше як секретарка-друкарка :))) Повістки Хіспу і Патлатусу відправлені ;)
    Адвокат нарисувався :)))
    Патлатус писав, що Хісп йому поставив карму 2 чи 3 рази - то навряд чи помилка.
    Перевірити не можу, бо форум зараз не показує списки карми..
     
  16. hisp

    hisp Well-Known Member


    Да, я делал это.
    И, при случае, буду продолжать делать! Ведь необходимо воспитывать грамотность в людЯх.

    Причина:
    Гражданин Патлатус изволил называть Мое Величество (цитирую) - "гисп".
    Как вы сами глубоко понимаете - замена буквы "Х" на какую-то "г" - это оскорбление. Оскорбление ниже пояса, надо заметить.
    Не смотря на сделанное замечание г. Патлатусу он продолжил эту практику - низменную и подлую (ибо я ему даже не мог ответить).
    По этой самой причине я напоминал г. Патлатусу о правописании в "личном комментарии" к каждому посту, где он совершал это, без сомнения, преступное деяние.
    Так называемую "карму" я использую никак иначе как "быстрый комментарий".
    Поскольку никто, кроме г. Патлатуса не мог знать о существовании оного (а отрицательная карма не отображается в теме - именно поэтому и ставилась отрицательная) - то я отрицаю наличие состава преступления.
    Ведь ничто не может мне запретить обсуждать с игроком в личном порядке вещи не связанные с игрой любым удобным для меня способом. Верно?
    Заседание закрыто, всем спасибо, все свободны.

    Госпожа Судья, могу я предъявить встречное обвинение в осквернении чести и достоинства Моего Величества г. Патлатусом (факты изложены выше)?
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Це вже підлягає юрисдикції модератора форуму. Серед мафів тут один якраз завалявся :))) . Йду дам картку Патлатусу за свідоме перекривлення ніку (це на форумі заборонено).
     
  18. hisp

    hisp Well-Known Member

    Нет! Я против.
    Это было в рамках партии - значит форумские законы действовать не должны, ибо ничто не должно мешать отыгрышу роли!
     
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В цьому розділі діють правила форуму теж. Вже раніше були випадки - покарання за порушення типу оффтоп чи образи.
    Жовту Патлатус за нік отримав. Якщо надалі перекручуватиме нік, то буде червона.

    Правил мафії Патлатус не порушив. Тому недоцільно розглядати перекручення ніку в рамках трибуналу мафського ;)

    На рахунок карми Хіспа. Чекаємо на версію Патлатуса.
     
  20. Masini

    Masini Well-Known Member

    Честно, прочла только первый пост... Больше даже и не могу (да и не надо) :haha:
     
а де твій аватар? :)